Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejný problém: Mam problém se spuštěním originální verze fify 2013. Po spuštění mi naběhne logo EA a pak se mi to pokaždý vypne. Může mi někdo poradit co stim? předem díky
  • Mam problém se spuštěním originální verze fify 2013. Po spuštění mi naběhne logo EA a pak se mi to pokaždý vypne. Může mi někdo poradit co stim? předem díky
  • Mohli by si dát trošku záležet na těch přestupech, loni to bylo hrozný.
    Taky by si mohli dát záležet trošku na "lize mistrů" a "evropskej lize". Jasný, že díky licencím to nemůže vypadat stejně, ale mohli by použít trošku fantasie a vymyslet pro tyhle dvě ligy vlastní grafiku, nějakou znělku, míč se kterym by se hrálo, prostě aby bylo poznat, že to neni jen další ligovej zápas. Atmosféře by to určitě jen prospělo.
    • klidně mohli licenci na Ligu mistrů a Evropskou ligu kopit peněz na to mají dost..bylo by to parádní, navíc teď, když je konečně v manažerském modu i reprezentace...
  • Nevíte jak to bude s PC verzí? Poslední ročníky jsem hrál pouze na xboxu, protože byla Fifa na PC údajně pozadu. Tuším, že Fifa 11 byla na PC jako xboxova verze 10ky atd. Tak mě zajímá jestli FIFA 13 už bude naprosto totožná hra a to se vším všady, jako ta na xbox..děkuji za odpověď.
    • Pokud máš u PC gamepad a průměrné PC nepoznáš rozdíl.
      • chci si právě koupit usb kabel na ovladač od Xboxu a hrát to na PC, protože PC verze je o 400 levnější...takže pokud jak píšeš je to to samé, tak proč platit víc...navíc už nemam gold, takže bych platil ještě za něj. Díky za pozitivní info.
        • Jen bych ještě doporučil 100% vyzkoušet demo a počkat den dva po vydání. Pak se koukni jak to běží ostatním hráčům. Loni měla spousta lidí problém ji zprovoznit. Např. já i když sem měl hru koupenou, tak sem musel hrát s craclou verzí od RLD, protože orig. Fifa mi prostě nešla spustit, naštěstí sem neměl problém s Originem.
        • Tak pokud ti jde o peníze, tak zkus v den vydání, popř. pár dní po kouknout na aukro, jestli ji tam budou prodávat z "Key4you". Já od nich kupoval Fifu 12 za 400,- a letos pokud tam bude podobná cena si ji taky koupim.
          Ale je to jen klíč, žádná krabicovka, zadáš do Originu kterej musíš mít tak jako tak a stáhneš si ji.
          • och, díky za radu...zkusím to..krabice je mi stejne k hovnu.
  • PES hrajou povaleči, co fotbal viděli max. z gauče a jejich největší herní zážitek je desátej level v automatový KONAMI mlátičce před kinem! Každej rozumnej člověk mastí FIFU
  • Safra na games.cz jste se zmiňovaly o novém a přehlednějším menu, ale teď v preview článku ani ťuk. Tak mi holt nezbyde než počkat až to vyjde
  • Vím, že tohle je o článek o FIFA 12, ovšem, já bych se pozastavil nad ročníkem 12. Nedávno jsem si ho koupil z x-zone za krásných 299 kč. Strašně jsem se tešil na online zápasy a to byl hlavní důvod, proč jsem si to kupoval. Ovšem, po instalaci a spuštění jsem zjistil, že vlastně FIFA je hra s dobou trvanlivosti a ta sleva mě měla smrdět. Po spuštění career módu ať už jakéhokoliv hra zamrzne, při hraní ultimate teamu nejdou hrát turnaje, protože hra ( překvapivě ) zamrzne. Mám stáhlé všechny patche a jediné co zatím funguje je sezóna 1v1. Ale na druhou stranu, co bych chtěl, za 300 .. *1* .. Nicméně, pokud někdo bude chtít zahrát, najdete mě na Originu pod nickem Tesio. =). Případně, pokud by někdo měl řešení mého problému, budu mu zavázán.
    • kidnap
      Občas se mi třeba stane, že musím před každým spuštěním hry opravit instalaci přes origin, protože hra vytuhne po úvodním logu.
    • ja si pamatuju ze v dobe fify 10 sem si koupil nakou EN verzi pres aukro .. a byly tam prave problemy se zamrznutim menu kdyz se pripojil druhy ovladac ci se mi casto sekla hra i pri hre...mluvim o xbox verzi... co se tyce novy fify 12 tak se me nesekla snad ani jednou a uz tomu bude rok :-)
    • Omlouvám se, v první zmínce má být samozřejmně 13. Prvně střílím, až potom se ptám. *1*
      • zdeeneek
        Nebylo by jednodussi editovat puvodni prispevek nez to vysvetlovat v druhym ?
        • Inquisitor
          Neregistrovaní uživatelé nemají možnost editace ;)
  • PESKO by bylo dobré kdyby se tam nepískal ten NEOFFSAJD , a ve PES2013 nic nezměnili jenom nakoupili prava na ligu cz , pak sem prubnul FIFA2012 a musím říct i když nerad že se hraje mnohem líp , jak už zde bylo řečeno v pesku je víc bugů
    • Nezastávám jedno ani druhé, ale ve FIFě je taky radost, když přelobuješ brankáře pomocí fake rabona nebo klasickým centrem a přestože míč letí jasně do brány a nikdo na něj už nedosáhne, hra to vyhodnotí jako přihrávku a pokud je poblíž tvůj hráč, rozhodčí taky pískne ofsajd a z nádherného gólů je prd.
      • tak to sem tam ještě nezaregistroval , asi hraju jinak , ale každopádně je to na 99% stejné a rozdíl je právě v pískání offsajdu
  • Dokud neudelaji Be a pro aspon na urovni BAL z Pro eva, tak se neni o cem bavit. Ve FIFE je ten mod opravdu tragicky zaostaly.
    • Máš pravdu, ve FIFĚ je tragicky zaostalý, ale to se právě s novou FIFOU změní. Je tam slíbeno hodně vylepšení atd...takže se těšme ;-)
      • Tech vylepseni by muselo byt sakra hodne, aby se to mohlo rovnat. *13*
  • Chtěl bych se zeptat mám přeobjednáno ale nemám zkušenosti s online hraním fify když hrajete online můžu si nastavit asistence při přihrávání nebo při střelbě atd. ? předem díky za odpověd
    • jojo muzes. Jsou dve moznosti, bud hrat online zapasy na manualni a nebo jak si psal, ze si nastavis asistence a poloasistence atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit