Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objevi se tentokrat Superman? Souboj s Velkym S jako s bossem by mohl byt zajimavy :)
    • No jo safra. To mě nenapadlo, ale pecka by to byt mohla. Když už je tam Deathstroke, tak (v komiksech tradiční) bitka s chlapem z oceli by mohl být mazec.
  • Počkat. Ono je to prequel a bude se to odehrávat v Arkham City? Které vzniklo mezi prvním a druhým dílem?
    Magic *8*
    • Jak vzniklo? Myslis v pocitaci? No to asi ano, ale jinak v prvnim dile nebylo, protoze by nebylo, ale protoze tam scenar nezavital. Prvni dil se odehraval pouze ve veznici, coz neni duvod k tomu, si myslet, ze okolni svet neexistuje.
      • yeah, samozřejmě jsem si myslel, že okolní svět neexistuje *7*

        http://batman.wikia.com/wiki/Arkham_City

        přečti si první odstavec. Je tam o vzniku arkham city. během prvního dílu ještě neexistovalo. Nebo ti to můžu přeložit, jestli chceš-
        • Tak jsem si to taky přečetl, ale možná udělali chybu a mysleli Gotham City a tu část Gothamu kterou poté uzavřeli a začali ji nazývat Arkham City. Takže Arkham City existovalo, ale pod jiným názvem jako součást Gothamu.
          • Tak ta část města samozřejmě existovala, ale byly to prostě tři čtvrti Gothamu (industriální, browery.... pivovarská to asi nebude, ale něco na ten způsob :D a Park Row) Já jen doufám, že to noví autoři totálně nezmatlají. Jestli na tom dělají, tak si snad proboha i udělají pořádný research a nedočkáme se nějakých pitomostí v universi. One does not simply mess with Batman.
  • kubi-wan
    Furt se toho bojim. Obě předchozí hry miluju, ale jak to nedělaj Rocksteady, fakt se tohodle překontrastěnýho výtvoru bojim.
    • neboj se vlka nic - za rok se tu u toho sejdem a všichni si u toho dáme po kalíšku, jak to bude dobré *2*
  • Ten jejich "smontovanej" oblek mi prijde daleko vic nolanovsky funkcni nez v predchozich dilech. A trochu se zacinam bat tech "kontrastu". Jak ja bych byl rad kdyby to nepodelali..
    • Souhlas, když se podívám na ten jeden screen, kde Batman pózuje před zasněženým městem, tak ten oblek působí víc futuristicky než v předchozích hrach, což je trochu divné.
      Z popisu jsem čekal spíš něco jako oblek z Year one, což by bylo zajímavé :)

      Nicméně už se moc těším. Snad to dobře dopadne a bude to další kvalitní hra jako ty od Rocksteady :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit