Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No výborně, Bioware si můžu definitivně zařadit mezi týmy, jejichž hry mě nezajímají. Ale samozřejmě, hlavní je, aby si pán s dětičkami pořádně zahrál...
  • Takze Mass Effect poslali do kytek kvuli odlehcene zabave s prateli bez pribehu? Skvele...tomu rikam "pokrok". Bioware ma zrejme svuj Osud...zpeceten
  • Mě se to líbí, já se těším..
    Potěšila mě zpráva, že na tom pracuje i Drew Karpyshyn, čili člověk co má mj. na svědomí scénáře (nebo jejich většiny) KOTORu, Baldurs Gate 2, Jade Empire, ME1+2 a další..
    Z různejch tweetů zatím vyplývá, že ač kooperativně orientovaný, lze hrát i komplet sólo a offline. A i výraznej příběh by to mělo mít. Doufám, že když už na to převeleli ty nejzkušenější, že to za to bude stát.
  • "Říkáme tomu science fantasy"
    "A co to je?"
    "Abych to vysvetlil, je to neco, kdy o hre vlastne nepremýšlíme. Proste tam dávám veci random jak nás to práve napadne. Třeba ted jsopu v móde dinosauri, tak jsem je tam dali *1*"
    "Cool. A co Vás privedlo k vytvorení této hry?"
    "Abychom meli co hrát společne s našimi detičkami."
    "Kolik je jim let?"
    "Synkovi jsou tři a Anička se teprve učí chodit."
    "Ok, preju hodne štestí. Snad se to povede."
  • jamar28
    Já to prostě nepochopím. Proč nechali tým z původního Mass Effectu dělat tohle? Proč to nedali tomu novému týmu? Boj byl jednou z mála věcí, kterou Andromeda zvládla a prostředí se jim taky dařilo, ale postavy a questy? Nuda, nuda, šeď, šeď, o hlavním příběhu ani nemluvě (i když ten myslím dělal někdo z pův. týmu, ale i tak), takže tým ideální na nějakou generickou kooperativní rubačku.

    Ještě že Bioware není stavební firma, pokrejvače by poslali udělat el. rozvody a architekta by postavili k míchačce.
    • No nevím, ale já měl pocit, že od prvního ME se boj příliš v celé sérii nezměnil.
    • EA zkrátka soustředí své nejlepší vývojáře na lukrativní tituly. Mass Effect jako singleplayer orientovaná hra prostě tolik netáhne. Do konce roku očekávám oznámení DOTA-like C&C.
  • TheGGG
    hahaha. ti biodroni jsou ale šašci, Mass effect byla čistá scifi? Dyť to byla pohádka kde lidi měli sílu ala Star wars a vědecká vysvětlení byla ve stylu: "protože proto".
    A co říct k tomuto: „Říkáme tomu science fantasy. Je to stejné jako v případě Star Wars nebo Marvel Universe, i zde můžete vidět spoustu úžasných věcí, u kterých však neřešíme, proč se vlastně dějí a jak,“
    science fantasy je pojem který existuje už dlouho, ale promakaná lore jako SW nebo Marvel vždy alespoň v rámci možností vysvětlují nebo se snaží svou magii vysvětlit.
    Tady čuchám nějakou biodroní pakárnu s mizerným lore, SJW agitkama, nulovou story, coopem a grindováním v generické džungly. Zase to bude naprosto tragická pakárna která udělá radost akorát loutkám na polygonu, kteří se ale o hry jako takové stejně nezajímají...
    • Mass Effect bylo náhodou po vědecké stránce docela vychytané. Název hry znamená "účinek na hmotu" a bylo to založeno na generování pole, které je schopno odstínit setrvačnost hmoty.
      http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_Field

      samozřejmě nemůžeš od toho čekat že je to na urovni seriozní vědy, žádný prvek zero neexistuje, ale na takové jako ty to stačí víc než dost. V současné fyzice existuje teoreticky tzv. Alcubierrův motor, který pracuje podobně jako mass effect
      http://www.osel.cz/6485-postavit-warpovy-pohon-bude-mozna-snazsi-nez-se-myslelo.html

      cestování červíma dírama (mass relays) je taky teoreticky možné, ale bylo by k tomu potřeba vytvořit negativní energii, která by tu díru stabilizovala. Negativní energie je opět pojem fyziky a ne scifi
      http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/negativeenergy/negativeenergy.htm

      takže Mass Effect je jedna z mála relativně seriozních scifi her.
      • To jsi popsal tu cast sci a ta fa jsou treba schopnosti ruzneho druhu, ktere zadne vedecke opodstatneni nemaji. Puvodni mass effect je sci-fa
  • Já v tom vidím next-gen Firefall, což je ale podobný žánr jako Destiny.
  • toto studio ještě někdo bere vážně?
  • v mém případě, je těžké najít čas na takovou hru a ještě k tomu sehnat aspoň jednoho kamaráda, který by to chtěl koupit, hrát a taky si najít čas *1* *1*

    smutný *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit