Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha vzali spatnou hru a udelali z ni mnohem horsi hru s mikrotransakcema.
    Ted uz snad kazdej musi videt ze s ubisoftem to de z kopce, doufam ze division zmrvi natolik aby i fanboyz prestali ty srance kupovat.
  • Udělejte Black Flag 2 *15*
    • neni to komicke že nejlepší na hre o assassinovi jsou lodni souboje?
      • Jenže jak pro koho
    • Krescz
      udelejte hru, ve ktere nebudu muset vylezt na vez, aby se mi odemkla mapa
      • Vždyť, to je na tom nejlepší :))
  • Napíší to znova, nejlepší hra podzimu je bez konkurence The Evil Within, parádní vizulní stránka s hutnou atmosférou, hra není vůbec lehká a dost často dochází munice, není to natahovaná nuda jako Alien, nad příběhem se musí i přemýšlet a není to žádný datadisk prodávaný za plnou cenu jako většina podzimních her viz. CoD, Far Cry, AC apod...
    • GTA V? :)
      • GTA5 je hra lonskeho podzimu. *1*
        • Myslíš tu lacinou betaverzi na laciné stroje? *1*
          • taky si myslim že GTA 5 ještě nevyšlo krom té omezené osekané verze pro staré konzole
  • http://www.rouming.cz/upload/masterrace.jpg
  • LaraCroft
    Black Flag byl asi jedinej a zárovň poslední úžasnej AC ever. RIP :(
    • Jam97
      AC 1, AC 2, AC:B,AC:R byly všechno super hry ! AC 4 je taky super, ale rozhodně ne jediná dobrá hra v sérii.
      • LaraCroft
        Hrál sem všechny, a grafika, možnosti, prostředí, vše je úplně jinde oproti Black Flag, takže bohužél, jsou to crapy.
      • všechno jsou to sračkyy pro fakany
    • Tak jeste je moznosr AC:Rogue, ktery navaze na Black Flag.
  • Tak sem dnes testl origosku(puceny account) cca1-2h hrani, na i5 2500K, GTX670 2GB, RAM 8GB a nastaveni vse na vysoke,fxaa,ssao a hra jela mezi 35-60fps(vetsinu se drzela na 40-50fps) coz me teda prekvapilo. Ale hra ma stutterig takze dokud(jestli) to neopravi, tak nic moc hratelne teda.
    Vypadalo to takhle, ale u me v mensi mire:
    https://www.youtube.com/watch?v=3zwXxXy66YM
  • Hláška dne : ASSASSIN CREED UNITY s GTX 780m váš systém nesplňuje minimální požadavky pro optimální nastavení v této hře opravdu lituju všechny co maj horší kartu a tuhle hru si poctivě koupily :(
    • Asi nevis co znamena to "m" za cislem
    • Zavři oči, zapomeň na GTA a pomalu si vybavuj AC Unity:

      → http://youtu.be/xuQ0x2Tl3pE?t=34s
      • To video je hodně trapné.
  • Ubi asi převzalo taktiku MS a Windows "sudý díly dobrý, lichý nic moc" i u AC, jednička žádnej zázrak, dvojka super, trojka propadák, čtyřka opět super, teď zas propadák a šestej díl zas bude bomba *1*
    • všechny stojí za hovno, stejně jako Windows...
      • ale, tady se nám někdo špatně vyspinkal *4*
        • do růžová a ještě jednou po oběde, takže mám čerstvou hlavu. Možná bych to mohl upřesnit. MS je na tom stejně jako Ubisoft, jednou je to menší prasárna než obvykle...
  • Sérii Assassins Creed mám rád. Mám zakoupené všechny díly. Když jsem ale četl, že ve hře se nachází systém mikrotransakcí, kdy má hra nastavenou obtížnost tak, aby jste vysolili prachy za ingame měnu, nebo hráli několik stejných misí do zblbnutí, tak to ne pánové z Ubisoftu. První hra v sérii, kterou si od vás nekoupím za plnou cenu. A možná ani po slevě. Po naprosto skvělém Black Flag takový kopanec do koulí od vývojářů. A technické problémy se tak zaběhnuté značce nedají odpustit.
    • " Po naprosto skvělém Black Flag" *1* *1* *1* a ještě jednou *1*
  • Zlatej Black flag, ten jsem hrál několik dní v kuse a pořád jsem to hltal.. Tohle? Občas jsem se pořádně nudil... připadalo mi jako kdyby se vrátili k prvním dílům, ikdyž já jsem první díly moc nehrál, zkoušel jsem jsem dvojku, ale tu jsem po vyzkoušení odinstaloval protože mi to přišlo jen o tom, že máj jít z bodu A do bodu B a pak zas do C atd.. Postavy totálně nudný, jediný jakš takš postavy byly Napoleon a král žebráků, ale ty tam byly jen minimálně...
    • Dvojka aj so svojimi spinoff-mi bola vrchol série AC. Už žiadny diel potom nemal tak dobre napísaný scenár. Už tam len nabaľovali balast pre masy, ale perfektne podaný príbeh, ktorý sa hral s reálnymi udalosťami a konšpiračnými teóriami sa nejako vytratil. Asi preto, že casual hráč ani nebol schopný pochopiť odkazy na velikánov ako bol J. Locke, N. Machiavelli a iný.
      • Je to možný, že ten příběh ve dvojce byl dobrej, já jsem hrál a a dohrál Black Flag a teď Unity, dvojku jsem hrál jen krátce.. Řikam, že v Black Flag se mi líbil, protože působil mnohem větší volností, dobrým prostředím, možnostma, postavama a i příběh se mi celkem líbil... Tohle Unity toho moc nemá, dvě zajímavý postavy co nedostaly prostor a možná vyšetování vražd těch některejch příběhů, jinak nic moc, dokonce jsem ani nekupoval nic z těch obchodů nebo cokoliv jiného protože to ani nebylo pořeba.... Já to nesrovnávam s prvníma dílama, ani nemůžu protože jsem je ani nehrál.. srovnávam Black Flag vs Unity.. A podle mě byl BF lepší...
        • Nerozumeli sme si. Ty píšeš o sendboxovej časti hry a ja o príbehovej časti. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší