Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Mm zlobí to tu někomu při pokusu hrát to online?? Připojování mi to posledních pár dní u někoho háže chybku něco jako "nebylo možné se připojit ke hráči xxxxx"
  • Musim zmenit nazor. Cim dele to hraji,tim lepsi to je. Na tenhle dil nema ani muj drivejsi oblibenec Anno 1404. Tohle je tezsi,komplexnejsi,zabavnejsi.
    I kdyz lepsi je slabe slovo. Je to naprosto skvele. Pro me rozhodne 10/10.
  • Hra vyzera zaujimavo, ale co som pocul ze aku ochranu to ma... hry si kupujem, dokonca som zniesol aj ochranu Assassins Creed 2(kde ju potom patchom odstranili), ale co sem dali... vraj staci ked si zmenite jednu suciastku v pc a ono to berie ako keby ste mali uplne iny pc. a hru mozte instalovat max na 3 pc. toto je uz na mna silna ochrana.
    P.S.: Hry na steame maju tiez tieto ochrany ako ich krabicove verzie? Alebo len steamworks?
    • Ja mam na Crysis nejaky takyto oblb. Myslim, ze obmedzenie je na 5 strojov. (steam)
  • Hra az moc preplacana oproti minulemu dilu. Nekolik ruznych stromu technologii, ktere spolu navzajem nejdou propojit, protoze na ostrove neni misto. Nehrat minuly dil, vubec netusim co delat, i ted mi to nejaky cas trvalo. Podvodni svet spatny napad - je to dost neprehledny. Grafika celkem pekna, idea tohodle "simcity" modelu taky .. ale celkove nelibi.
    • Hrajeme tyhle hry, protože se nehrají samy. Pokud radši sleduješ nějakou hru, jak se sama hraje, na trhu je možností víc než dost, vlastně většina.
    • "Nekolik ruznych stromu technologii, ktere spolu navzajem nejdou propojit, protoze na ostrove neni misto" O to přece jde v tomhle žánru.Co by si chtěl jeden obrovský ostrov,kam naplácáš všechno co potřebuješ a hotovo?Proto je tam ta možnost osídlit více ostrovů.Co nevyrobíš na jednom vyrobíš si na druhým a dovezeš.Bez toho všeho by ti ta hra dlouho nevydržela.5ekl bych žes to zapl tak na 20 min a pak to vzdal.
  • trosku si zatrolim, ale mam otazku, preco 8 a nie 10? neboli spomenute ziadne nedostatky
    • Ja osobne si myslim,ze je to diky podobe s predchozim dilem. Anno 2070 je skvela hra,ale krom par veci a noveho prostredi se zase az tak nelisi od Anno 1404. A Anno 1404 si podle me zaslouzi desitku. Ale nehledej recenzi. Na tiscali na tuto hru nejak zapomeli a ja jim to dodnes neodpustil *2* Vynechali nejlepsi dil z cele serie a navic je to jedina skutecna budovatelska strategie na trhu(kde boj je ve hre az to posledni a jen pokud ho sami chcete),takze o to je to smutnejsi
      • dalsi trolling ohladom 1. tvojej vety (oblivion -> skyrim) :)
        • ty jsi ale zasr.nej kret.n, vid
        • Jaky zase trolling? Jediny trolling post je ten tvuj.
          To je hruza,clovek uz aby se bal vyslovit nejaky nazor. Kazdy si to vztahne na to,co se mu zrovna hodi...
          • Jsi ho nepochopil.... on to myslel tak, že mezi Oblivionem a Skyrimem taky není velký rozdíl a přitom tam ta 10 byla. A dle jeho slov je Troll on sám ;-).

            Já osobně si myslim, že honba za číslama je kravina. V současném nastavení x/10 si Skyrim 10/10 zasloužil a tahle hra si zasloužila 8/10. Mnohem lepší by ale bylo, kdyby se porovnávala kvalita hry x/10 (pak bych Skyrimu dal tak 6/10) a dále komplexita, kde by si Skyrim zasloužil třeba číslo 30. Tato hra by pak mohlo mít třeba 10/10 při čísle 9.
    • Masa-san
      Trosku tě přiživím trolle, nemělo ohromnou marketingovou kampaň, tak proto *1*
  • No. Ono je otazka. Jelikoz jsem Anno nikdy nehral, tahle hra mi pripadala pro normalniho nezasahleho hrace dost tezka a blbe nadesignovana. Popravde jsem se z prvni mise nemohl vymotat - pochopit co mam delat, kdyz mne nikdo nic v tom nerekne... Takze zatim zustavam u civilizace. Chapu, ze to muze fanouskovi neco rict, ale mne to zatim jen nastvalo... *7*
    • Jsem na tom stejně. Nikdy jsem ANNO nehrál a nemohl jsem splnit ani první úkol v kampani (požadavky na splnění ůkolu jsem splnil ale nic se nestalo a dál jsem se nedostal). Tak jsem si dal "skirmish" pro začátečníka a po asi pěti opakováních jsem se naučil základy. Pak jsem si dal pro pokročilé a už to mám docela rozjetý a baví mě to. Ale absence normálního tutoriálu mi tam chibí, nebo nějaká normální nápověda. Třeba pořád nevim, jak měnit výši daní, nevim, jak udělat obchodní cestu (nastavim zastávky a náklad, ale nemám k dispozici žádnou "trade ship" na výběr. Při tom mám asi 3 lodě, který maj v popisu napsáno "trading ship". Ale budu zkoušet dál a nakonec na to snad přijdu.
      • Zdar... hele taky nemám k dispozici žádnou trade ship... Zjistil jsi nějak kde je problém..? protože já mám volnejch asi 11lodí všeho typu ale stále mi to nejde nastavit, protože žádný lodě v tom nastavení vidět nejsou...
      • To chce patch.V základní verzy byli přesně tyhle problémy co popisuješ.S patchem už vše funguje.
        • a kdyz amte obchodni cestu vykladaj lode autoamticky naklad nebo to musite jako u 1404 delat ručne?
          • Automaticky, stejně jako v 1404....
      • Masa-san
        Tohle je první Anno co jsem kdy hrál a je pravda, že jsem zezačátku trochu tápal, ale stejně nikdy nehraji tutoriály a vše zkouším metodou pokus - omyl a citem z hraní jiných her.
        ale po par hodinách hrani jsem se dotoho bez problému dostal. Tutorial ve hře není snad ani třeba nebot 1) I-net je plný stovek videí a návodů snad na úplně cokoliv v téhle hře 2) Při hraní "nekonečné hry" mě tam pořád vyskakuje "archa AI" a sděluje co se kde děje a co mi chybí a co měl bych postavit.
        • Jenom bych uvedl na pravou miru-tutorial ve forme napovedy ve hre je i v nekonecne hre. Jenze EVE(nebo jak se to jmenuje) ti napise jen kratkou zpravu a pokud ji nerozkliknes,tak se k ni nedostanes.
          • Masa-san
            No jak říkám, něměl jsem žádné vážněnjší trable. A pokud neumím tak si to někde najdu né ?.. Samozřejmě mohli tam dát tutoriál, ale opravdu není třeba. Na netu jsou i takové detaily jako plány na co nejefektivnější půdorysy měst a průmyslových / zemědělských / energetických seskupení. Jsou k nalezení videa s městy o 1000 - 10 000 obyvatelích (já mám něco okolo 8-9 tuším ?) Videa o tom jak udělat zásobovací trasy ... atd atd atd atd je toho opravdu tak mnoho že se to snad ani nedá nenajít. *3*
      • Jak na Trade route? - http://www.youtube.com/watch?v=i7zde4Ccc3Y
        nic si ztoho nedelejte,ze hned vsechno nevite. Nejde ani tak obtiznost nebo o rozum,jako o tom,''vedet kam kliknout''. Anno 2070 je oproti minulemu dilu mene prehledne a ruznych ikonek je tam vice.
        a mimochodem-me na teto serii bavi v podstate jen nekonecne hry. Jedna obrovska mapa v nekonecne hre = cca 100 hodin zabavy.
        • stoupeek
          Díkec. Asi to budu jeste parkrát rozjíždět znova, ale nevzdám to.:)
    • Zas tak těžké to není. Jenom trochu používat rozum.
    • Předchozí díly sem nikdy nehrál a v pohodě jsem se do hry dostal.Chce to mít jen trochu trpělivosti ze začátku než se do toho člověk dostane,a pochopí co a jak.Takže bych to s tou obtížností zas tolik nehrotil.
    • Zkus predchozi dil-Anno 1404. Podle me je to vrchol cele serie a k novackum je pratelstejsi.
    • A pokud predpokladaji znalost predchozich dilu, meli to radsi prohlasit za datadisk...
  • hele vavro di si kritizovat skyrim a nech nas na pokoji
  • Hmm, přehrávač zase nejde posouvat, když někam kliknu je to od začátku...Nechce se mi 3 minuty koukat na video, ale chci si ho projít jen v rychlosti *9*
  • Á, další hra co nebudu kvuli pitomé ochraně hrát, jen tak dál soudruzi. Dobře to děláte, no pirátit kvůli vám nezačnu, tak doufám, že si jednoho pěkného dne vytáhnou frantici z Ubisoftu hlavu ze sedínky.
    • Jsem an tom podobne,ale nektere hry si proste ujit nenecham. Serie Anno patri k mym oblibenym jiz od prvni hry pred 10? lety. nektere dily byly o nicem,jine byly skvele.
    • Masa-san
      J to je smutné .... Aby si víc nahrabali, dusí tím hráče (X Bazarový prodej, X reinstalace widlý a X výměna HW nemožné/stížené), ale ono se jim to jednou vrátí a praští je to přes pracky *16*
    • kotty
      Tak, tak. V zasade si nekupuju hry (a ani je nepiratim) od Ubisoftu (ten me totalne znechutil, kdyz jsem si koupil Wings of Prey, nainstaloval se mi s hrou i jejich pitomy yuplay klient a napsalo me to pocet zbyvajicih aktivaci: 3. To jakoze WTF!! Tihle ode me urcite neuvidi uz ani korunu), EA (vyjimkou byl Bioware, ale jestli budou jejich dalsi hry jen pres Origin, tak me muzou...), Rockastaru (kvuli jejich zmrsenym PC konverzim). Bylo by celkem zajimavy udelat na tohle tema nejakou anketu, zde na Games *5*

      Edit: Jinak sorry za OOT
      • Tak to koukam, ze jsem ke konzolim utekl prave v cas, tam se nastesti takove praktiky nevedou. Za takovych podminek bych hru taky nekoupil. Je to blby, ale z pohledu ubi je to asi tak, ze je zivi konzole a pc je pro ne okrajova zalezitost, ktera moc nevydelava, takze ji berou smahem.
        • Jenže na konzolích abys pohledal opravdu náročnou a těžkou hru, zatímco na PC jich díky menším studiím vychází celkem dost.
      • Je to hnus. Proto hraju hry od Paradoxu, které žádnou ochranu nemají. Ale vůbec žádnou. Za to člověk i rád zaplatí. A nebo třeba zaplatí jenom některé, a zbytek si zpirátí. Nebo, pokud má pocit, že taková malá studia tady budou navždy, si zpirátí všechny. No limits.
      • Som na tom podobne *10*
  • viacej mi rezala grafika z anno 1404,bola taka farebnejsia krajsia,tu je vsetko take sede blede malo farebne a radsej mam z minulosti umenie ako budovy z buducnosti ktora sa jedna druhej podoba ako vajce vajcu :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit