Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanky o tehle hre tu vzdy pritahuji cele hejna idiotu, kteri tuhle hru ani nechteji hrat a jedine co umi je spamovat to tu zbytecnymi nesmysli. Jednu vec ale nechapu, proc tu vubec stracite cas, kdyz se vam tak nelibi. Mne kdyz se hra nelibi, tak ji nevenuji absolutne zadnou pozornost.

    Jen pro upresneni, nejsem fanda TESO, ani to nebudu hrat, jen me zarazi tenhle gangrape (Jo, budu pouzivat anglicka slova, kdyz budu chtit. Tohle je stale svobodna zeme a internet je prostor svobody slova. Kdyz nerozumis vygoogli si to), vzdy kdyz se tu objevi o tehle hre clanek a je absolutne jedno o cem je. Znehodnocuje to jakoukoliv diskuzi lidi, kteri to chteji hrat a chteji si vymenovat informace o hre. Na to tu ta diskuze taky je. Vas nazor na to, jak je tato hra nahovno uz vsichni zname. Cetli jsme to tu znovu a znovu aspon sto krat. Kdyz uz tu hru tak nenavidite, zalozte si vlastne forum, nebo rovnou stranku, kde si svou nenavist muzete ventilovat a prestante prosim sabotovat usili redakce informovat lidi o tom co se ve svete her deje. Vsech her, nejen o tech, ktere se zrovna libi vam. Nezaskodilo by, kdyby jste byli trochu vice tolerantni. Intolerantnich magoru je na svete uz tak dost.
    • Jason_dinAlt
      Je hezké, že píšeš v jednom přispěvku o toleranci a současně odmítáš negativní ビュー ostatních.
      Já osobně mám problém nikoli s obsahem, ale spíše s formou některých příspěvků. Nevadí mi, když se někomu něco nelíbí, ale vadí mi když se chová jako buran a 冒険活劇.
      Nicméně tady je to ještě celkem v pohodě. Rozhodně bych nedoporučoval otevírat diskusní フォーラム některých našich zpravodajských serverů. To je panečku názorová žumpa.
      • Neodbmitam negativni nazory ostatnich, jenom rikam, ze nevidim duvod, proc bych mel stracet cas prohrabavanim se stale stejnych a nekonstruktivnich nazoru, ktere jsem tu videl opakovane uz nekolikrat. Taky nevidim jedinej duvod, proc lide straceji cas hrou, ktera se jim nelibi a podle jejich vlastnich slov ji hrat ani nebudou. K cemu je to dobry?
        Jako navrh, jak hru vylepsit? Tady, kde to nikdo z vyvojaru urcite cist nebude?
        Presvedcit ostatni, aby tu hru nekupovali? Jeste pred jejim vydanim, kdyz nikdo nevi, jak bude vysledny produkt vypadat?

        K cemu tedy? Vetsina z vas svuj nazor uz vyjadrila. Mohli byste prosim vas ted prenechat tenhle prostor lidem, kteri o hru maji zajem? Sve nazory na vysledni produkt muzete vyjadrit kdykoli po vydani hry. Aspon bude zalozen na necem konkretnim. Beta test nikdy nebyl vyslednim produktem. Hlavne, kdyz slo o beta testy serveru a ne klienta.

        V jednom mas ale pravdu, ani tak nejde o obsah jako o formu.

        P.S. Nice try *5*
        • Jason_dinAlt
          Tak máme tu svobodu slova a každý má právo v mezích slušnosti vyjádřit svůj názor, byť opakovaně. No a když k tomu přidáme fakt, že diskuze zde v podstatě není vůbec moderovaná, pak to ve výsledu často vypadá tak, že se spousty názorů opakuje, diskuse začne být nepřehledá a hustota zajímavých informací řídne.

          Je ovšem pravda, že spousta lidí sem chodí si sem jen honit ego, nebo cíleně nasírat (trollovat) ostatní - dělá jim to dobře. A tovje nářky je tak maximálně rozesmějí.
          Bohužel s tímto se budeš must smířit. Obrnit se tolerancí a nebo se na to vykašlat a vůbec sem raději nechodit.

          Ty potřebuješ nějaou moderovanou formu diskuze, kde existuje skupinka lidí, která dohlíží na jednotlivé příspěvky tak, aby v nich byl přehled a pořádek. Problém tu je ovšem s tím, že taková moderovaná diskuze není zadarmo (čas od amatérů nebo peníze pro profesionály ) takže jich moc není. Ale možná existují nějaké fanouškovské stránky, kde se takto diskutovat dá. Kíp srčink and bí pejšnt.
    • Co sel lezes se svym OT idiote?
      • "Intolerantnich magoru je na svete uz tak dost".

        Nemam vic co dodat
        • Jo, dik ze ses predstavil idiote ... kdyz napadas ostatni, tak se ti to vrati i s uroky, vsichni ostatni se tu vyjadrujou ke hre, jen ty plkas naproto z cesty, takze jedinej kdo by mel tahnout a zalozit si forko je svym blitkam jinde ses tu ty.
    • kennyB
      Skvělej názor, +1 *3*
  • Zdravím nadšencov a budúcich hráčov TESA. Ak by mal niekto záujem pozrite na našu stránku http://guardiansofmaraya.enjin.com/activity . Sme gilda SK & CZ hráčov pre TESO. Radi vás privítame.

    ...for the queen we protect, we raise our weapons, unleash our wrath, until the last one has fallen!

    Shadowhorn, Elder of Guardians of Maraya.
  • Jason_dinAlt
    Jinak bych rád pochválil autor článku za to, že dal přednost českému "léčitel" před cizím "healer".
    • Healer neni slang,ale anglicke slovo.
    • jo lečitel a pak tam dá slovo "fanstránka".
  • hatery za pol roka budete platit za tu hru aj tak lebo nic lepsie nebude *16*
    • Zpravidla lidi nehraji nekolik MMO najednou, takze tu porad existuji alternativy starsich MMO a nebo nove, ktere jsou ve vyvoji (nejvice zname Wildstar, Everquest). Takze kdo vi.. Z hlediska konzoli bych se nedivil, ze tento produkt opravdu bude zit svym zivotem placene sluzby.

      Hra ma radu nedostatku, ktere bych subjektivne videl jinak resene, ale na druhou stranu ta atmosfera tam je. Ale tu jsou mel suprovou i u D3, kdyz jsem hral demo k Leoricovi. S vetsi odehranou dobou se zajimavost vytracela. Zalezi na kvalite dalsiho obsahu, opakovane hratelnosti atd.
    • Blů blé, rapapa, lokomotiva.
    • Bačo asi ses po*ral v kině, jinak to nevidím, tahle slátanina bude za 1/2 roku f2p respektive p2w
  • Jo svobody slova je hrozná chyba :)
  • Tak tohle je velice důležitý článek, na který tady, tak dlouho čekám a který definitivně přispěl k tomu, že TESO musím mít, ať se děje co se děje, jdu si ho ihned objednat, Děkuji tiscali, že mi pomáháte ve výběru, jen tak dále ... :-)
    • Jason_dinAlt
      Tak to mě tyhle reklamní články nechávají chladným. Doporučuji s objednávkou raději počkat až na dobu, kdy se hra projeví v plném světle. Zatím se zdá, že kromě jména ničím nepřekvapí. To ale na druhou stranu neznamená, že musí být špatná. Když se jim zdaří hratelnost, tak je jedno, že to vše jede na starém, ohraném konceptu.
      • Beta ti mohla napovedet. Lepsi nez cekat na 'projeveni se'
        • Jason_dinAlt
          Právě u takovéhle hry bych se nespoléhal jen na betu. Takže "počkat si", tím se rozhodně nic nezkazí. Obzvlášť když od toho, kromě slavvého jména, nic nečekám.
      • Bylo to myšleno jako joke
        • Jason_dinAlt
          Spíš než jako vtip jsem to pochopil jako ironii.
    • Nebrec, ze tu nemas co cist, ty chudaku. Jsou i jiny weby.
      • Nebrečím, jen se směji takovým najivním idiot*m jako jsi ty.
  • Shrnul bych tuto diskuzi asi takhle - http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQudcMzXWwVCZOIijLT9jYvbCcXr637Ssga5R_QFf2PuicE1KQxVw .. A lepsi uz to tady nebude, dokud nevyjde kingdom come :D
  • Mnoho i více novějšího se nepochybně dozvíte i na našich výtečně skvělých fan stránkách.Kdyby někdo čirou náhodou býval nevěděl.
  • Parada, jak tu nekteri nadavaji na hru, ktera (mozna) vyjde az pristi mesic. Opravdu gratulace. Jeste tu chybi mr x *1*
    • kickasl
      Byla nekolikrat k dispozici beta, spousta ingame videi, informaci...
      Pokud bych u ty bety vydrzel dyl, tak bych taky klidne nadaval.
      • kennyB
        Beta tady sice byla, ale nejvíc lidi nadávali, když běžel stress test. Tomuhle říkám inteligence *1*
  • Imrael
    Myslím, že chce docela umění napsat článek, ve kterém vlastně vůbec nic není .. *15*
    • ja som tak z dôvodu zadanej témy musel písať celé seminárne práce
    • A uvědomuješ si, že tohle je pravidelnej rozcestník a odkaz na tu fanstránku, kde teprve ty informace jsou? Myslel bych, že tohle dojde každýmu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit