Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    to jě nějaký japonský fe*al p*rno? *1* *1*
  • RazorProduction
    Ta holka na obrazku jedla moc cokolady *15*
  • Veskoslav
    Chodí mládež? Chodí. A co? Si myslíte, že cokoliv 12+ z toho bude mít noční můry? Pokud to může chlastat a kouřit (do 15 zkusí cigarety 70%, alkohol pak 90%), nadávat, souložit a jiné srandy, tak je fakt sladké, když se tady pár lidí bojí o mládež. A co kdyby tu přišla těhotná a potratila z toho, co? V dnešní době usekanych hlav, práva saria a podobných "legrací" mi ty stížnosti přijdou směšné.

    Po shlédnutí toho 13 ninutoveho videa na mě dýchla atmosféra zrušeného Sillent Hill a graficky nádhera. Konec jsem čekal, ale srdíčko stejně chytlo domácí infarkt.
    • PanS
      Tyhle moralizující výkřiky snad už nikdo nebere vážně. Spíš se asi někteří dospělí diskutéři stydí, že se toho obrázku sami lekli.

      Jinak ale nesouhlasím s nadáváním, to se jistě řadí do jiné kategorie než ostatní zmíněné aktivity.
  • Mart9
    Za ten obrázek si autor zaslouží pokutu.
  • Chim
    Fuj. Ten úvodní obrázek jste si mohli odpustit. Vždyť sem chodí i mládež.

    EDIT: Jo. Myslím, že jako troll nejsem úplně marný *1*
    • Kori
      Myslíš, že dnešní mládež vyrůstající na rozzlobených mužích (jestli to dnes ještě frčí) a videích od ISIS to zarazí nebo dokonce zkazí?
  • Bahah, ted kdo jím ten walking simulátor sežere že, hráči to asi nebudou.
  • To zase budou mit letsplayeri u ceho brecet strachy...
  • sexy loli *14*
  • Fuj obrázek... jsem se lekl *10*
  • tak o angličanech se říká, že mívají špatné zuby, ale holčička na obrázku už je trochu moc, vypadá to, že také pojedla oblíbenou specialitu, černý puding z krve *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit