Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl jen dodat, že pokud tohle byla oficiální E4, což byla, tak se zamyslete. Projekt zrušen roku 2006-2007. Jelikož logicky můžeme vyloučit vývoj E3 a epizodního pokračování, protože ty epizody nejsou tak dlouho ve vývoji, můžeme s klidem říct, že se cca od roku 2007 pracuje na HL3. Ano, je to spekulace, ale proč ne.
  • episode 4 ? vzdit jeste ani neni 3.
  • jindra.veliky
    to snad i driv ztratim panictvi nez vyjde dalsi HL hra... *6*

    *5*
    • No zas tak dloooooouho to snad nebude *2*
  • Tak tohle je mazec :) http://youtu.be/slRsexrhbG8
    • Jj, zlatá klasika... "bla bla bla Mr. Freeman" *1*
  • Magister_Peditum
    Kdy se dalšího HL dočkáme... Dumky žalky a co já? *9*
  • Kori
    Jak někdo podotkl na YT, z ep4 jsem zatím viděli víc, než z ep3 -)
    • Vakek
      přesně tak.....už je to čekání dlouhé :(
  • Hah normalne uz vim jak to tu funguje. IGN postne novinky. Games.cz si to prelozej a udelaj si z toho clanek. Asi to neni tak jednoduche ale vzhledem k tomu ze jsem na IGN posledni dobou pecenej varenej tak si toho zacinam vsimat. Games pro me nastesti vytahuje ty dulezite a zajimave veci.
    • GlaDOS
      To je hrůza, že ano? Bylo by nejlepší, kdyby se celá redakce odstěhovala do ciziny, obíhala po studiích, a dostávala z vývojářů ty nejexkluzivnější materiály, které budou mít úplně jako první. *7*
      • To by slo..
        • GlaDOS
          Taky si myslím. Bylo by to takové skvělé přepadové komando. Zatímco Lukáš by zabavil vývojáře svoji rétorikou, Pavel jako správný cestovatel provede průzkum terénu a pak by zbytek týmu pobral design dokumenty a postahoval ze serverů rozpracované verze ještě nezveřejněných her. Karel by jim ještě na rozloučenou zneuctil záchodky. IGN se pak může jít zahrabat.
          • len by som im neodporucal nosit fotaky so sebou, bohvie kde by skoncili.. ;)
    • ales.smutny
      Milý Sherlocku, zdroje máš uvedené v článku i pod článkem. Že se napříč weby objevují ty samé zprávy je pak vskutku objev století :)
      A sorry, IGN zrovna moc nečtu :) (ale počítám, že se to stejně sejde u podobných témat, média si ty věci házejí jak míček)
  • Amylee.Anderson
    Jako mod by to bylo pěkné, ale jako Half-Life ne-e. Nebo alespoň ne za Gordona... Ale to pak neni ono.
  • parádní animace
  • Ešte, že sa na to vykašlali...šak to vypadalo hrozne. Tie epizódy tiež nič moc...proste HL, HL2 a následne HL3 a HOTOVO. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit