Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady to má i CZ titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=jcR9bdYgM3I
  • flash789
    Jo, vypada to super. Skoda ze v Firaxis nepochopily ze XCOM je o realne tisnive atmosfere a zpatlaly ty dva dily omalovanek ktere spis pripominaji komiks od marvelu kde se vojaci pro kazdem vystrelu predvadeji jak na modni prehlidce. O orezanych principech stareho Xcomu na kost nemluve.
    • To děláš velkou chybu, že nehraješ Xcom2 a až začneš, rovnou si k tomu stáhni LongWar2 mod. Tuna horkých chvilek a skvělá zábava. Ano, nový Xcom není staré UFO. On se třeba jednou někdo odhodlá to předělat 1:1. Nicméně, abych se držel tématu. To co připravuje SNAPSHOT vypadá hodně slibně. Nedávno jsem si říkal, že by to chtělo něco mezi UFO a Incubation. A tohle, zdá se, bude právě takový mix. Za mě palec nahoru a těším se.
    • Nevím, na jakou obtížnost jsi XCOM 1 od Firaxis hrál, nebo jak dobrý v něm jsi, ale já si v něm tíživé atmosféry užil docela dost i přes ten komiksový nádech.
      • To na nevhodne stylizaci nic nemeni. Uz jen to, zes napsal "pres".
        • flash789
          Ono stacilo malo, proste se drzet toho co je nejlepsi (kazdy vi ze stary xcom je nejlepsi) a zbytecne neexperimentovat. Stacilo to prevest 1:1 v moderni grafice a kazdy by byl spokojen. Ale holt ne museli za kazdou cenu to udelat tak aby bylo videt ze taky neco dokazou vymyslet, i kdyz o dost hur ale proste dokazou. Ale i kdyz to orezali an kost porad to melo velky uspech, na tom je videt jak moc dobry stary xcom byl, stacilo zanechat jen skelet puvodni hry a stacilo to.
      • flash789
        Hral jsem jen prvni dil, na jakou obtiznost si nepamatuju. nebylo to uplne spatny, ale oproti puvodnimu xcomu dost slabota, druhy dil vlastnim ale zatim jsem se nedokopal k tomu ho hrat..proste me to moc nebavi. Nejlepsi je novy Xcom brat jako jinou hru, jakmile zacnu srovnavat s tim starym prestane me to bavit. Dle meho nejlepsi,,klon,, stareho Xcomu je UFO: Extraterrestrials.
  • pripomenulo mi to výborný Gorky 17..držím si palec aby to vyšlo.:D..vyzerá to slubne.
  • Natolik mě to zaujalo, že jsem si již "koupil" early acces.......fakt to vypadá slibně
  • TheGGG
    žádná omalovánka, ale drsná atmoška a děsivý monstra, tak to rozhodně beru, toto by mohla být pecka...
  • Líbí se mi, když staří mistři vyvíjejí hry, které vypadají jako hry dneska. Projektu držím palce.
  • Paulcz
    Tenhle člověk vytvořil geniální herní systém a hru s úžasnou atmosférou. Ubrečení herní "novináři" pak říkali, že nový X-COM by přece už takový nemohl být.. fňuk.. jelikož to je moc složité.. fňuk.. fňuk.. a tak pochválili vykostěný X-COM 2, který stojí za starou belu. Smutný to příběh :)
  • Corvus
    Už jsem včera přisypal. Kvůli takovým perlám člověk rád sáhne do měšce. Kor fanoušek X-comu. Jinak příklon k hororu, mutacím a podmořským hrůzám kvituji s povděkem! No, máme se na co těšit! *5*
    • No uz se nemuzu dockat, jak zas ve fight clubu budou bulet, jaky sou socky a ze se jim hra libi, ale ted zrovna nemaj. Pak to mozna nekdy koupej v sales za pet ecek...
  • The_Nameless_One
    Člověk jim chce přihodit pár dolarů už jen proto, aby si "kdesi v Bulharsku" mohli pořídit alespoň generátor a šéfík nemusel všude chodit s petrolejkou, chudák... *3*
    Původní X-COM jsem nehrál, ale ta mlha mi připomíná biomasu z UFO: Aftermath. Kolem a kolem to vypadá fakt skvěle. Navíc mají dost času dotáhnout vše do zdárného konce. Držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit