Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, hrám absolutně nerozumím, ale syn tuto chce, máme PS4, je tedy fakt že na PS4 se nevyrábí ???? Děkuji
  • Když mám Windows 8 pujde mi Forza nebo je jen na windows 10 ?
  • Chci se zeptat, kde se bude prodávat Forza horizon 3 na pc? (V jakých obchodech)
    • Zatím jsem to viděl ve windows store, Ultimate edition je za 2 500 korun, deluxe je cca 2 300 korun a samotná hra je cca 1 800 korun. Sice to vypadá drahý... ale zase ten obsah je skutečně velkej. A já už koupil tu ultimate :D
  • První Forza Horizon na X360 pecka, druhá na X360 tragédie a tahle třetí - tohle hnusný prostředí - fuj nebrat...
  • BangMeInBangladesh
    Jé se těším, jednička byla super, krásné podzimní Colorado. A ta hudba :) https://www.youtube.com/watch?v=BogMdAo-ijk

    Xbox360 už nemám, ale na tuhle hru vzpomínám nejčastěji. Kdyby trojka na PC byla podobně dobrá, rozbrečím se radostí.
    • Tak to tě zklamu 2 stála zaprd.
      • Tak je třeba lepší koupit na X1 nějaký díl Forza Motorsport?
  • Jediná hra pro kterou koupit Xbox a teď na PC. Super :-)
    A kdy přestal Microsoft s podporou Xbox konzole? :-)
    • Nikdy? Otázkou je, kdy přestal s podporou PC gamingu (před x lety), a kdy se k němu zase vrátil (letos). Jasně, je tu fakt, že lidi, co měli do teď PS4, budou moct hrát XO hry na PC. Jenže to platí i naopak, případně člověk nemusí ani to PC mít a může mít obě konzole. Ve všech případech si tudíž člověk může zahrát všechny hry, co vyšly. A jestli to Microsoft myslí vážně, tak je to akorát ztráta pro ně a výhra pro hráče *4* *3*
      • Přesně tak ztráta Xbox One.
        Když se na to podíváš v řádu let tak teď sice hráč vyhraje, ale tímhle stylem zabyjou Xbox a tím pádem nebude konkurence pro PS. Takže nakonec na to hráč naopak doplatí.
        protože bez konkurence není kvalita!

        Já měl první Xbox a od roku 2006 360, ale nedávno jsem musel koupit PS4.
        Protože prostě na Xbox nejsou pořádné hry ani podpora.
        Mrzí mě to, ale je to tak.
        • ,,zabijou,,

          jinak proste Xbox je herni konzole, levna nahrada za PC ... proc ne ? na zapade to tak je stejne vicemene chapano. Deckam kupuji na hrani konzoli. Na chatovani a facebook maji nejaky low notas nebo mobil ci tablet. Neni duvod proc by si clovek s poradnym hernim PC nemohl zahrat hru pro Xbox. Exkluzivky pro kazdou platformu byla ta nejvetsi pitomost a stejne se ve finale udrzela jen u par titulu.
          • Vis proc sony,nedela svi hry pro pc,protoze by to bylo vpodstate na xbox.Nebudou podporovat SW ani co ma spolecnyho z MS a windows10.Vis sony ma svoje hw,a v podstate pc patri z 80 procent MS a windows.Ja urcite mit svoji konzoli jako svoje hw,a platit svoje studia,a chtit ji prodat jako celek,tak urcite nebudu delat svoji exluzivku na pc,nebo xbox.MS je to jedno,protoze windows10 a xbox je jedna a tataz osoba.
            • Sony dělá PlayStation už prakticky jenom kvůli tomu, že to byla jediná divize, která dlouhodobě vynášela firmě nějaké příjmy. A to, že Sony bylo na tom hodně špatně, jde vidět i na exkluzivitách pro PS4. PS3 měla 4 roky po uvedení už spoustu exkluzivních titulů. PS4 má od vývojářů Sony co? Kvalitního leda tak Uncharted 4 a pár remakeů. Pořádné hry představili až teď na E3. Jinak je tahle generace PlayStationu co se týče exkluzivit dost bída.
            • víš o tom že PS4 je taky PC?:DDD jen má jiny SW a ne HW ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit