Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musí uznat, že co se týče designu je to zatím nejhezčí konzole co byla vydána.(ta s tím dřevem obzvlášť)
  • Jako designovka na poličku ok. Ale když přivřeme oči nad nostalgií, tak hry na 2600 už jsou v podstatě nehratelné, maximálně v minutách, jen tak pro zajímavost. Narozdíl od NES a SNES, kde ty hry (aspoň některé) stále mají co říct.
  • flash789
    Tak do vytriny pekny, ale ze bych to chtel hrat..
    • Vytrina ... rly *6*
  • nejlepsi clanek za poslednich 15 let tiscali.......
  • Nejhezci konzole vsech dob *14*
    • Pěkná je to ano , jen co na ni asi bude ? Klasiky z 2600 jsme tu měli před dvaceti léty a to už bylo retro . Bohužel ATARI 2600 ukázala základní herní koncepty a na víc prostě neměla . Pitfall či River Raid sice jsou "nekonečné" , ovšem hratelnost ...ehmmm . Omrzí záhy :/ .
      Na konzoli mne zajímá obsah , pozlátko kolem provedení bývá vedlejší (stejně si myslím , že imitace dřevěné dýhy bude vypadat stešjně , tak proč by to mělo být echt dřevo a sklo ?)
      PS: Nejhezčí byla je a bude PS2 Slim ....není nic hezčího než malá hranatá černá krabička .
      • River raid nikdy neomrzí :)
  • No ja som mal tú clone/fake verziu. Či ako sa to dá nazvať. To boli časy, keď sa na tržnici predávali. Používali sme k tomu také joysticky, ktoré sa furt vnútri lámali. *3* Kto ešte s nostalgiou spomína? Na tie herné pecky.
    http://atariage.com/forums/topic/158163-atari-clone/
    • Já měl joystick made in Slovakia, takový strašný pádlo, který mělo přísavky pomalu jak zvon na hajzl. Samozřejmě vůbec nefungovaly. Nebudete věřit, ale ty 2 tlačítka nahoře - pro palec a pro ukazováček, bylo ve skutečnosti jen jedno propojený. Když si zamáčkl jedno, tak to druhý nešlo. Fakt úlet. :D
      • "Křížový ovladač" - ale zase celkem vydržel *1*
        • To je fakt. Měl sem ještě jeden z Německa kterej měl 2 mikro spínače a ten odešel jako první. :)
          • Ten pocit , když ti kvedlací páka zůstala v ruce a protáčela se ..... *14*
    • Hanzales
      Jo já si pamatuju jak už jsme ten joystick pak používali jako gamepad (mačkali přimo ty plíšky / kontakty) :)
      Když mi pak ale kámoš později půjčil Sega Megadrive, byl jsem jak u vytržení :) Vlastně to bylo vzpomínám jako sen a každý den od rána, hýkal jsem metr od televize a mastil hlava nehlava.
      Chudák máma měla na týden po televizi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit