Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Už by se na to měli vykašlat a udělat radši nějakou neassassínskou pure námořní hru...
  • Jeste ze jsem to prestal hrat nekdy v dobach """""datadisku""""" na dvojku. Sak ty exkrementy chrli rychleji nez bych to stihal dohravat.
    • AC2 + Brotherhood jsou nejlepší AC které vyšly...
      • tomocz
        Brotherhood byl nic moc oproti AC2, ale Revelations to malinko zachránil. A pak Black Flag, ale to ne kvůli Assassinování, ale kvůli pirátění a pirátský atmosféře a skvělým soundtracku.
        • nightborne
          What will we do with the drunken sailooor, what will we do with the drunken sailooor...
  • kubi-wan
    Kdy už se vykašlou na tyhle kraviny a udělaj prostě pořádnýho novýho Prince?
    (i když jak se psalo v nějakym článku pár týdnů nazpět... prej nemaj práva)
  • Cina byla po hodine dost frustrujici nuda, ktera hratelnostne uvadala s kazdou pribyvajici minutou. Pokud chce delat Ubi plosinovky, at delaji Raymana (coz pravdepodobne delaji) a ne AC, kdyz uz takhle ma AC bambilion AAA dilu. Kravataci nenazrani.
    • Přesně tak.. Poslední Rayman Legends byl a je skutečně legendární!
      • hudební úrovně byly boží :D
        • Výzva, zábava, coop, tuna obsahu, stále aktivní challenges, fotbalová minihra, předělané levely z Origins... co dodat, vlastním na PC, Vitě a PS4. Hraju a bavím se dodnes :))

          https://www.youtube.com/watch?v=7m5YQrucis8
          • Eye of the tiger prevedeny do latinos je teda mazec, lepsi nez original. Dalsi taky dobry, jen nechapu proc tam jsou i ty levely v horsi kvalite a to jak hudebni, tak graficke. Ve hre se postupovalo od horsi k lepsi postupnym odemykanim, nebo zpatky od lepsi k horsi?
            • Ty graficky "horší" levely se tuším odemkly po dokončení všech obrazů (a hudebních levelů). Něco podobného jako v původním Origins, když se dokončilo vše, odemkl se skrytý level, pekelně těžký s tuhým bossem. Tak v Legends je to obraz s hudebními levely, kde se rozostřuje grafika, zrní nebo se převrací obraz atd = obtížnější než původní hudební levely.
      • Ještě teda dodám, zlatej Mark of the Ninja *5*
  • Má to Ubisoft zapotřebí? Nemají náhodou Raymana?
  • neviem čo mate proti tejto klasike , vydno že nepoznáte časy prince of persia ja som sa výborne bavil sice na príbeh som neprizeral ,ale hopsanie super škoda že tam neboli nastrahy z prince of persia ako kolesa rezacie a kópie keby toto tam dali a nejaké animácie pribeh okoreniť bola by to plošinovka 10/10
    • Jack1947
      Ty spíš neznáš prince... tohle nemá krom pohledu ze strany s klasickým princem nic společného...
  • Morraw
    No mohli z této miniserie vytřískat víc. Čínu jsem dohrál, ale hrát to samé podruhé a potřetí jen v jiných kulisách se mi moc nechce. Přitom tak zajímavé lokace, které by jim vydělaly miliony, kdyby byly ve velké hře.
  • problém je v tom že se ta hra posunula jen v místě ale tím to hasne. žádné vylepšení hratelnosti, žádné rpg prvky, je to pořád dokola, furt to samé a ta samá hra. člověk si zahrál jedničku a ty další díly jsou přesně totéž jen na jiném místě
  • BangMeInBangladesh
    Assassin's Creed je hnůj.
    • Ty vole, jak tohohle kourice cu.... z Hlavniho nadrazi mohli ti kourici cu.... z redakce vybrat jako prispevek na hlavni stranu.-(
    • Po smrti Desmonda byla jediná dobrá hra black flag kterou mám nejradši, 2 byla stará trapárna která nepřišla z ničím výborným a hlavně to bylo celé divné, brotherhood byl o poznání lepší, a relevation krásný konec dědka ezia. Jinak jsem přehrál všechny AC hry a tak to můžu hodnotit narozdíl od vás idiotů co přehrály dvě hry a nadávají na serii. A zrovna tak nudným a blbý dílem jako byla 2. 3 - 4 - revelation nejlepší díly.
      • Jack1947
        Nadáváš, nám do idiotů ? Ty debilee ? *12*
  • ne diky, ani zadarmo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit