Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle vypadá opravdu podivně. Tak jsem se podíval na to, jak je úspěšná a posuďte sami:
    http://steamcharts.com/app/368420

    all-time peak 190 hráčů? To jsou opravdu vyhozené peníze, je vidět, že nejsem sám, komu se ta hra zdá divná a hnusná *1*
  • Souhlasim s Bobem... Hra se mi libi. Btw ukaz kdo je Cech, jen to tam narvi, hejti co to da! Clovek se takovym kecum snad muze jen smat *1*
    • Holt každej má nějakej vkus ty ho prostě nemáš moc dobrej no
  • Chivalry je supr, nahrány hodiny a hodiny. Tohle mi přijde jako krok vedle. ...Stylizace ala mix chivalry a overwatch, tohle mne vůbec nenadchlo. Mají radši makat na novým krásnějším Chivalry. .....Přeci jen tématika rytířských bojů musí mít logicky i větší hráčskou základnu, jak nejaká nová ala fantasi mela ...která za sebou nemá žádný příběh. Snad kvůli tomuhle nezkrachnou ...Chivalry je furt dobrá hra ....
    • Jack1947
      Nebyl tam úpadek ? když to bylo nedávno zdarma...

      Chivalry je tak nějak splněný sen těch co Kindgom come nedalo tu realističnost a usekané kebule *5*
      • Presne tvl, pitomej kcd!!! Nejde tam delat nic!!! Dabing hroznej, postavy sileny, vsude bugy, mapa mala, soubojovy system potes koste!!
        • Jack1947
          Neřikám pitomej jen že tam nebudou takovéhle detailya s tou váhou zbraně... to je taky dost na hraně.
  • Zas je dobrý že udrželi stejnou kvalitu hry od oznámení až do vydání - katastrofa od začátku do konce.
  • XorxoxTalarius
    To je tak strasny ze jsem nemohl ani dokoukat trailer ... premyslim jestli bylo Chivalry tak uspesne ze to cely tym prehnal s drogama, jinak si tenhle vytvor neumim vysvetlit
  • Jack1947
    Zadarmo moc drahý, nechápu jak přišli na to že stylizace ráda usekané končetiny a hektolitry krve vždyt to působí groteskně... tomu řikám úpadek od středověké reálné FPS k tomuhle, rip *12*
    • Krescz
      jn, nechápu....ta růžovoučká stylizace ala princezna a brutální vraždění...wtf man, "zde je kladen důraz na úpravu vlastní postavy různými oblečky, účesy nebo magickým tetováním"...to prostě chceš :D
      • Tak hlavně teď je to prostě in, zřejmě oblečky vydělávají velký prachy tak se prostě všichni zaprodají a vydávaj takový srance. Viz třeba h1z1 kotk, kde místo zlepšování network lagů a systému zásahů řeší, jaký nový oblečky do hry přidavají - ptají se na to komunity formou dotazníku a pak to nazývají supportem...
        • Jack1947
          H1Z1 se nedá srovnávat s mp mlátičkou ale chápu a byl to fail už od oznámení hnusná grafika, nefungující herní prvky pomatenné Frytuplaj transakce - - zlaté DayZ a asi nej ten Breakdown mod do Army ( prý to je Dayz 1,0).
      • ravux
        Gayove si hru uziji.
        • Jack1947
          Nebo metrouši a zzenštilý chlapi :D ne, já to myslel tak že to působí směšně. Navíc ta cena taky není nejmenší. Tohle zapadne ani neví jak.
          • Vtipné že tahle kritika prichází od fanouška Overwatche.
            • Vtipné je, že sem má gule psát floutek, na kterého je podané několikonásobné trestní oznámení *5*
            • Jack1947
              Navíc se nedá srovnávat odlišný žánr her kde tu grafiku ani tak nevnímáš.
            • No ja si to pamatuju trochu jinak. Kazdopadne se snad muzeme shodnout na tom ze tyhle veci jsou zalezitosti vkusu.
            • Jack1947
              Diablo3 není kreslené, Dota2 je stylizovaná a není tam žádné hektolitry krve... Team fortress2 je předchůdce OW a tam taky moc krve nebude.
            • Je to stylizovane jakoby do orientu, cili magove, rytiri, assassini atd. se specialnimi schopnostmi. Ze nejde dohromady krev a kreslena grafika je tvuj nazor. Treba tvurci a hraci Diabla 3 nebo Doty 2 nebo Team Fortress 2 to vidi jinak.
            • Jack1947
              Ta hra si nehraje na nějakou přiblbou splácanici mágové vs ? ani nevím co... ale je to týmová střílečka. Navíc nemá krev a vnitřnosti ( je tam jen takovej prášek nebo opar když někoho střílíš) nojo je to hra pro děti ale funguje. Navíc nekritizuji stylizaci ale spíš to že ta krev a kreslená grafika nejde dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit