Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jó, proč ne...
    Jestli to bude retro konzole na hraní remaků starých her, kde za 1500Kč konzole + 300Kč/hru... Proč ne?
    • Mart9
      Spíš proč jo
  • Woa Atari se nepoučilo? Jaguar ji zlomil vaz...
  • Já myslel, že atari zkrachovalo dávno.

    Jo, nová konzole... to přesně potřebujeme. *1*
  • Jack1947
    Byl tu Steambox a ten taky nějak nevYšel tak že by... ehm Atari box byl úspěšnější ?? škoda že nikdo nemá nápad ... který bi fungoval.
  • Dneska uz nektere obchody vam zadarmo poskladaji pc, kdyz si u nich koupite komponenty. Staci si dat tu minimalni namahu a podivat se na benchmarky, jak ktera hra na jake karte/procesoru jede a vybrat to nejlevnejsi. Rekl bych ze v tech medium/high detailech v hd a 45 fps to bude docela levny stroj. (a porad budete hrat v lepsi kvalite nez na konzoli). Pravda, pokud vam vylozene nejde o exkluzivity.
    • Mart9
      Před sedmi lety jsem takhle přišel do obchodu s 20 000 a s prodavačem jsme vybrali. Oni mi to sestavili a komp dodnes slouží bez problému.
      • Jack1947
        Před asi 2roky si přešel na PS4 a bude snad sloužit dalších 7 let *3*
        • Mart9
          Je to tak, v listopadu 2015 jsem koupil PS4 kvůli NHLku a postupně čekám na slevičky dalších skvostů.
          • Jack1947
            Ty a tvoje slevičky *12*

            No nevím jednou pořídím, ale na komp je toho hodně navíc kvalita kterou PRO asi hned tak nedá. 4K mít nemusím ( bych bral asi i bez PRA)
            • Zloděj Jack moralistou... *7*
            • Jack1947
              Jak Draken ale PS4 *7*

              Co budeš dělatv důchodu hrát to ? ahahhah tojo a ještě si budeš za to abys ty "free" hry měl měsíc každý platit.
            • Mart9
              Já si chci hlavně dobře zahrát a to mi PS4 nabízí. Vůbec tam nestíhám hrát všechny hry, které bych chtěl. Proto se mi na slevičky čeká snadno.
    • P.S.
      Pokud chcete usetrit, tak vam staci hd monitor (ne full hd, nebo jeste lepsi). Vypada to plus minus stejne. (a porad lip nez na konzoli). Pak uz jen prijdete do obchodu a reknete: chci takovou a takovou kartu a procesor a tolik pameti, prosim poradte ten zbytek.
      • Je vidět, že tomu fakt "rozumíš". Fascinují mě jedinci, jako jsi Ty, kteří jsou totálně mimo, ale těm svým bludům natolik věří, že mají ještě tu drzost oblažovat jimi okolí. Pak nemají být internetové diskuze jedna velká stoka - a přesně kvůli existencím, jako tady pan Bob.
      • A prodavac rekne: "jiste pane, tady se posadte, pripravte si tricet tisic a ja zaridim ten zbytek". Aneb vrat se na zem *4*
        • Konzolisti jsou vetšinou velice líní lidé. Nechce se mi hledat komponenty, tuhle námahu si už mužete udelat vy. Ale za 500€ se dá poskládat slušné herní PC na hraní ve full hd, vyšších detailech a 60 fps. Pokud by nám stačilo na hraní jen obyčejné hd (monitor), medium/high a rekneme 45 fps, dá se jít s cenou ješte níž. Pripomínám že cena konzole je kolem 300€ a za to dostanete nejaké fejkové rozlišení a 30 fps.

          Tímito príspevkami se snažím delat osvetu mezi konzolisty. jediný zachránený človek co si koupí místo konzole pc, za to stál. *3*
          • Však kvůli tomu hraní vlastně vzniklo, abychom po půl století videoher četli podobné osvětové pitomce.
        • Rikam že ti to poskladaji zadarmo, platit budeš jen za komponenty. Za tricet tisíc máš vyšší mainstream, my se bavíme o levnejším PC.
  • Mart9
    Bude to akorát věc pro bláznivé nostalgiky. Proti PS4 to nemá šanci.
    • Jack1947
      asi tak no *4*
    • Takze neco jako Nintendo, kde je to porad to samy v blede modry uz 20 let a jeste v zastaraly grafice...
  • Jestli to bude vážně Atari tak asi kupuju.
    • taky bych si okamzite na základě zašlé slávy značky z před 20ti let okamžitě koupil první hw, který vydají.. už jen proto, že za těch 20let několikrát zkrachovali... je to logické jak vše v ČR
      • Ten kdo neví, nikdy nepochopí. Atari je legenda a já jsem sběratelem veškerého na čem je ten krásný znak.
        • MickeyMutant
          Znak je to pěkný, to jistě. Jen jsem se vždycky divil, proč všude ukazujou jen jeho horní polovinu.
        • Jen škoda, že Atari už neni Atari. To, že má něco "ten krásný znak" neznamená vůbec nic, ale to si lidé dost často neuvědomují... Ale tak pokud jde jen o ten znak a ne o to, co se skrývá za tím, tak ok. Osobně doufám, že Atari zmizí povrchu. To co provedli dříve úspěšným značkám je neodpustitelné. Do teď lituji každého, kdo si koupil RollerCoaster Tycoon World, o dalších hrách z posledních let ani nemluvim...
          • Atari nikdy nezmizí....Atari forever. Mam doma osmistovku XE,520 STE a chystám se do falcona. A samozřejmě této věcičky. *5* A jestli to bude PC konzole tak jenom dobře.
  • pczole vypadá zajímavě, fandim jim, ale budou to mít těžké
  • Ne. To nema sanci na uspech. Na trhu neni misto pro ctyri znacky konzoli.
    • ravux
      ... rekl jednou vesnicky blazen. Od te doby jiz nebyl povazovan za blazna, ale za filozofa...
      • v RPG hrách často vesnický blázen přejede maloměšťáky... nevidím v tom problém...
  • Vždy, když chci spustit video na mobilu, objeví se reklama na ty aerolinie, která nezmizí ani nejde přeskočit. Video se nikdy nespusti. Stává slevám to také?
    • ravux
      Musis si koupit letenku, pak to bude fungovat...
      • pomuze jen refresh stranky a pak na video kliknout znovu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit