Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru lze koupit na steamu, každopádně Micky mne dost odradil. Může mi tu někdo říci jaká je hratelnost?
    řekněme, že mým důvodem ke koupi je vizuál, který je výborný, alespoň dle screenů, nemám tedy objektivní názor a o hratelnosti vím prd.
    Tedy, stojí to za 5€ na páře?
    • MickeyMutant
      Vizuál je na hře opravdu to nejlepší. Už z nevalného hodnocení na Metacritic se dá s jistou dávkou skepse usoudit, že to není žádná skrytá perla.
  • MickeyMutant
    Když náměsíčníka na mobilu, tak jedině Sleepwalker's Journey.
  • Kedaro
    Ještě, že pro Monument Valley autoři chystají další levely.
  • original je original: https://www.youtube.com/watch?v=eo_Osgqy2Cc
  • A teď Back to Mobile. ;)
  • MickeyMutant
    Absence kreativity není zas tak děsivá, puzzly jsou prostě jen úplně průměrné, ani o chlup víc. Škoda, krásná snová stylizace si říkala o zajímavější vnitřnosti. Navíc se hra na mobilech ještě hrozně blbě ovládá.
    • Jack1947
      Aha, na mobil já myslel že to je na pc. Tak nic no. (logické hry moc nemusím, na mobilu by to nakonec nemuselo být nejhorší).
      • MickeyMutant
        Jacku, čti hlavičku hlavičkou. Píšou: "Vychází na platformách: iPad, Android, PC"

        Navíc jsem zrovna napsal, že se to na mobilech blbě ovládá, takže to na nich jen těžko bude lepší.
        • Jack1947
          Zapoměl jsem dodat kdyby to bylo na mobil... ovbládalo se lépe tak bych to zahrál takhle asi ne no. (jedině tam mi logické hry nevadí ba mně baví). Jo na to jsem zapoměl... díky za připomenutí.

          Napíšeš zase nějakou pěknou recenze ale tentokrát na mobilní hru, něco zábavného. ? *4*
          • MickeyMutant
            Napsal jsem "zábavnou" recenzi na mobilní Dark Roads, kde jsem se umělecky vyčerpal. Období radostné tvorby mám za sebou, teď mě přitahuje weltschmerz, jestli chápeš, co mám na mysli. Od nynějška se chci koncentrovat jen na samé seriózní a nudné texty.
            • Naopak, to by ti mohlo pomoct...
            • MickeyMutant
              "...myslel jsem že si tak nějak víc zábavný člověk."
              Kdysi. Od té doby, co mi došly prdící pytlíky, to s mou zábavností jde s kopce.
            • Jack1947
              Tuhle recenzi, ani tak moc nepočítám páč zábavná je silné slovo.To je mi líto ... myslel jsem že si tak nějak víc zábavný člověk. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit