Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to divně. Nebo už jsem asi starej :-)
  • Batman série je zatím asi jediná série, kde mi schéma "more of the same" vůbec nevadí. Stále to má zábavnou hratelnost, chytlavý příběh, dobrý postavy, hudbu apod., takže recyklace v tomto případě nevadí.
  • Mato1987
    Čo ja viem, ako hral som obidvoch batmanov od rocksteady, neprešiel som ani jeden diel a tak nedokážem posúdiť kvalitu týchto hier, ale mne jednoducho ani jedna hra nesadla, mimochodom origins som ani neskúšal po tom čo som si zopár recenzíí prečítal. No a tento arkham knight mi pripadá ako kombinácia asylum a city, čo pre zarytého fanúšika môže byť niečo úžasné no ja nad tým len mávnem rukou a možno si to v zľave alebo v nejakej výročnej goty edícií tiež skúsim, ale že by ma to nejako lákalo tak to sa teda nedá povedať.
    • CrocoRay
      Bude to přesně, jak ty říkáš, jen kombinace předchozích dvou dílů od Rocksteady. Mimochodem i ten Origins se pevně držel herních mechanismů a vše kopíroval. Akorát bude tento nový díl v lepší grafice a zase s pár dalšími vylepšeními. Pokud tě ani jeden díl nechytil, tak je zbytečné do toho chodit, ale pro mě jako fanouška naprostá nutnost :-)
  • Hmm, teď aby to byla i taková paráda po herní stránce!!!
  • Sem zvědavej, kdopak je asi arkham knight, už ohlásili, že pod maskou není joker.
    • nebo Superman trollující Batmana *1*
  • vypadá to naprosto fantasticky a rozhodně to předčilo všechna má očekávání, hlavně Batman je konečně naanimovaný tak jak si zaslouží a v tom obleku už nevypadá jak almara ale prostě....no prostě dokonale :-)
  • Taky to mohlo vyjít tenhle měsíc místo těch blbostí Unity a FC4 a Cod
  • God-of-War
    Vypadá to brutálně!
    • ja videl jen miniaturní levely a tmu s deštem a lens flares everywhere zakrývající rozmazane textury
  • Jak to, že to vypadá jako nejlepší hra co kdy vyšla?
  • Batman je Batman škoda slov, nevím jestli to bude dobrá hra ale nějak neřeším, prostě všechno co je Batman, Spiderman a spol. mám rád a už přes 29 let to žeru, tohle američanům závidím (fancluby,atmosféra,komiksy atd) starší chlapy slintají u nových filmu a komiksů a všeho co se točí kolem Marvelu a Dc ... tohle nás přežije všechny a lidi to budou to hltat ještě mnoho generací

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit