Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC si uz delší dobu kopal hrob a ted si zasel koupit hrebiky pro stluceni rakve. Ty hry jsou zaplneny takovymi pitomostmi které nedokaze inteligentnejsi clovek pojmout az to boli. Skutecnost ze ta hra ma nebo mela takovou oblibu vypovida o hracske obci docela dost a celkem se shoduje s tim co clovek zaziva napric internetem docela často. Jedinej dil kterej jsme ochoten uznat ze byla aspoň trochu zabava byl Black flag, ale po te co mi hra rekla ze před strážemi se muzu ztratit v davu lidi a pote jsem splynul v ,,davu,, dvou starsich cinanek (nebo co to bylo) a straze me skutecne nevideli jsem si řekl ze pitomce ze sebe delat nenecham a nikdy jsem to uz nezapnul.
    • Takové příklady by se daly najít v každé hře. Nelze zaměňovat realističnost (zvláště ve hře s prvky sci-fi) s debilitou (vyložené nesmysly v AC nejsou).
      • Tilwaen
        To může platit za předpokladu, že už ty prvky sci-fi samotné nepovažuješ za debilitu. Assassiny vs. Templáře jim ještě sežeru, ale celý koncept "artefaktů z Ráje" mi vždycky přišel hrozně vtipný.
  • Zbytečně moc velký Assassin's Creed hate. Hra to nijak úžasná není ale přikláním se k tomu, že tnetokrát už jenom nálepky #Assassin'sCreed & #Ubisoft tomu daly v pohledu recenzenta menší hodnocení. Co se týče dabingu tak to snad ani nebudu komentovat - Je mizerný ale ještě jsem neviděl 3/10 Call of Duty takže point no taken. Nevím, neřeším jen škoda, že to nedělalo indie studio, protože by hra dostal označneí "Fun & Casual" hráče by byli spokojení se stejným shitem jenom od bandy scrubů a ještě by pochválili vývojáře, kteří se na tom tak nadřeli. AC Fanboy nejsem, moc ty hry nehraju/nemusím a tahle mě opravdu taky neuchvátila, jak bych byl rád, kdyby recenzenti na games.tiscali zase zasunuli dvojí metr zpátky do šuplíku a vrátili se ke staré klasice.. tedy objektivní
  • Je třeba, aby už Ubisoft konečně někdo spláchnul do kanálu. (Kam ve skutečnosti patří už pár let..) *10*
    • proc? Aby misto nej nastoupila jina firma? Chovani jejich zakazniku se nezmeni jen proto, ze firma zmizi ze sveta, a to chovani je duvod, proc si Ubisoft dovoli to, co si dovoli.... (nakonec cele to je jen obchod, kde je poptavka, tam je i nabidka)
  • nejak nestiham tie ACcka prechadzat
  • Jediný AC který mě neskutečně bavil a zaujal tak to byla IV, ale líbil se mi i III a revelation, všechno ostatní má možná nápad je tristní příběh postavy motivy a absolutní absurdní historickou výpověď. Unity - Syndicate vůbec nezmiňuji nejhorší promrhání nápadu. Chronicles indetity ty psp srágory akorát ždímačka která nemá už ani tu jedinou dobrou věc grafiku a hratelnost.
    • mě nejvíc zaujal Rogue, dokonce mnohem víc než Black Flag. Líbil se mi odklon od assíků k templíkům a celkově mě víc bavilo to geografické zasazení. Jinak, obecně, jsem moc rád, že letos žádnej assík kríd nebude a třeba jim ten rok navíc prospěje a přijdou konečně s něčím jinačím v rámci assasín universa :-)
      • S čím například by mohli přijít? S pozemním hokejem? Nic převratného se v tomto směru vymyslet prostě nedá. Jinak by to byla už úplně jiná hra/série.
    • AC 2 je TOP, pak je AC 1 a Black Flag a pak až někde ten zbytek.
  • Kolik AC her uz vlastne existuje? Naprosto jsem ztratil prehled. Takhle vyzdimat znacku, to se jen tal nevidi...
    • chtel jsem ti napsat odpoved, ale nez jsem to cislo dopsal vysly dalsi 2 AC hry.
  • Nechápem vašej logike Games.cz. Takže hra je úplný odpad a dáte tomu 3/10?
    Aká musí byť hra aby dostala 2/1 ?
    • http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating3
      • já teda nevim ten popis na tu trojku na tuhle recku moc nesedí
  • Jak můžete v recenzi napsat, že je to prakticky odpad, který se nedá doporučit absolutně nikomu a i tak dát 30%? 50% znamená průměrná hra a 30% podprůměrná, vyloženě špatná hra má dostat 0-10%....
    • U každého hodnocení ve zdejší recenzi máš rozepsané, jak se tady hodnotí (nebo se o to alespoň snaží) a hra, co dostane 1/10 znamená:

      Odpad - Na hrách v této kategorii byste nenašli jediné pozitivum ani lupou a pinzetou. Buď nejdou vůbec spustit, nebo se nedají hrát. Jedničkové hry jsou nepovedenou parodií na profesionální a kvalitní produkt. Obloukem se takovým hrám vyhněte.

      Naopak když hra jako v tomto případě dostane 3/10, znamená to přibližně tohle:

      Špatná - Zklamání na celé čáře. Přestože hra technicky nějak drží pohromadě a funguje, najdete v ní místo zábavy jen zbytečný balast. Pokud vás hra vůbec přes nedodělky a nedomyšlenosti pustí k hraní samotnému. Hry v této kategorii můžete politovat, ale jinak ruce pryč od nich.

      Která definice se podle tebe na hru, která má slušnou grafiku, hudbu a sem tam nějaký level, ale jinak je to nudná výplň parazitující na slavné značce s technickými chybami, hodí víc?
      • Vzhledem k tomu, že v recenzi píšou, že ovládání má naprosto mizerné + jsou problémy i s fps po načtení na high-end sestavě, tak by si zasloužila 1, maximálně 2 body...
        • ešte raz 1 bod by mala keby sa nedala spustiť a 2 keby sa dala spustiť ale nedala sa hrať kvoli bugom a nie blbému ovládaniu.
          • Jak může hra dostat 10%, když nejde ani hrát? Taková má dostat 0%, protože je nehratelná!
            • nightborne
              Hodnocení začíná od jedničky. Minimálně tady.
    • to hodnocení by se mělo změnit na 5 stupnů
      1 - odpad
      5 - hra bezvýhradně doporučena všem hráčům, jedná se legendu
      4 - výborná hra, ale je možno minout
      3 - průměrná hra, doporučeno fandům žánru ev fandům tématiky hry
      2 - špatná hra, doporučeno jen opravdovým fandům.
    • Janun
      1-2 je pro hry které se navíc nedají prakticky hrát kvůli technickým chybám a bugům nikoliv kvůli špatnému gameplay. Něco v tom smyslu tady někdo z redakce dříve psal.
      • Davaji 3 body za to ze sla hra nainstalovat a 3 body za to ze sla spustit. Pak uz je to jen o kvalite.
  • Nebyla tu minulý týden recenze na nějakej jinej AC? Opakovaný vtip mno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit