Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kráááása !
    *4*
  • Neví někdo jestli budě česká lokalizace?
  • Bude také v cz ?
  • Jack1947
    Jo, na to sem celkem zvedavy ( az sehraju TLOU samozrejme). Doufam ze to nebude posledni DLC a bude jich vice.
    • frag.ment
      Opět velice hodnotý příspěvek od Jacka... Ostatně stejně jako téměř všechny jeho výplody. A k TLOU bych řekl, že patří s GTA V mezi nejlepší hry minulého roku, samo že z mého pohledu, takže DLC vítám i když ještě si budu hodně rozmýšlet, jestli za to ty peníze dám, protože jsem odvěký odpůrce DLCeček.
      • a prosímtě teď mi pověz, oco víc máš ty ten příspěvěk hodnotnější? řekl si taky jen svůj názor, ve kterým si přidal trochu víc omáčky :) Blaf je to stejnej
  • kennyB
    http://www.youtube.com/watch?v=WoqHlb-cIbE&list=PL3iKUoRBs59STlpAOwZbx3oijQ8mXaiMY&feature=c4-overview-vl
    Tohle je odpověď pro všechny, kteří tuto hru nehráli a přesto držkuj.u, že je to krav.na *3*
    Právem získala 1. místo.
  • Až si říká kdo co chce, ale The Last of Us je opravu dobrý. Ta hra měla před vydáním obrovskej hype. Nakonec to podle mě bylo ještě lepší, než se slibovalo :)
  • Blue.Shark
    Moc hezký. Snad se to jednou objeví na PC; bral bych všema deseti.
    • Rovnou tě ujistím že neobjeví
  • Tushan
    hajpovaná srajda zustane hajpovanou srajdou *7*
    • Srajda to rozhodne neni. Je to krasna, skvele ozvucena a jeste dobre vypravena hra. Ale gameplay me az tak moc nechytnul.
      • Hrou bych to nenazýval spíše interaktivní film.
        • Interaktivni film to neni, je to standardni linearni koridorova hra.
          • Váš názor.. mě se to hrálo úplně samo až jsem si říkal proč tohle neudělali jako seriál.
            • Nikdy nehraju na easy
            • Erien
              Pokud jsi hrál normal, nebo easy tak ano. Zkus raději hard, to už se samo fakt nehraje.
        • Erien
          Tohle je diskuse o Last of Us a ne Beyond. TLOU nemá s interaktivním filmem nic společného.
  • Absolutne nejlepsi hra poslednich 20 let. Nake sand.box se muze zahrabat. Skyrim je len lehky vaginalni opar proti TLOU. Lidi chtej koridor, ta atmosfera ta grafika to je orgasmus,.
  • Mohl bych nadhodit, že The Last of Us je perfektní příklad naleštěného lehkého nadprůměru, který by snad ani neměl být hra, protože všechny jeho nejvíce opěvované se týkají příběhu a byly by lépe řečeny formou třeba seriálu.

    Ale radši ne. Není dobrý příliš tlačit na pilu. A je fakt, že TLOU není ani špatná hra. Jen není tak dobrá, jak vám reklamy a reklamní recenze řekly.
    • Vždycky potěší, když mi někdo osvětlí, co si mám myslet a prezentuje mě jako bezduchého konzumenta, který nemaje vlastní názor, řídí se pouze reklamou a PR výroky... *7*
    • mr.clayman
      Taky názor. Já zase zastávám ten opačný, tj. že je to nakonec ještě lepší hra, než nám reklamy a "reklamní recenze" řekly. V podstatě vše, na čem u hry záleží, bylo v TLOU vycizelované do nejmenších detailů.

      IMHO samozřejmě...
    • Miserius
      Lehky nadprůměr *1* To vís, ono to přes youtube asi nebude ono
      • proč se s takovým volečkem vůbec hádáš, sám víš že žvatlá kraviny a názor nezmění
      • Jsi jako kašpárek na pérku. Automatická a naučená odpověď.

        Můžu si tipnout? Jsi aktivní na NeoGAFu?
        • No a dohrál jsi to nebo ne?
          • Dworkin: ja se na tu hru tesil hodne, tak jako na zadnou jinou, ty trailery me opravdu fascinovaly. Ale samotnou hrou jsem zklamany, protoze to nejdulezitejsi, hratelnost, v ni kulha a mrzi me na ND, ze to odflakli.
          • Samozřejmě.
            • Trochu mi přijde, že tyhlety debaty se vedou jen o opravdu dobrých hrách. Průměrné nebo podprůměrné kousky si ji ani nezaslouží. A u těch opravdu dobrých, které vzbuzují velký ohlas, se vždycky najdou lidi, kteří si na základě trailerů apod. vytvořili ve své hlavě představu o té hře a když potom nedostali to, co si takto vymyseli, tak jsou zklamaní. A to není špatně samo o sobě, spíš je blbý, když to _svoje_ zklamání vydávají za objektivní pohled na hru. A to je myslím tvůj případ.
            • Já neřekl, že by neměla vzniknout. Já řekl, že by to snad ani neměla být hra, ale spíš TV seriál, něboť by tak vynikly ty neklepší aspekty, které teď TLOU jako hra má.
            • A jak jsi přišel na to, že hra, kterou sám hodnotíš jako nadprůměrnou, by vlastně ani neměla vzniknout?
        • Miserius
          NeoGAF ani neznam a mozna je trapny kdyz se nekdo zastava jedny z nejlepsich her nejen roku, ale stejne tak je trapny kdyz nekdo kdo ji videl jednou v obchodě a okamžitě si ji i zrecenzoval a pak ten svuj nazor vsude siri jako jedinou čirou pravdu... 95% na meta z 98 recenzí rozhodně neni ten tvuj lehkej nadprůměr ty experte... nech si zdát
          • Trapný je to, jak tady pořád každému tlačíš do hlavy, že to je jedna z nejlepších her nejen roku. Že to je tvůj názor, to beru, ale necpi ho každému na potkání.
          • Praskly ti nervy?

            A já svůj názor nikdy neoznačil za čirou pravdu. To jsi si vymyslel ty, aby jsi mě mohl obvinit z toho, že to dělám.

            No nic, tvoje odůvodnění z odkazem na recenze a Metacritic ukazuje, že to s tebou dál nemá cenu.
            • Chápu, že už ti nic jinýho nezbývá.
            • Miserius
              Nesnaž se byt chytrej, nejde ti to, ani jsem to nedočetl jak to je křečovitý
              jen tak mimochodem, nečetl jsem ani jednu recenzi na to (možná tak jednu kdybych složil ty uryvky dohromady) a hru jsem dohral v den vydani, takze sekta nesekta, tvuj nazor ma pro me nulovou hodnotu
            • Nevidíš les, pro všechny stromy.

              Nejvtipnější je, že jsem ani neřekl, že TLOU je špatná hra, ani jsem nijak neurazil kohokoliv, kdo ji má rád. Nic takového.

              Miseriusi, nekonečné vychvalování TLOU jako perfektní hry ti vlezlo do hlavy a teď jako postřelenej kanec bláznivě útočíš na každého, kdo si nemyslí, že TLOU je perfektní. Je zlo říct, že je to nadprůměrná hra s výhradami, je to zlo. Reklamy a reklamní recenze v tobě vypěstovaly instinkt podle kterého je TLOU perfektní. Jakákoliv sekta by se o tebe poprala.
            • Miserius
              Aha, takže další nadčlověk podle kterýho když se sejde 100 lidí a "dohodnou" se na 95% ze 100 nema absolutne zadnej vyznam... Internet je plny tehle prechytralych nerdu, vymysli neco novyho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit