Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To je dobre ! Tradice by se mela udrzovat a vtomto pripade co nejdele. *4*
  • Kolik stojí jedna hra ? Já pamatuju když to bylo dlouho za 2kč pak se to najednou zvedlo na 5kč.. takže dneska počítám tak dvacku ne ? *8*
    • vlastik.plaminek
      Zaplatíš vstupné a hraješ. Automaty jsou nastavené na Free Play, takže po vyplýtvání životů nebo času jenom zmáčkneš start a jedeš dál.
  • a takhle, děti, vypadala primitivni zábava našich předků z konce 20. století
  • Slůňátko: Na webu maj kompletní seznam automatů, tak se tam mrkni.
    MI: Mušketu a parní stroj bych ti i odpustil, ale ten mozek bys zkusit moh. Může se zdát, že to taky vyšlo z módy, ale věř mi, není tomu tak.
    Každopádně to vidim tak, že jakmile se mi konečně podaří zprovoznit Trabanta, jedu na výlet.
  • Kto tu dobu automatov nezažil to nepochopí.
    Pre mna je to daleko ale isiel by som.
  • Morální inkvizitor seš bastard!
  • Odulin
    Musim si zas zajet na pinball a galagu. :)
  • Veskoslávku, tos uhod. Na těchto relikviích opravdu hrát neumím, stejně jako neumím obsluhovat mušketu či parní stroj. Protože je to zbytečné. Urážet Tě nebudu, ale jsem rád, že jsem Tě naštval.

    A těžko říct, jak se takový naivní byznys může vyplatit. Vsadím se, že v účetnictví vedou miliónové obraty. *15* Jestli se chceme vypořádat s organisovaným zločinem, první, co je třeba udělat, je zavřít podobné podniky, jejichž účelová existence je zcela zřejmá.
    • Plácat páté přes deváté na fóru vám tedy jde. Mýlíte se ve všem co píšete. U nás se nejede na mince, nemůžete zde ani žádné peníze vyhrát, my nemáme s VLT a VHP společného vůbec nic. Jediným účelem je dát sbírce mých automatů šanci, aby je mohli hrát ti, kteří si na ty hry pamatují. O Arénu je stále rostoucí zájem, ale milióny určitě nepřehrabujeme. Nepruďte nás.
  • Hello. Maj tam hru King of the dragons nebo podobnou fantasy rubacku? Nevite nekdo? Mam na mysli hry jako Golden Axe, ale zrovna Golden Axe hrat nechci...
  • pepa: Radši do smrti panic, než blbej troll jako ty *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit