Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :) Konecne zaruceny sposob ochrany proti Warez.
    Taky s h i t si nestiahne ani Cierna Brada.
  • Zcela ucelna otrasna grafika ???? LOL, prosim Lukasa keby napisal ake to prostriedky tento ucel svati - skarede prostredie New Orleans asi tazko.
    Neveril som ze to bude take hrozne ked mi to braxo hovoril no toto ....hnus
    • Lukas jenom tlacha aby byl zajimavy, jeho videorecenze jsou vsechny stejny, o co hur jsou trapny. Mel by ostat pri psani
  • Jakste udělali aby jelo na PC?Asasin screed librtin je na PSP ale vy to hrajete na PC ??????????
    • martyEF
      to ne oni, to UBI *1* ... předělali fail z Vity na další fail pro PC tak a mají jeden ze dvou AC v tomto roce odškrtnut, jedese dál ....
      • Jack1947
        Panacek, trolluje...

        No, letos vytezily AC az az... je treba neco nechat i na horsi casy. Pravda. *3*
  • Da sa tato videorec pozriet aj niekde inde?? Na YT nieje a tu to nejde.
    • janchor
      Na YT je: http://www.youtube.com/watch?v=4g-Mdq1G-Vs
      • thx
        • Fiha, prijde mi ze v jednotke bola krajsia grafika.
  • Dělá Lukáš ještě v Levelu? Videorecezne miluju :-) Škofa že už nedělaj ty jejich vtipna videa :-)
    Tak před 10 lety si pamatuju na jedno s Drakenem: Kde je můj tučňááákk :D
    • Jo jo Lukáš je super herec....
      http://www.youtube.com/watch?v=Ev20DBIfSXk&list=FLiFav7gw1wy34mlbjTAvG-A&index=10
      • nesouhlasím, jako recenzenzent hrůza... Jeho články už raději ani nečtu
    • sleepless
      Ano, Lukáš píše i do Levelu. Level TV však současná redakce Levelu nedělá - naštěstí je archiv docela solidní :)
  • michaliuz18
    zbytocna videorecenzia na tak hlupu hru ale ved je zatial herne sucho nema sa co recenzovat , za chvilu je tu thief tak konecne poriadna pařba
    • Když je sucho, tak bych spíš doplňoval resty za starší opomenuté tituly. Třeba parádní strategie, kterou games.tiscali.cz vůbec nezná. A takový her nebo datadisků je víc, bohužel je dost těžké na ně narazit, protože české herní weby je opomíjejí.
      • Neopomijaju, cakaju kedy im niekto zaplati aspon za 7kove hodnotenie.
      • nějak mi z toho vypadl název. Psal jsem např. o Distant Worlds
    • Jack1947
      Spis vidim ze zachvily se vyrovnas s mymi minusy. *15*

      Nevim Thief, nemuzu rict ze to nebude pecka ale prece jenom by to mohlo byt neco vioc nez jen Stealth Dishonored... njn tak dneska to lepsi nebude.
      • michaliuz18
        jak inak:D
        • Jack1947
          To jsou "nepopularni nazory" bacha nato neoblibeny se tady stanes rychle ani nevis jak. *3*
          • michaliuz18
            za to ze mi nejaky zadubenec maze komenty to sem budem pisat dookola, za pravdu sa platí , bohuzial minuskami, nieco podobne ako s cod hracmi, povies im ze hraju totalnu sta*ku ,co len zere peniaze od hracov, a vyvojarom ze uplne jedno co serviruju, uz od roku 2007 stale ten isty engine ,ale kazdy im to zere, no to decko ta vysmeje da ti 100 minusov a bude si dalej buchat na hrud ze hra tu najlepsi hru na svete
            • A to este riesis?? Zaplatene 9 kove recenzie flakotin ako Rome 2 a spol. by vedeli hovorit.
            • Jack1947
              Vidis, vidis jak jsem napsal hned minusy... COD ? od roku 2007 stejny engine... mmm ja myslel ze od roku 2005 *15* , jinak vis ze cilove skupine ( zkuseni hraci COD) tohle rikat prece nesmis *3* nebo budes ve spolecnosti uplne zdecimovan... alespon tady to tak plati.

              To same Ban - ( jinak ja se s tebou rad zasmeju, ne kazdy ma rad humor atp...

              To same Buggedfield tady ale vic lidi ma spravny nazor aby ne. ( na to uz slysi vice lidi ). Jo at deti posilujou sebevedomi evidentne ho potrebuji spoustu... ja jim to preju.
  • Mám to rozehrané a rozhodně nemohu tvrdit, že bych byl zklamán. Není to sice the best game ever, ale jako taková menší odbočka od origin AC to poslouží dobře. Zkrátka se hraje za sličnou dámičku, jíž koluje v žilách krev asasínky.
    Grafika sice není bůhví jak převratná, ale člověk přeci nemůže čekat zázraky od portu z PSV verze ;). Mně se naopak líbí v tom, že to není tak náročné, jako IV, jíž mám na PS3. PC by mi již nestíhalo ani na low. Ale jede to na stejném enginu.
    • Ristoro
      A já, jako zarytý fanda, jsem si říkal prvních pár minut co to ku*va je. Po cca hodině jsem to musel vypnout a odinstalovat. Tohle je první AC, který jsem si nekoupil a jsem za to rád, protože bych se cítil, omlouvám se za ten výraz, vy*ebán.
      • Já jsem také zarytý fanda a přesto to mám stále naintalované. Jsem zvědav na další počin ;).
        Vůbec netvrdím, že bych tímto dílem byl unesen, ale zvědavost mne donutila to vyzkoušet. Je pravda, že jak jsem teď v těch bažinách, tak mne to čím dál víc přestává bavit.
        Možná pak pořídím na PSN DLC Freedom of Cry či jak se to jmenuje.
        Tvůj názor samozřejmě respektuji a myslím, že i souhlasím. Také bych nejspíše nepořídil, byť je to za průměrnou cenu.
        • Ristoro
          Řekl bych, že Freedom Cry se za ty prachy vyplatí o dost víc. Koupil jsem to a nelituji toho. Když projedeš všechno, zabere to cca 5-6 hodin, což je na DLC hodně slušný čas. Navíc to funguje na původním konceptu AC IV, takže je to bomba.
          • OK, tak děkuji :). Až do hraji AC IV, pořídím ;).
  • leon87
    Neví někdo co je to za muziku okolo páté minuty?
    • janchor
      Converge - No Heroes.
      • leon87
        Díky.
  • PravyMonty
    Neotřelý a zábavný bojový systém plný výzev, propracovaná AI, velmi mnoho inovací, nádherná grafika, super inteligentní příběh a černá žena v hlavní roli, je to jasná hra roku!

    Netřeba říkat, že tento příspěvek je myšlen ironicky.
    • Keyz
      Nemusí to být ironicky. V čtenářské volbě a redakční to může být mít dobré umístění :)
    • Ešte lesbický sobáš chýba, takže na hodnotení hry sa to kruto podpíše ...
      • Škoda, že tam není. *4*
  • to ze na 720P videu natocenem v 420P neni grafika moc poznat je ucelne!!!! ono pokud mate doma dreveny pc nebo konzolovej plast tak ste nato zvykli majitele 4k monitoru a vykonych grafik opravdu ne tohle az nekdo pusti v poradnym rozliseni na poradnym stroji tak to bude pripominat tomb rider 3 ..... ODPAD!!!
    • janchor
      Video je natáčené v 720p.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit