Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mislím si že to už v březnu nevíde. Nejdřív na to udělaj obrovskou reklamu jako Electronic Arts na battlefield 3.
  • kdybi vydali vic obrazku a videa, tak nekdo si muze rict ze tu hru nechce ze se mu nelibi ,tak to vydaj driv aby clovek nevedel co vlastne kupuje
    • Teda to je úvaha jak hovado! *1*
      • *1*
    • To je dobrá konspirační teorie. A teď o vlkovi a karkulce.
  • Proč se mně zdá, že analitik je spíše věštec, taky se mu nedá věřit a dostane též zaplaceno.
  • Podle me to rozhodne vyjde na tuhle generaci a bude to duben/kveten.
  • Moje máma říkala, že to vyjde už tenhle rok.
    • tvoje mama nech ide piecť buchty oficialny datum nebol určený ta hra ak nevinde teraz v zime a do maja 2013 to to bude potom o rok zima 2013
    • Cosi
      http://www.youtube.com/watch?v=IgFDoihzujU#t=1m11s
  • Presne ako som to predpovedal a predpokladal, gta V výjde pekne tradične v apríli/máji 2013 :) toľko obľúvených mesiacoch pre môj milovaný rockstar :)
  • Cosi
    Takovéhle spekulace na závěr patří na český Eurogamer, teď jste někde jinde pane Homola. Zde se bulvár nedělá. *2*
    • MrSanta
      Říká ten, kdo postuje hambatou Cortanu *3*
    • MishKonn
      Ho, ho, ho...touché.
    • No ja taky jen koukam. Cela zprava je zalozena na vareni vody, ze nejakej analytik si mysli tohle a tamto... ani to neni Pachter. A ze ten je nejaka myslivna!

      A Homolnik tomu jeste nalozi, dalsima svejma vysvetlivkama (GTA rovná se obří hit a plné poklady zlaťáků) a spekulacema, nacez to zakonci frkem za stovku, ze jako GTA 5 az pro X720 a jeste exkluzivne, no ty vole. To myslite fakt vazne, Games? Zkratte mu trochu voditko!

      Jeden blbec neco placne, absolutne nicim nepodlozene, coz je duvod k clanku, ve kterym dalsi blbec vyplodi x odstavcu absolutnich nesmyslu? Nemely to tady bejt novinky? Tohle ma daleko i do vetsteni z koule. Co se doctem zejtra?
      • Overwatch
        Jenda: to jsme se asi úplně přesně nepochopili. "...i na dalším Xboxu..." je myšleno tak, že by to bylo na současné generaci + MS by si mohl zaplatit exkluzivitu v rámci next genu. Exkluzivitu jen a pouze na další Xbox jsem nemyslel. Vydání na současné generaci beru jako samozřejmost a už jsem to v textu nezdůrazňoval.

        Uznávám ale, že to nebyla úplně stoprocentně jasná formulace, trochu jsem to upřesnil. Děkuju za upozornění.

        Jinak že GTA je a bude obří hit a že to je pro Take Two extrémně výdělečná značka je fakt. Analytik z vody možná vaří, ale ty tři důvody jsou naprosto v pohodě a bez problémů uvěřitelné, není to nic přitaženého za vlasy.

        Cosi: díky za připomenutí.
        • Cosi
          Jen to neberte jako navážení se do vaší osoby, má to být pokus o humor, ne o trolování.
  • fizola
    GTA 4 je u mňa stálica, multiplayer hravame často. Na 5 ôžem čakať dlho so 4kou :D
  • je mi jedno jestli za měsíc nebo za půl roku... na GTA se čekat vyplatí :)
  • Možem sa opýtať čo v popisku tagy robí next-gen? ked je uplne jasne ze ked sa hra bude predávat od 3/2013 ( teoreticky ) ? tak tu next-gen rozdhodne ešte nebude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit