Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,

    Váš článek na Games.cz je poněkud unáhlený zvláště s přihlédnutím k tomu že se již jedná o druhý DLC pro ARMA 2. Pokud se podíváte na stránky community.bistudio.com/wiki/ArmA_2:_Operation_Arrowhead:_Version_History
    zjistíte že normální hra obsahuje ty samé modely v nižšším rozlišení. Je to z důvodu hry pro více hráčů protože by pak nemohli hrát uživatelé s DLC a bez DLC a vše by se zkomplikovalo. Viz následující zkrácený výpis patchů 1.56 a 1.54. napsání takového článku vaším redaktorem a neověřením ani za takovou dobu od vydání mi připadne poněkud neprofesionální.

    Version 1.56
    Arma 2: Private Military Company Lite - all units, vehicles and weapons from Arma 2: Private Military Company are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: Private Military Company with high resolution textures and packed with a new campaign is available for purchase; see www.arma2.com/pmc for more information about the content of Arma 2: Private Military Company.

    Version 1.54
    Arma 2: British Armed Forces Lite - all units, vehicles and weapons from Arma 2: British Armed Forces are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: British Armed Forces with high resolution textures and packed with a new campaign and large selection of new single player missions is available for purchase, see www.arma2.com/baf for more information about the content of Arma 2: British Armed Forces.
    • Ale tady nejde o lite modely pro server, ale o kampaň, která měla být skutečně podle všeho jen u DLC.
  • asi nikdo nehraje??halooo pomooc... *11*
    • na jiném fóru mi bylo sděleno toto:mrtvolka v jednom baráku s preskleným vchodom, niečo ako obchod alebo autoservis :-)
      • Už jsem ho našel je v prvním patře *3*
      • diky moc *3*
  • K tomu Operation Black gauntlet co tam mám dělat??Mám najít ztracenej kontakt ale nevim kde nebo co??
    • běhám sem tam?mimo rudou zonu nemužu.Nepřátele běhaji ze všech stran.A nikde nic??dělostřelectvo to bombarduje a já tam běhám jako magor??
      • Jsem na tom úplně stejně.Poradí prosím někdo?
        • pomooooc
  • prodám arma2+ arma2 arrowhead, cena 1000,- komplet.
    hharo@seznam.cz
    • lol, za tu cenu si muzu koupit kombinovanou operaci :D a budu to mít úplně nový :D *1* *1*
  • USER47
    Kampaň je údajně v retail patchi, ve steam verzi chybí. Každopádně trapas:). Mimochodem, kolik pravdy je na těch zvěstech, že přidali autoheal a nesmrtelný parťáky?:)
    • nesmrtelní parťáci byli už v EW *3* Ale myslím, že jde o tom, že ta kampaň je hratelná jako coop a v případě, že hraješ s AI, tak je lepší, aby ti AI svými chybami nezpůsobovalo konec mise. I když řešení to je takové ... čudné.
  • :-)
  • heh, patch 1.56 obsahuje aj kampaň. "Kde spravili súdruhovia chybu ?" A nám ostaným, ktorí sme si to zakúpili nezostáva nič iné, len si trieskať hlavu o stenu, pretože v podstate všetko v PMC za 8,99 Euro je obsiahnuté aj v patchi 1.56 ! WTF?
    • jj to vypada ze BIS je na tom financne mooooc dobre a je to mozna darek k vanocum *1*
      Jenomze tem co si jiz zakoupili dlc se sada hires textur za tu cenu asi moc zamlouvat nebude. *2*
      • O důvod víc smát se těm bláznům co ochotně platí za několikatýdenní exkluzivitu DLC 9 euro ;D
        • Jenže ti free si to zahrají s low texturami, low zvuky a low vloženými videi (novinka patche). Prostě jen pro studentíky a warezáky *3*
    • sleepless
      Kampan z PMC by v patchi prave byt nemela..dle ofiko informaci.
      • jo, nemala by tam byť, ale je tam :-)
        • sleepless
          Aha, diky za info.
          • Dobrý den,

            Váš článek na Games.cz je poněkud unáhlený zvláště s přihlédnutím k tomu že se již jedná o druhý DLC pro ARMA 2. Pokud se podíváte na stránky http://community.bistudio.com/wiki/ArmA_2:_Operation_Arrowhead:_Version_History
            zjistíte že normální hra obsahuje ty samé modely v nižšším rozlišení. Je to z důvodu hry pro více hráčů protože by pak nemohli hrát uživatelé s DLC a bez DLC a vše by se zkomplikovalo. Viz následující zkrácený výpis patchů 1.56 a 1.54. napsání takového článku vaším redaktorem a neověřením ani za takovou dobu od vydání mi připadne poněkud neprofesionální.

            Version 1.56
            Arma 2: Private Military Company Lite - all units, vehicles and weapons from Arma 2: Private Military Company are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: Private Military Company with high resolution textures and packed with a new campaign is available for purchase; see http://www.arma2.com/pmc for more information about the content of Arma 2: Private Military Company.

            Version 1.54
            Arma 2: British Armed Forces Lite - all units, vehicles and weapons from Arma 2: British Armed Forces are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: British Armed Forces with high resolution textures and packed with a new campaign and large selection of new single player missions is available for purchase, see http://www.arma2.com/baf for more information about the content of Arma 2: British Armed Forces.
        • na BIS fórach sa to priam hemží "kladnými" reakciami na tento maximálny trapas, osobne sa musím vo svojich tvrdeniach opierať o reakcie ľudí na BIS fórach a EPJ bulvári, ktorí potvrdzujú to, že patch 1.56 naozaj obsahuje kampaň, kedže som si tento "produkt" už stihol zakúpiť.
    • nato jde říct jen chá chááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit