Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • o war thunder jsem do ted neslysel, diky hned du vyzkouset. v dnesni dobe kdy simulatory letecke simulatory aby si lupou hledal *8*
  • Veskoslav
    Teď jsem našel port v GW 2 na ten event a s klidem můžu říct, že za dlouhou dobu je toto to nejlepší, co jsem v rámci nějakých eventů v životě hrál. Všichni,kdo máte GW, tak vřele doporučuji si zahrát:) Port se nachází vedle portu Lion Arch v Rata Sam, kde se dostanete z Lion Arch portem:)
    • Vždyť Lion's Arch je křižovatka, odkud se lítá do všech hlavních měst. *15* Jinak do Rata Sum se dá dostat samozřejmě i pěšky (tedy portálem z vedlejší lokace).

      Ale máš pravdu, taktéž jsem si to dnes zkusil a v partě to byla hezká zábava, i když bosse nám trošku pokazil mírný lag. Ještě k tomu ten 8bit cover hudby v menu *15*

      Hehe, asury jsou stejně nejlepší! *2* A i v "normální hře" je to vcelku sranda, některé hlášky, reakce postav, jiné texty u úkolů *15* *15*
  • kostejnesmrtelny
    Dejte mi ten Football manager, nebo co to je. Dejte mi ho hned!!
    (a to jsem žádnou fotbalovou hru jaktěživ nehrál)
  • Ve StarCraftech zase všichni dostali staro-novou jednotku Warhoundy a to i Protossove a Zergove *3* http://www.youtube.com/watch?v=LHHNmYmhQ0U
    • Jo to byl dobrej vtípek. Když sem si včera přečetl, že warhound je zpátky tak sem nijak zvlášť nezajásal, ta jednotka se jim opravdu nepovedla, ale šel sem to hned vyzkoušet (aniž bych si přečetl detaily jeho "návratu") a když mě místo bandy scv přivítala banda warhoundů bylo mi to jasné. *1*
  • Stejně trapné tak jako každý rok v tuto dobu. *6*
  • Paradox se zombíkama dost pobavil :) dobrým vtipem by bylo třeba i oznámení DLC s Mayi nebo Aztéky, co by podnikli invazi do středověké Evropy... počkat... *8*
  • Creepy Watson je boží :)
    • smejki
      minimálně by mohli vypustit plnej osmibitovej soundtrack z DXHR, kterej v tý ukázce hraje. *14* A že si na technologický retro moc nepotrpim.
  • Zombie mod do WoTka, to chci! Jinač, vtípek udělaly i tvůrci programu Cheat Engine, kdo má jistě zpozoroval :D
  • Takže zase videa samozřejmě nejdou maximalizovat, paráda.

    Možná by to mohli svěřit někomu, kdo ví o co jde a není potáhanej po ječmenu...

    Nebo jsem se spletl a také jde o apríl, přece jen tu máte jedno video v tom pošahaném přehrávači a to maximalizovat kupodivu jde...
    • a že je to velkej problém, otevřít si to video na nový záložce a pustit si to fullscreen tam *15*
      • problem to neni.. jen to postrada jakejkoliv smysl
    • ucho
      to musí být záměr games.cz, protože to se povoluje/zakazuje při embedování videa v tom jeho odkazu. z nějakého pro mě neznámého důvodu nechtějí, aby si člověk video pustil na fullscreen
      • sleepless
        Není to záměr a hodnota fullscreenu se při kopírování embedu nedá na YouTube nastavit. Je to automatické. Ano, víme o tom, chlapci kodérský už po tom jdou. Prozatím prosím o shovívavost.
        • a jak je natom slibeny video zaznam z posledniho fc?
          • janchor
            Visí ob článek níž.
        • Tak samozřejmě já se nezlobím, jen je divné že tady na to už upozorňovala hromada uživatelů.
      • janchor
        Tipoval bych, že v tom defaultním kódu při vkládání videií prostě jen chybí příslušná hodnota, co full screen povolí. Snad to časem příslušný orgány činný v programovacím řízení napraví.
        • ucho
          to se mi zdá jako méně pravděpodobná varianta. řekl bych, že tohle je tak nějak základ práce s youtube. buď je to prostě záměr nebo neuvěřitelný diletantství :D
    • Veskoslav
      Tak youtube videa nešla nikdy zvětšit:)
      • No na jiných stránkách to jde a tady ne?
        • Veskoslav
          Mě to trvalo skoro dva měsíce než jsem přišel na to, jak vkládat videa z youtube, aby šla zvětšit:) Tímto je ale neomlouvám.
          • ucho
            defaultně ten fullscreen povolen je mám dojem...
            • Veskoslav
              To já už nevím. Já to řešil v rámci práce ještě na střední škole a to je pár let zpátky:) Ale pokud to změnili takto, tak je to fajn:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit