Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludo
    No bodaj by, po sto rokoch by som si bol mozno ochotny hru aj predobjednat.
  • Pokud opravdu vyjde, tak by to bylo super, jednička byla to dokonalá hra navzdory krátké herní době.
    Ale ačkoliv souhlasím, že ME2 prostě musí vyjít, tak ne za cenu toho, že by byla Xbox exclusive, zvlášť ne když jednička byla multi-platformní.
    Nesnáším, když se vydá hra na více platforem, její sequely se pak omezí na specifickou platformu a někteří fanoušci jsou pak nuceni buďto zaplatit navíc za koupi konzole (nebo PC, kdo nemá herní), nebo pokračování oželet.
  • Mirror's Edge je srdcovka *14* Na odreagování zcela ideální.

    A že EA vadilo, že se to moc neprodávalo? Nevím, co čekali. Nová značka, ve hře žádné nepřetržité výbuchy a žádné tipy "Don't forget: press fire button TO KILL EVERYTHING!!!!!!!!!!"
  • Takže bychom mohli doufat, že by Phil Spencer mohl “odklonit” pár milionků do Stockholmu a koupit si exkluzivitu ME2 pro Xbox One/360.

    really? jestli autore doufáš v ekluzivitu pro pro konzole, jdi se ve vší slušnosti bodnout.
    • Black_Hand
      fakt nevim co tim adam mysli. byt to jenom na konzole tak vubec nadseny nebudu. prave naopak. pomalu lepsi, kdyby se to na dalsich par let ulozilo k ledu a pak az se novota prezene se to vydalo i na PC.
  • No s tíme easter eggem bych to zase tak žhavé neviděl. Pamatujete si např jak byl v DLC Back to Karkand easter egg který naznačoval pokračování BF 2142? A stejně máme h*vno, akorát udělají další ždímačku ze současnosti, která už zajímá maximálně hráče CoD a společnost prátel UFO...

    Mirror's Edge 2 bych samozřejmě moc rád.
  • ArminvonHeide
    To by bylo super,první ME je pro mě jedna z nejlepších her současné generace!
  • No ja bych na rozdil od autora clanku byl rozhodne nerad kdyby to skoncilo xboxovou exklusivitou... *10*
  • Jen pro doplnění - v Battlefieldu 3 je více narážek na Mirror's Edge. Nejen boty na Markazu v Aftermath, častým easter eggem je i žlutý batoh, který se objevuje na mnoha mapách (např. na Metru...)
  • mám pc i ps3 verzi prvního dílu / xbox nemám/ druhý díl mocně chci i přes to jaká to zase může být frustrace. když jsem tu informaci o dvojce zahlédl měl jsem sto chutí to znovu instalovat.
  • GlaDOS
    Jednička i dnes vypadá stylově moc hezky a pocit z pohybu žádná hra snad ještě netrumfla. Pokud na dvojce vážně dělají, nezlobil bych se za trošku více otevřené mapy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit