Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Jedna z nejlepsich her, co jsem kdy hral. Navic Alice byla pekna emo kocicka *3*
  • Shenkster
    Uť až tu ta trojka je !! *14*
  • Alice 1 bola vyborna, aj dnes si ju sem tam zahram ale 2 mi pripadal taka konzoloidna v zmysle ze vela hadanok tam bolo o skakani a preskakovani. Ono aj v jednotke toho bolo dost ale v dvojke som mal vylozene pocit ze to prehnali. Asi by sa mi v dalsom dieli viac pacil posun prave od skakania a riesenie roznych blbych polohovych hadanok skor k nejakemu dark stylu. Mozno trochu survival, trochu horror ale hlavne nech je to tak originalne posahane ako Alice je :-)
  • x_ander
    První Alice je pro mě naprostá srdcovka, dvojka byla dokonale povedené pokračování, takže pro trojku jsem všema deseti.

    Co se týče kickstarteru, tak na jednu stranu bych sice byla sakra zvědavý, co by s Alicí McGee provedl bez dozoru EA (nepochybuju, že by se utrhl ze řetězu...), na druhou stranu mám docela strach, jestli je možné takovou hru z Kickstarteru zafinancovat. Přece jen Alice nebyla žádný low-budget, tak aby třetí díl nakonec nepůsobil jako chudý příbuzný... no uvidíme... nějaký ten dolárek bych ale přispěl...
  • *16* ALICE-to je bomba hra.Přeji si další pokračování. *3*
  • Dvojka mě minula, avšak pozitivní ohlas by mi mohl dát impuls k zahrání. Jednička byla na svou dobu fantastická, hlavně úvodní menu mě "budí" dodnes:).
  • Já jsem pro poslední Alenka byla výborná,tedy krom trochu šedivé hratelnosti. Soundtrack si pouštím čas od času do dnes.
  • kubi-wan
    Když jsem druhou Alenku hrál poprvý, byl jsem lehce zklamanej, že to neni až takový psycho jako první díl, a že ta hratelnost vlastně nijak vynikající neni... ALE dost často na tu hru vzpomínám a řikám si, že byla vlastně hodně fajn a že si ji musim zahrát znova.
    Takže za mě palec nahoru, Americane!
  • No tak slava! Alenka je zachranena! Doufam ze tam budou nejaky mastny mikroplatby.
  • Cosi
    Toť otázka. Bad Day L.A. a nová Alenka nebyly moc povedené. Zato Scrapland (kde byl jen producentem) a první Alenka mě bavily dost. Za co můžou producenti a za co sám McGee. Já bych mu na kickstarteru asi nepřispěl.
    • misho8723
      Pre mňa bola posledná Alica jedna z najlepších hier roku 2011.. čiže ja som ZA trojku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit