Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mame hrat za templaře no toje teda konec
  • Jo no,comet by mel ukoncit serii uplne i s novodobym dejem,sejmout juno,aby z toho nebyla motanice zapletena do sebe...jinak budeme muset mit doma obe konzole.
  • Jack1947
    -
  • Proč se nevrátí k Assasínům ?

    Já bych uvítal Římskou okupaci Jeruzaléma.
  • Ja osobně mám rád všechny AC díly ale ten poslední mě naštval... Je to tím že nesnáším hry s tématikou: Lodě. Do všeho to dáváji,... Rise,AC,TwoWorlds2...
  • WhySoSad
    Co to zase je ? Já už jsem v tom totálně ztracenej, to je plnohodnotný pokračování ? To je nějaká odbočka ? To je DLC ? To je jen nějaká jednohubka ? Za chvilku se z toho stane měsíčník na předplatný a bude vám to chodit do schránky zabalený v igelitu spolu s Květama... *11*
  • iamx
    templar bez parkour systemu? *4*
    • Ristoro
      Haytham neuměl parkour?
  • Anno.
  • Magister_Peditum
    Koukám, že už ty AC hry už taky frkají jak na běžícím páse. *1*
  • Colby.Sawyer
    Lidi notak nekritizujte to tak že se vám AC nelíbí no tak to nechte bejt a nekupujte to ale nekažte to těm co jsou fanoušky série pokud budou letos oba AC dobře udělaný tak je to pro sérii jen a jen dobře oba díly vypadají zajímavě *14* .
    • Fanoušek si nenechá zkazit dojem nějakým příspěvkem na foru. Takže ty spíše neomezuj členy fora, nechť si píší, co chtějí... *7*

      Občas mám pocit, že tu totalitu máme pořád v palici a ne a ne se toho zbavit. Jakmile někdo napíše negativní dojem, názor atd., hned někomu něco kazí, je to hater a já nevím co. Tahle logika je nebezpečná a zavrženíhodná. Pokud tu někdo zrovna netapetuje forum, případně zjevně netrolluje, a pokud i jinak dodržuje pravidla fora, pak ať si píše cokoli, co ho napadne. Členové fora kdykoli mohou příspěvek ignorovat, případně dát mínus a jít dál.
      • Colby.Sawyer
        Já nechci někoho omezovat ale když někdo píše že je to ždímání přitom sám hrál tak I možná část Eziovy ságy tak to nemůže posoudit protože každý díl je něčím zvláštní takže když chce někdo psát že se mu to nelíbí tak by to měl taky hrát ostatní díly nemyslíš? *3*
        • Ne, pokud tvrdí, že to je ždímání značky. Proč by kvůli tomu měl hrát jiné díly. Změnil se nějak zásadně gameplay? Ne. Jasně, COD má taky každý rok nějakou tu věc navíc, ale to přece není důvod, abych za novou hru, která je minimální inovací zaplatil stejnou cenu, jako za hru, která byla v sérií prvotní, tzn, že přišla s novými nápady. Proto to ždímají, oni přidají sem tam jednu nebo 2 nové věci, ale každým rokem to recyklujou, co se dá. A já si teda nepamatuju, že by nějaký AC (kromě 2) byl vyloženě pecka a to jsem hrál všechny.
          • Jack1947
            Srovnavat serii Assassin Creed s COD, je ponekud zoufale vzdyt AC byt treba opustil tu tematiku se tozhodne tak nezdime. ( I kdyz by to tak na prvni pohled mohlo vypadat)

            Az se zdimat zacne ( opravdu ZDIMAT) pecka mozna ne ale, nic se nerecykluje a pokud ti prvky ktere jsou od 1dilu pripada jako recyklace neco je spatne, ani to neni nic svetoborneho ale stale si drzi urcity Standart a tohle ani nema byt Hlavni Assassín spis takova dejova odbocka s lodemi. Tech bylo v AC:IV opravdu malo respkt nebyly uplne propracovane. (obcas frustrujici).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit