Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC 3 má výsť v roku 2012 ( oktober ) . Uš sa na ňu teším *3*
  • mili redaktori, mate tam az 2 mylne informacie:
    1, udaj o 6,5mil. kopii nie je o predanych ale vyexpedovanych na predaj
    2, v maji ohlasia novu AC hru, nikde ni eje pisane ze je to ac3.
    • Nimroto.
  • Assassin's Creed je skvělá hra mnohem lepší než ty trapné Call of Duty... *3* hra má ode mně plných 10/10 a to si u mně jen obsloužila hra Return to Castle Wolfenstein takže AC 1: 8/10 a AC 2 10/10..... *3*
    • Malleth
      AC1 byla nejrepetetivnější (to je ale debilní slovo) hra jakou sem kdy hrál. A hrál sem toho hodně. Pět aktivit, které se opakují do kola od začátku do konce. Ta si zaslouží maximálně 7/10 za pěknou grafiku a slušně provedené souboje. Dvojka byla o dost lepší
      • Naprostý souhlas, stále to stejné 100 x dokola jen pokaždé v jiném prostředí *6*.
    • God. Srovnávat AC s call of duty. Ty si dobrej.
  • To trojka ještě nebude,si myslim.
  • Cosi
    To může být cokoliv a ne jen Assasins Creed 3, buď vydají facebookovskou hru která by do prostředí zapadala a přátele by se najímali jako pomocná síla, nebo to bude Assasins Creed 2.75 Altair revenge či podobné věci.
  • Len nech sa to prosím neodohráva v súčastnosti bože !!! Príbeh AC2 sa mi páčil ale ten koniec a to k čomu to smerovalo , to mne osobne príjde ako príšerná blbosť ( IMHO !!!! )
    • oin.odin
      prepáč ale to šo sa ti nepáči je nosnou témou celej serie ...
      • Alebo inak , dovolím si pochybovať že základná idea pri vývoji hry bola " urobíme hru o chlapíkovy z neďalekej budúcnosti ktorému moderný templári čítaju pamäť pretože sú v jeho genetickom kóde záznamy o udalostiach ktoré nás dovedú k cool gulatým holografickým vecičkám " . Nosnou ideou je proste že hráš za vraha v určitom historickom období a " assasinuješ " dôležite osoby a máš možnosť vďaka tomu vidieť a zúčastniť sa zaújmavých historických udalostí. Všetky segmenty so súčastnosti alebo s " COOL stargate technikou " pôsobia kŕčovito a umelo . Zatialčo " lokálny " historický príbeh pôsobí kvalitne a má dobre napísané dialógy , keď dojde na SCI-FI všetko je zrazu ako z druhoradého filmového béčka a je to skvor taká vata ktorá má prepojiť jednotlivé diely.

        Podotýkam ale že moje dojmy sú len z jednotky a dvojky a Brotherhood ani iné dlc som nehral. Ktovie , možno ma scenáristi nakoniec prekvapia a z celej tej konšpiračne-cool-sci-fi-zápletky nakoniec vzíde niečo epicky geniálne... ...ale zatial si o tom dovolím pochybovať *4*
      • Pre mňa je nosnou témou celej série možnosť nahliadnuť do zaújmavých historických období v nádhernej grafike a s obstojným príbehom a skvelou technickou stránkou , sci-fi prvky sú skvor nutné zlo aby sa malo dať na čo nadvezovať a myslím že vývojári si to uvedomili keď súčastnosť v dvojke takmer vypustili.
        • Amylee.Anderson
          Možná si to umědomili kvůli jedniččce, kdy ty vsuvky nebyly trochu nic moc. Ona celá jednička byla taková nic moc, když se na to teď podívám. Ale ACII šlo o 100% nahoru a i ta jedna jediná vsuvka byla uplně boží. Proto mi tam chyběla. Protože to bylo lepší než v jedniččce.
  • Joha
    Zabudli dodať že tento rok vyjde pre PS3 a XBOX360... PCčkári sa AC3 dočkajú najskôr v Marci... pokiaľ sa UbiSoft nespamätá
  • Daniell605
    Snad vloží pořádně nový obsah, neříkám že brotherhood byl špatný, ještě dnesk jsem ho hrál a pořád hraji, ale moc nového nepřibylo.
    DOufám že se ve trojce polepší =)
  • dufam ze tam do tej trojky daju novu antipiratsku ochranu, kde bude musiet zakaznik odovzdat svoje biometricke udaje a bude musiet suhlasit s ich komercnym vyuzitim...aj tak sa najde 6-7 milionov trollov ktori si to kupia :)
    • ..ps, a nie, neupiratil som tuto hru, ani som si ju nekupil a ani si ju neplanujem s touto "ochranou" kupit :)
  • jezi mohli to nechat aspon na konec 2012 aby bylo vetsi napeti ... ale kdo rikal ze se jedna o treti dil muze to byt klidne i navrat k Altairovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit