Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdy bych chtěl typka co utratí 2999,- za mobilní hru postavit takhle mezi nás do kroužku , ukázat si na něj a sborově se mu vysmát
    • Co kdyz to bude clovek kterej proste penize neresi a vysmeje se on tobe protoze ti 2999,- prijde jako hodne penez za mobilni hru?
  • Mě teda z mobilních her v poslední době nadchnul jenom Battleborn Tap, což je sice clicker, ale IMO boží clicker. *5*
  • aneb, grind známé značky v přímém přenosu, nic jiného
  • "Středoevropské a východoevropské hry nezřídka trpí potřebou vývojářů vměstnat do nich příliš mnoho věcí, udělat je příliš detailní."
    Souhlas a Bohemka je toho prikladem. Nevadilo by mi to, kdyby zasadni veci nedrhly. Uz delsi cas rikam, ze u Bohemky to vypada na prilis velky pocet designeru, kteri se vzajemne predhaneji s napady, a zoufale maly pocet programatoru schopnych vubec resit principialni veci, natoz omacku kterou jsou zavaleni. Je to jenom spekulace, ale jinak si to placani Bohemky v stale stejne situaci vysvetlit nedovedu. *7*
    • "Středoevropské a východoevropské hry nezřídka trpí potřebou vývojářů vměstnat do nich příliš mnoho věcí, udělat je příliš detailní."

      A proto mám středoevropské hry mnohem radši, než ty západní, ať už jde o Witchera, ARMU nebo Stalker, mají chyby, ale v jádru se jim nic nevyrovná
      • Rozumim, taky bych je mel rad, kdyby mi to nepripominalo jizdu v zajimavem sportaku kde jsem v neustalem napeti ze se neco rozsype.
        • ARMA 3 šlape dobře, aspoň v multiplayeru, k AI se vyjadřovat nemohu, pro mě byla ARMA vždy o mp
  • MickeyMutant
    „Arma Mobile Ops hraji něco málo přes měsíc, a kdybych chtěl, aby mikrotransakce nějakým znatelnějším způsobem mé základně pomohly, musel bych utratit alespoň 1 499 Kč za 8 tisíc zlaťáků. Menší balíčky nemají valný význam. Koupit si dokonce můžete i balík 17 tisíc mincí za 2 999 Kč.“

    Šílenství. To už snad radši prodávat hrnce důchodcům. Hodnocení – prakticky jen za grafiku, jak jsem pochopil - je velmi, velmi shovívavé. Milošovi bych doporučil, aby si přečetl odkaz „Jak hodnotíme“, protože pětka žebříčku Games tomuhle určitě neodpovídá. Z hloubi srdce Bohemce přeju, aby se jim tahle válečná expedice na mobily těžce nevyplatila.
    • Tak musel to napsat aspon tak aby hochy v bohemce moc nena****. Eště by našel uříznutou hlaveň tanku v posteli .
    • 1499kč není zas tak moc, je to cena normální AAA hry, s tím že tohle alespon mužeš zkusit hrát zadarmo
      • Ale tohle není AAA hra :)
  • Myslim si že 9/10 není to úplně nový žánr hraní ale myslim si že na České poměry a prostředky je to hra na visoké úrovni a určitě se může jak hratelností tak grafikou rovnat TOP mobile hrám! *16* *5* *14* *2*
  • 2/10
    • 1/10 za snahu. Aby se neřeklo.
  • dal bych tomu spis 3/10 nuda nuda a nuda!!!!! sou lepsi hri treba pokemon *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit