Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já si koupil před lety 2kusy Doom3 (jeden pro kamaráda) vydaný Cenegou a na manuálu jsem kód, ve chlívku kde měl být, taky vytištěný neměl. Cenega mě odmítla nové kódy poslat a reklamovat u prodejce jsem taky nemohl, protože jsem ztratil účtenku.
    • Účtenka je tvůj problém . Já bych tvrdě vyjel na distributora (či s kým jsi otevřením balení vstoupil ve spolek ) a požadoval nápravu . S podporou EA taky nejprve nebyla domluva ale nakonec mi vyšli vstříc a neplatné kódy nahradili novými .
      • Bohudík mám s EA zatím taky dobrý zkušenosti. Takhle jsem přišel k jedné kopii hry zdarma a early access do BF3 taky vyřešili během 5ti minut od kontaktování. Bohužel ale prý ty, co si koupili speciální edici MOH brali na hůl.
  • No tohle moc velkej problem ani není dal bych to jednodušeně třeba pro (ps3) na playstation store jako omluvu zadarmo anebo za standartní cenu, ale nevim ja zatim ještě hru nemam nebo ani ještě nevyšla .*1*
  • skoda ze tam nedavali zivou .... .)
  • když to balej nějaký brigádníci...
    • ty vole a kdo to má balit:D? CEO Warner Bros studios? Nebo děti v Indonésii? Občas mě to tady fakt zarazí co jste děcka schopný vyplodit od kompu:)
  • Ringwraith
    Fail no.
  • pyshta69
    :D
  • ...no, já žádnou CatWoman po otevření krabice nenašel... Škoda... *7*
    • Buď rád, dostal bys kopačku z otočky a bylo by po romantice *1*
      • Super hláška! Jo, jinak myslím, že byli nejvíc nas...ní ti, kteří tam měli tu prázdnou tabulku. *1*
      • :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit