Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na taketo gejosiny som ja uz moc stary. skakat po zasnezenych stromoch jak keby sa nic nedialo, to by som ja teda neprekusol.
    hry nemusia byt o realizme, ale co je moc to je moc
  • exmaxx
    Konečně trailer a gameplay, po kterých se začínám na ACIII opravdu těšit!
  • No pokud se rozhovory nebudou hemžit samým zuřivost medvěda a síla bizona tak bych si mohl nového hrdinu oblíbit stejně jako ezia po předpokladu že nám ho stejně od mládí naservírují *15*
  • nevim to protančení skrz ty jejich linie na tom se mi něco nezdálo jo asi to že zbytek vojáků vlastně jen čuměl jak jim pajcuje druhy tak asi jenom to. A ještě něco kdo je na tyhle amíky boha jeho zvědavej ?
    • zdeeneek
      Prave sis podepsal ortel smrti od mistnich fanboju. Ja jsem si dovolil napsat, ze mi prijde divny, kdyz se pod 80 kg vazicim chlapikem neprohne ani ta nejtenci vetvicka, po ktere hopsa jak splasena koza. A sklidil jsem za to urodu minusek *4* Ocekavej taky virtualni kulku mezi oci *1*
      • zdeeneek
        Uz to zacalo, decka se vraci ze skoly a minuska se hrnou *1*
  • nevim to protančení skrz ty jejich linie na tom se mi něco nezdálo jo asi to že zbytek kavalerie vlastně jen čuměl jak jim pajcuje druhy tak asi jenom to. A ještě něco kdo je na tyhle amíky boha jeho zvědavej ?
  • h0p3
    jak z evropana a indiánky vzešel tenhle afroameričan ? *1*

    EDIT: kéž by to mělo s RDR společný modely koní takhle, debilního koně jsem v životě neviděl (leda v oblivionu) a to jsem první půlku života strávil na jízdárně s mámou + jsme na statku měli stáj *8*
  • Páni..to je tak..patetický..nemůžu si pomoct. Příjde vám to taky tak? Snad jen ty trailery aby nalákaly lidi a hra bude lepší. To se jinak bojím, že budu u každýho rozhovoru obracet oči v sloup co za přecitlivělý patriotiny to říkají a příběh by mě moc nevtáhl
  • Amylee.Anderson
    Tomuto dílu musí někdo jinej vymýšlet trailery, protože v porovnání s trailery na předešlé díly je tenhle vyloženě nezáživný a nějaká husí kůže neexistuje.
    Co se týče gameplaye, taky nic strhujícího. A ten Connorův obličej, to je co? Ano, logicky je docela blbost, aby se podobal Desmondovi, ale když už Altair a Ezio mu byli podobní, tak proč tenhle vypadá jak kdyby to bylo někdo náhodný. Altair a Ezio byli osobití sympaťáci, ale tenhle? Nemastnej neslanej... Jsem fakt zklamaná, tuhle serii mam strašně ráda...
  • to: CainPullo@tiscali.cz
    Clovece ty ses tak sprominutim blbej, ze veris, ze jeden pomateny assasin, dokaze zvratit vyvoj bitevni vravy a sam se bez skrabnuti probije az k veliteli, ktereho sejme :-))), tak jak je to prezentovano v tomto nesmyslnem traileru, co na to rici, kdyz jsem is precetl tve stupidni obhajovani, tak musim konstatovat, ze jsi opravdu najivni pitomece,k az je mit te lito.
  • zdeeneek
    Skace po stromech takovym zpusobem, ze i nejnadanejsi veverka bledne zavisti. Samozrejme se pod nim ani ta nejtenci vetev neprohne ani o milimetr ...
    • Kdyz ti vadi takove detaily tak se nauc po stromech lozit sam misto hrani takovych her a muzes se donekonecna rozplyvat nad tim jak se pod tbou ohybaji vetve.
      • zdeeneek
        Po stromech lozit umim. I kdyz ne takovym zpusobem jako ten assassin ve videu - trenuju si to pri trhani jablek :) Vetve se mi normalne ohybaji, ale nijak zvlast se nad tim nerozplyvam ...
      • R.a.z.i.e.l
        To nikomu nedoporučuju, znám pár lidí pod kterejma by se neohla jen větev ale celej strom!! *15* *15*

        No, je fajn všimnout si detailu, ale přeci jen si řekněme, že až to budem hrát, tak nějaké ohýbání větví nás asi zajímat nebude...
    • Ty ... a co bys ještě chtěl?! aby při každém dopadu bylo vidět jak padá kousek prachu atd? To by ty vaše "super" konzole nerozjely....
      • zdeeneek
        O prachu jsem nic nepsal, takze tva reakce je trochu mimo ... Mohli udelat, aby se vetev na kterou skace aspon trochu prohla - to by konzole zvladly. Pusobi to divne kdyz se dospelej typek, schopnej povrazdit pulku armady, pohybuje po vetvich jako kdyby nic nevazil.
        • gert
          Nechápu tyhle detailisty, tak se neprohejbá větev na a co? Nechápu, jak takováhle věc může někomu vadit... *8*
          • zdeeneek
            Ja zase nechapu, proc by mi to nemohlo vadit ? Co je spatnyho na tom chtit aby hra byla lepsi, pusobila verohodneji ?
    • S tema vetvema mas pravdu. To me ani nenapadlo :) . Najednou ta hra vypada o hodne trapnejc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit