Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám problém s aktivaci ATS ve world of trucku u ets 2 to jde a tady zatím ne proč?mám originál koupenou verzi krabicovou..

  • seká se to pořád i vegetace problikává,ale jak se dá přiblížení vnitřní kamery tak je obraz ok
  • Sekání grafiky při pohledu z kabiny,když se projíždí městem *16*
  • Ahoj,mám dotaz k ATS, jak je možné že hra koupená 4.2.16. je v obrazení jiná než hra koupená o pár dní později.V první hře není třeba poznat svit veřejného osvětlení ( v noci ) a v druhé krásně osvětluje ulice a také proč hra nejde úplně odinstalovat ze Steamu. Koupili jsme dvě hry a každá je jiná a té horší se nemůžeme zbavit protože nejde úplně odstranit s počítače. Poraďte prosím.
  • Ahoj lidi, je v této hře vícero garáží? nebo jen ta jedna v Elku ?? a pokud je ještě někde nějaká k budoucí koupi tak ve kterém městě prosím??
  • neposlal by jste mi někdo funkční cd klíč ke hře American truck simulator ???, nějakej nepoužitej, prosím,....napište do komentů, pls
    • 115 116 111 106 105 116 111 106 101 110 52 48 48 100 101 109 101 110 116 101 10
  • Co je nejhorší je to, že jsem si to dnes koupil v JRC - sběratelka s modelem kamionu - ale nemůžu to hrát, protože stem mi tvrdí, že to ještě nevyšlo.... Opravdu super. To jsem ještě v životě neviděl. Mám originálku s CD v ruce a nemůžu hrát. Debilní svět ve kterém žiju.
    • Ano, je to debilní v tom, že ti to vůbec neměli prodat, protože ta hra vyjde až zítra - proto to steam nepustí...
      • Tak už to jede od 18 hodiny už to šlo instalovat. Super. Bezvadné. Škoda jen výběru ze dvou mašin, ale to si jistě brzo změní.
    • Mně dojde sběratelka zítra a počítám s tím, že si ještě nezahraju. Však oficiální release je 3.2. takže v pohodě a žádnej stres. Ten den bez problémů vydržím a budu ještě jezdit v ETS 2.
  • Anarcha
    Mě osobně přijde směšný to minimum obsahu pouze jeden stát ze startu a jenom dvě značky tahačů.Nějak nechápu co vlastně po ty tři roky vývoje tvůrci vlastně dělaly.Poněkud trapný.
    • Tak předpokládám, že úderem spuštění hry budou všemožný módy, navíc ta vzájemná kompatibilita s ETS2 se bude hodit. Teď ta Kalifornie a Nevada, Arizona jako bezplatné DLC a pak už to bude na nás. Ale jestli se nestane něco opravdu hrozného a alespoň částečná komunita ETS2 a nováčci budou Ameriku brázdit, tak pro firmu jen dobře - tento business model by jim mohl pěkně vynášet (tohle přijde na 20€ ?). Squirrel měl dneska na streamu skoro 7000 lidí online, když se podívám na Youtube, tak je tam celá armáda dalších (Němců, Španělů, Turků,...) ...jsem zvědav jak dlouho potrvá propojení západního pobřeží s východním.
      Obecně nakonec rozdělaná hra bude lákat více lidí na pomyslné rozšíření hranic, takže si nemyslím, že by to mělo být trapné, ale jen chytře vymyšlení obchodní strategie.
      • Já doufám, že ty DLC budou stát alespoň za to. Jízda na ledě nebo po horách... Dobře, moc sleduji Discovery, ale já to tam chci! :D
        • Pamatuji si, že někdo udělal Aljašskou Dalton Highway do 18 Wos: Haulin' v měřítku 1:1. Zkoušel jsem to celé projet, ale po osmi hodinách jsem to vzdal.
  • Super hra, ale po čase mě to přestalo bavit, už si to zapnu jen občas
  • Podívejte se, jak vypadalo ETS 2 když vyšlo... Všechno je jen otázkou času. Buďme rádi, že se SCS o své hry tak hezky starají a postupem času je vylepšují. Víc takových vývojářů. :)
    • Ja som si kupoval ETS 2 az ked bolo spolu s Going east a s ATS pravim tak isto. Ked je hra dobra, dobra aj ostane a je jedno ci ju kupim rok po vydani. Kazdopadne sa tak tesim, ze si idem supnut ETS 2 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit