Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě že mám steam ArmA 2 OA *1* ale armed assault mam cd DVD a nejdou mi tam multáky což už je škoda *9*
  • Konečně moje prosby byly vyslyšeny.
  • Lynch
    A co Arma Armed Assault? Myslíte, že také bude někdy přesunuta na steam?
    • celoush
      ne... stejně jako flashpoint... leda přes přímé zadání IP adresy serveru
  • niceguyfromrussia.ru
    čo ARMA 2 ?
    • celoush
      už předtím hlásili, že jen Arrowhead... většina lidí jej stejně má a zůstat jen na čisté verzi nedávalo smysl už v roce 2010 (minimálně v humble bundlu byl arrowhead za pusu).
  • RezavejTank
    Díky kluci z Bohemky!
  • steam nikdo nikdy nevypne,to spis driv dojde ropa a svet zkonci,nez vypnou steam...
    • a Gaben zhubne
  • Steam všechny jednou do temnoty sváže...
    • celoush
      Všechno se jednou vypne... Gamespy... *3*
      • To by bylo hromadných sebevražd, kdyby vypli Steam. Veskoslavové by skákali z Nuseláku...
        • vzhledem k tomu že všechny hry na Steamu jedou i v offline režimu a jdou rovnou zálohovat na DVD, zas taková katastrofa by to imho nebyla.. možná tak katastrofa pro budoucnost hraní
          • Coffin.Corner
            To by mě zajímalo, jaká setina procenta lidí si hry ze Steamu zálohuje na DVD. Třeba vypálit posledního padesátigigového Wolfensteina, to musí být mňamka.... :D
            • Na názoru "x" mi přijde zajímavá jen ta myšlenka "knihovny her" pro budoucnost...
            • Internet davno vsechno zalohoval ... a steam ani dalsi podobny sragory kvuli tomu nepotrebujes. Co vic, dokonce ti to bude chodit i v pripade, ze nejaka hlava vymazana nekde vypne nejakej ten server ...

              Mno a to se zase dostavame k tematu, za co ze to vlastne platis ... za zmrseny polonefuknci cosi, kdyz ti warez poskytne gratis opravenou verzi ...??? Sileny

              Ostatne, nebyt warezu, tak je spousta games davno zapomenuta a ztracena, na netu celkem bez potizi sezenes i gamesky z dob 8minitu, tvurci uz jsou davno ztraceni/pohrbeni/... ale jejich vytvor je jen prave diky tomu, ze nekdo kasle na nejaky jejich prava, mozny ziskat. Jinak by proste neexistoval. Coz je svym zpusobem doslova tragedie. Proto maji trebas vydavatel knih povinost dodat nekolik vytisku knihovnam, aby se to zachovalo pro budoucnost.
            • Jack1947
              Tak v poho 4dývka. *15*
          • Jack1947
            Byla tlouštík by neměl jak jíst. *15*
            • deridon
              myslim, že by si něco ulovil... http://blogs-images.forbes.com/davidewalt/files/2011/08/gabe-newell-valve.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit