Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No musim uznat ze mne tahle preview celkem nahlodala, jelikoz to zni opravdu dobre. Neco takoveho, jsem si pral a musim rici ze to byla asi vec ktera se mi libila na Black Flagu, takze do toho pujdu :)
    • Presne "simulacia" boja na mori nebola zatial nikde tak dobra ako black flag ,ak neratam tie strategie total war a podobne este mozno Battlestations Pacific mal dobry nábeh.
  • InfidelBro
    Vždyť tohle je totální Mount and Blade rip off.
    • No a? M&B je jen jedno, a to je sakra málo. Pokud tohle bude kvalitní rip off, tak je mi to jedno
      • No dobře, je jich víc, ale na moři snad není ani jeden mod, každopádně na dostatečně kvalitní jsem ještě nenarazil
        • Anno domini 1257 má lodě, ale dost okrajově. Slušně provedený jsou v 1776: American revolution.

          Jinak mimo, mně na využití super warband enginu nepřipadá nic špatnýho a TaleWorlds zřejmě taky ne, když o Caribbean! měli announcement i na vlastním webu.
    • XorxoxTalarius
      Ano i ne, RipOff by to byl kdyby si rekli ze zadny Mount&Blade neznaji. Ne pokud jedou na jejich technologii a hrde se k odkazu hlasi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit