Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo Arma,hra která mě nikdy nechytla,jako hrát ve stylu kdy jdete přes půl mapy a pak dostanete tečku přímo do čela od krutěpřesného bota a začínat znovu to fakt ne!! Raději zůstanu u Battlefieldu 3 který představuje mnohem větší herní zážitek než tady ta sr....
  • Fakt užasná hra přímo do popelnice.Fuj Fuj Fuj.Proboha hlavně né na konzole takovou sračku.Hrál sem jak jedničku tak i dvojku mise otřesný spolubojovníci no hruza o tudle hru rád přijdu.
  • Psychotic
    Arma si úplně říká o podporu stylu LittleBigPlanet. Kdy by tisíce lidí dělaly mapy a kampaně a ty by se shromažďovaly na oficiálních serverech... hodnotilo by se, dělaly by se žebřícky...
    To je snad jediná nevýhoda českých vývojářů - tohle se z ČR těžko někdy zorganizuje, navíc pokus o konzolové vydání Army by asi položil celé studio.
    • hrál jsem OFP:Elite na prvním Xboxu a mohu říct, že hra neztratila to své kouzlo, jistě pár věcí tam bylo řešených jinak, ale jinak prostě to byl pořád OFP se vším všudy
    • nepolozil. Arma na konzole muze vyjit, jen by museli zmenit pristupy. Jenze pokud delas hru stylem "tohle a tohle muze vypadat uzasne, tak tam narvem prehrsel textur a polygonu", tak nevyjde.
    • Hairy_Ass
      Hlavně nevím, jestli je komplexní vojenský simulátor vůbec možný pro konzole - se svým ovládáním a tak....
      • No hlavne nevim jak by konzole ten engine utahly. Neni zrovna HW friendly a aji nejlepsi kompy mely v dobe vydani docela problem.
      • Psychotic
        No nevím, Arma se ovládá jako každá jiná střílečka... přinejhorším bychom museli na konzolích oželet kompas a hodinky. A výběr možností (nastoupit, sebrat zbraň, vylézt po žebříku) by se musel uspořádat do kruhu, aby se snadno a rychle dalo vybírat páčkou. Totéž menu pro rozkazy jednotce.
  • Arma je výborná hra na dělání screenshotů, ve všem ostatním už je to těžký podprůměr *5*
    • Až na to, že screeny z Army nejsou renderovane a nijak upravované.
      • nevsiml jsem si. alespon u dvojky a arrowhead je grafika naprosto odpovidajici zverejnenym screenum. zrovna v tomto je arma jeden z poslednicch ostruvku kdy neni hrac bombardovan falesnymi iluzemi. konkretne flashpoint2 od codies byl primo tragikomicky priklad jak se marketing lisi od realneho produktu.
      • Komixíku, tak jestli tomuhle věříš, tak asi čteš ješte komixy typu Čtyřlístek.
  • Lawliet
    No jo čeští chlapci se činí ta hra vypadá krutopřísně tak..jak bych si představoval call of duty..
    • Nějak mi tam chybí koridor abych poznal Call of Duty.
      • Lawliet
        a tobě asi řikají blesk co?
  • Hairy_Ass
    Ty obrázky vypadají super...
  • kdyby raději zapracovali na sítovym kodu pro Armu2, aby pomohli rozjet Project reality
    • kdyby radsi si tvůrci Project reality nevzali velké sousto a delali vse postupne. Navic vyvojari PR mi přijdou oproti třeba ACE dev strasně sobecctí a uzavreni. Ale je to jenom muj nazor.
  • nejlepsi jak se chlubej v obrazkach, ze po narazu auta do krabic se krabice sesypou, i kdyz u jinych vyvojaru je toto standard jiz 30 let
    • Lawliet
      ty nevidíš že to auto je terčem krabicového naletu?..
    • Míjíš kontext.
    • pokud jsi to uměl před 30 lety, proč jsi jim neporadil?
  • Ale nééé to néééé .... a to jsem se těšil. Doufám snad že to vyjde ale na vánoce, o svátcích mývám dovolenou a tohle by povzbudilo mrazivé dny v kterých se chci jen válet jíst a hrát.
  • Kocy
    Vůbec mi to nevadí na Armu si vždy rád počkám... I když asi další díl bude v první verzi opět strašně zabugovaní. Moje rozhodnutí o koupi mi to nesebere!
    • A dufam ze tam bude mat prekrocenie plotu zasa vlastnu klavesu :) Ale ajtak vykysnem pri Domination na mesiac, uz to vidim
    • Lepší bugy a nové věci než to samé bez bugů alá CoD
      • jj akorat ze arma je porad to same a dokonce ma i porad ty same bugy:D
        • co vím tak v každé armě jsou nove zbraně a ostrov/poloostrov. Staci srovnat DLC k Arme a CoD.
        • rancor1223
          Alespoň od sebe rozeznáš jednotlivé díly. S jednotlivými bugy je to už těžší, ty jsou pořád stejné *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit