Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Nemůžu se dočkat, ale doufám, že Batmobil půjde přeskinovat. Ten hybrid Enza a Tumbleru nafouknutý na velikost tanku je totiž pěkně hnusný.
    • cumpi3
      Tak si ho preskinuj, me prijde uplne skvelej *3*
      • Batmobil z filmů od Tima Burtona u mě vede a když už jsme u toho, Michael Keaton byl nejlepší Batman ;)
        • vlastik.plaminek
          Z Burtonovek je nejlepší, ale k zahození by nebyl ani "šedesátkový" skin.
  • Takže zase to bude celé ve tmě?
    • kubi-wan
      No, to už Batman tak nějak bejvá... krom Adama Westa z 60. let je Batman "noční tvor". Představ si, že by se v tom kostýmu producíroval po Gothamu za bílýho dne... muselo by to bejt dost vtipný.
      • v komixech taky operuje i přes den, jasně, dává přednost nočním akcím, ale někdy holt nenu zbytí
      • Malleth
        Vtipný jako celý Assasins Creed, ale tam ještě navíc skáče do slámy a záhonů.
      • No třeba v Nolanových Batmanech je velké množství scén za denního světla a nejsou proto o nic méně působivější. Naopak ta neustálá tma v Rocksteady hrách mi přijde už dost monotónní..
  • B.o.b
    Mě by se líbila jako další hra od Rocksteady Superman, ale ten potřebuje trochu více prostoru. Myslím doslova.
    • to by sa aj mne viac páčilo. možno sa dočkáme po tomto batmanovi ktohovie...
  • schumicrast
    Já jsem čet že končí se sérií Arkham, ale ne s Batmanem. Nebudou třeba potom dělat sérii Gotham nebo něco podobného?
    • Já se bojím že pak se bude WB snažit dostat do těch her co nejvíc lidí s JL aby přivedly pozornost k filmu
  • Doufám tedy, že to s grácíí i tou to hrou zakončí
  • kubi-wan
    Zažívám stejnej pocit vzrušení, jako když mělo vyjít Arkham City. Origins kolem mě prosvištělo, ani jsem ho ještě nehrál (až bude nějak víc zlevněný...). Tohle je to pokračování, na který všichni čekali! A možná dobře, že tim chtěj Rocksteady skončit s bat-univerzem a dělat něco jinýho. Jak se řiká - v nejlepšim se má přestat. A věřim, že tohle BUDE nejlepší!
    • Děláš chybu. Origins je v rámci práce s postavami a příběhovou složkou mnohem lepší (osobně) jak Rocksteady díly, které jsou spíše takové "typicky komiksové", zatímco Origins je dělaný ála temnější (a nejlepší) batmanovské kousky jako Hush či The Dark Knight Returns (v rámci scénáře).

      Origins jsem zpočátku odsuzoval, první dvě hodiny mě nebavily, ale jakmile se člověk dostane do Gothamské banky, tak příběh graduje tak nehorázně záživným směrem, že nějaké bugy člověk odpustí. Pro mne je Origins určitě nejlepší dosavadní díl (pominu-li fakt, že gameplay je v 80% totožná s tou od Rocksteady, ale příběh a postavy je o několik tříd lepší).
      • Presne tak, gameplay inovativni nebyl, ale narozdil od starsich dilu mi byl Bruce daleko blizsi, bylo tu pekne ukazany, ze i batman muze pekne padnout na hubu. Plus vanocni atmosfera byla vyborna. A taky se mi vic libil batsuit. Nevite jak je to nakonec s daberama? Jestli je nejaka sance na navrat Hamilla (myslim ze rikal, ze s Jokerem konci) a Conroye, nebo zustavaj daberi z AO?
        • kubi-wan
          Conroy se vrátí, Hamill ne.
          • No protoze cekam, ze se Joker v nejakym rozsahu urcite objevi, doufam, ze si ho strihne opet Troy Baker, jako zaskok za Hamilla byl prekvapive dobrej
      • Stáhnu demo a přesvědčím se, zda mě s tou kvalitou netaháš za nos. *1*
      • kubi-wan
        Však já to do vydání Arkham Knighta doženu *3*
        Jinak s geniálností Hush a Návratu s tebou plně souhlasim!
  • BoB.2
    Ben Affleck?
    • Uz len ten chybal.
    • Ronox
      Batffleck :) já mu fandím a doufám, že překvapí stejně jako Ledger, Bale (na začátku) i jako prkno Cavill v MoS.
      • Herecky asi nepřekvapí, je to proste poleno. Jediny co me plni nadeji je, ze by se mohl v dalsim dile ujmout rezie.
        • Malleth
          Jediný co naplňuje nadějí mě je že Superman by mohl Batmana vystřelit na měsíc a budou muset najít novýho.
          Celý to obsazení je zatim joke (kromě Cavilla).
          • Naopak, Jesse Eisenberg se mi jako Luthor dost libi, v Social network dokazal, ze nesnesitelnyho parchanta dokaze zahrat dost dobre :-D A U Luthora se narozdíl od Sugarhilla muze utrhnou ze retezu. Ja od tech filmu nic vic nez solidni zabavu necekam. Pro me je top filmovy zpracovani Nolanova trilogie, ale taky se mi moc libi stylizace videoher, sem zvedavej jakou cestu zvoli Snyder.
  • Takze necekan se radi batman hned za nejocekavanejsi hru roku a to za zaklinece 3. O Watch dogs stracim cim dal vic zajem.
  • Ronox
    Když už v 52ce tak skvěle přišli se Sováky, tak bych je do tohohle příběhu zakomponoval. Podle mě by se tam v čele s Talonem hodili.
    • kubi-wan
      52ka je největší DC fail. Zvlášť nový podání Jokera mě neskutečně irituje!
      • Ale zase jako Deathstroke je tam luxusní, Hawkman a Green Arrow jsou taky dobří, i když né až tak (plus u těch dvou nemůžu moc porovnávat, jelikož jsem nečetl ty starší).
      • Ronox
        Neříkám, že celá je skvělá, ale Soví část je parádní. Záleží taky jaké podání Jokera jestli v Death of the family, nebo v tý Villains odbočce a nebo v ostatních vesmírech. Sováci se zakončením Death of the Family se mi líbí a díky tomu jsem se víc dostal k S. Snyderovi.
        • kubi-wan
          No nevim, od toho restartu to moc nesleduju... nelíbí se mi tam dost koncepčně divně vymyšlenejch nápadů... ale tenhle de*il s přidělávacim ksichtem mě už od začátku vytáčí nejvíc: http://31.media.tumblr.com/a514420eb7a7b6d268bf142341c56615/tumblr_my0i1yDLGq1qg8i80o1_1280.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit