Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To video je hrozny ale ten pohyb vypada fakt dobre.
  • Konečně zombie hra, tu už jsem dlouho neviděl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • MickeyMutant
    Ty pravidelné vteřinové pauzy s černou obrazovkou budou i ve finální verzi. Předchází se tím nevolnosti při hraní. Valve si nechalo vypracovat zdravotní studii, která doporučuje rozdělit samotný virtuální zážitek do dvou fází: první, interaktivní část, maximálně do dvou vteřin, druhá, zotavovací fáze, v délce minimálně jedné vteřiny. Všimněte si, že akce na sebe po odpočinkových obrazovkách perfektně navazuje, takže hráč se nemusí bát, že by podobným rozdělením o něco přišel. Naopak, získá čas na bleskové promyšlení svého dalšího kroku, což se mu v novém a nezvyklém prostředí virtuálního světa bude jen hodit.
  • jindra.veliky
    lol, uz zpodle prvniho obrazku to nevypada ani na plny 3D prostredi...to tam bude jen stat a strilet jak v nejaky flash hre v prohlizeci, ne? :D

    epic fail
  • ach, kritizovat hru na zaklade 20s videa z alfa verzie.
    Ano to video vyzera hrozne, ale to jeho tvorcovia urobili zamerne.
    • kdyz je 20s hnusnych tak je velka pravdepodobnost, ze i tech zbylich par vterin na dohrani kampane bude v podobnem duchu... ne? :D
  • Realizmus ako ďas. Hlavná postava bude žmurkať *1*
  • Kozy
    Někdo se asi učil stříhat video, kvalitní práce.
  • Jack1947
    Tak ne HL3 ani POrtal3(L4D3) ale, ale... ehm no ale... tohleto. Eh *7* *12*
    • Jacku Jacku, čteš si vůbec někdy ty články na které reaguješ? Zase mimo jako obvykle.
      • Jack1947
        Vidím Valve a vybaví se mi toto... co dál tam máš? (nebo spíš nemáš) *4*
        • Takže nečetl. Že mě to nepřekvapuje.
  • Co to proboha je za blbost? Timhle skurecne chteji lakat lidi na VR. Zatim tedy VR nenabizi vubec nic.
  • Prej z pouzivani VIVE desne boli palice, cetl jsem to jiz nekolikrat kdesi. Tak to snad radsi ten Okuloun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit