Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hudba bude jediná dobrá věc v této kopii GTA.
  • Ramones v 60. letech? WTF?!
    • Ten jejich song je predelavka Freddy Cannon - Palisades Park z 1962.

      Jako nesmysl to uplne nevidim. Nektery songy z drivejsi doby je obcas problem sehnat v odpovidajici zvukove kvalite tak se vybere treba novejsi verze, nebo je novejsi lepsi. Kdo vi...
    • na Mafii 2 mě štvalo že tam jsou auta a písničky z konce 50. let ikdyž se odehrává na začátku ale tohle je ještě větší nesmysl *13* *13*
  • Licencované skladby? Fajn, takže hra po pár letech zmizí z digitální distribuce a dostane "update" který licencované skladby odstraní? Jako v případě Mafie II?
    http://steamcommunity.com/app/50130/discussions/0/359543951725561629/#c359543951733746802

    Mimochodem, 2KGames poněkud "zapomněli" licencovat zbraně, takže ve hře nejsou reálně pojmenované modely reálných zbraní, ale zbastardizované fiktivní zbraně s fiktivními jmény, které se pouze podobají na určité reálné předlohy.

    Krásně je to vidět na Family Kickback DLC poutači:
    http://mafia.czech-games.net/wp-content/uploads/mafia3_preorder_bonus-768x742.jpg
    Samopal napravo je kočkopes reálných modelů "Thompson 1928" a "Thompson M1A1".
    • Reálné názvy zbraní. Velice důležité (z nějakého podivného důvodu to třeba Rockstar nijak netrápí... čím to asi je...).
  • hlavni hrdina je totalne k hovnu, k mafii se to nehodi.
    • Ale mohl by to být Obamův syn...
      • Paulcz
        No spíše děda ne?
  • Navrhuji, aby vzhledem k hlavní postavě obsahoval soundtrack i skupinu Orlík. *1*
  • skvělej soundtrack, ale nezachrání to
  • No, pokud do toho půjdu, nebudu čekat že to bude opravdová Mafia... ale kdo ví. Třeba nakonec překvapí.
  • Myslím si, že atmosféra bude úžasná, jízdní model je prý upraven z Mafie II, který mě velice bavil, to samé platí pro samotnou akci. Jen se bojím příběhu a toho, že tam po dohrání nebude co dělat.

    A moc by mě poté zajímala statistika, kolik hráčů (zejména v ČR) si vybere Vita, myslím si, že to nepůjde pod 75% :-)
  • takže si stejně radši udělat vlasní písničky... Mě by třeba spíš potěšil Jimmy Hendrix
  • tahle hra ma neskutecne silny marketing, prijde mi jako bych o ni cetl kazdy den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit