Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já před Bohemkou prostě smekám, tady je fakt vidět úžasný propojení s komunitou, opravdová chuť udělat dobrou hru (i když technicky to občas haprovalo) a udělat ji poctivě. Já s A3 začal nedávno a ještě jsem se neprokousal přes kampaň, je to těžký jak hov*do když je člověk zvyklej na BF, to je prostě úplně jiný kafe. Na zapnutí MP jsem si ještě ani netroufl, protože su soudnej a nechci to tam kazit, byl bych otřesnej.. Ale možná časem..
  • Už existuje nějaký mod, co předělá nepřátele na smrtelníky? Myslím v kampaních. Normální člověk se nemůže dostat ani před první misi. :D
    • celoush
      Tahle hra není pro ....., ale pokud se nedaří, tak zkus http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=410206202 a zadat si něco jako: player allowDamage false *3*
      • No, pořád nevim. Zkoušel jsem a když jsem po několika hodinách nepřešel ani přes první bojovou misi, tak fakt nevim... není to o zbraních, nebo tím, že jsem moc slabej, ale soupeři jsou nezničitelný. Dost jsem se v týhle hře zklamal a vyhodil dle mýho prachy pro nic. Je to prostě nehratelný.

        Uvidím, jestli tohle nějak pomůže.
  • Wow to jsou castky, jak v lolku ty kare... Musi byt Bohemia hodne za vodou, kdyz rozdavaj melouny, jak nic.. 50 000 euro tam 50 000 sem..
  • jendabek
    Dlouho jsem Armu 3 nehrál, funguje už multiplayer plynule i při větším počtu hráčů?
    • Vždycky záleželo na výkonu serveru. Když ses připojil na plečku server, tak podle toho vypadala i plynulost hry.
  • celoush
    Je škoda nezmínit, že Sarge Studio, co udělalo třetí oceněnou SP kampaň Deliverance, jsou dva kluci z ČR (viz @SgS_Sarge). Co takhle Tea club s něma?
  • Som leader PMC clanu v arme 3 a mozem povedat ze task force radio je jeden z najlepsich modov ake som kedy videl. Sasluzena vyhra.
    • Filthy TFAR peasant!

      ACRE Master Race forever!


      Seriozne. TFAR se ACRE stale jeste nemuze rovnat. Ani ta posledni verze nesaha starsimu ACRE1 vic nez po kotniky. A to radeji nemluvim o stale se zlepsujicim ACRE2.
      Stehuji se na Mars.
      • ACRE je i pro Armu 3 nebo je zatim porad jen pro dvojku? Hrat s tim byla absolutni pecka!
        • Obě dvě verze ACRE lze použít ve třetím díle hry.

          ACRE1 snad ještě v Alpha dostala jiné herní soubory (vhodné pro rozdíly ve třetím díle), plugin zůstal stejný.
          ACRE2 je dostupné něco mezi půl rokem a rokem, a zatímco mělo velmi hrbolatý start, již se začíná formovat ve vhodného nástupce původního modu - a než se oběví argumenty jako "hahaha, pokazili co mohli," v případě ACRE2 se jedná o absolutní přepsání celého modu.

          Navíc již ACRE1 spolu s STACRE simuluje vysílačky lépe než TFAR ve verzi, ve které vyhrál MANW. ACRE2 tento fakt poté bere o krok dál.
    • Zasluzena*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit