Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra nemá bejt hardcore ve smyslu simulace, ale hardcore ve smyslu progamingu. Podobnost s CSkem a starym CODem je na místě, protože o to autorům šlo. Z většiny tady v diskuzi i autorem asi nepochopeno. Horší je to s launchem, který se hodně nepovedl a s technickými problémy, kdy hra nejede i když nevypadá nějak extra dobře. Ale zase cena 15e neni nějak závratná, tak uvidíme, jestli na tom autoři zamakají.
  • Tak autor toto netrefil, hardcore je Day of Infamy (bez křížku na míření, bez indikace zabití, apod), toto je čistá arkáda, navíc ve hře prý skáčete jak idioti (asi převzato z CoDů) na čemž je založená celá hratelnost (nehráno, vyčteno z diskuzí na steamu).

    Skončí to stejně jako Men of war, taky Early Access hra z WW2 kterou hraje přesně 5 lidí (viz steamcharts). Prostě paskvil už od začátku. Day of Infamy se podařil, tvůrci měli zkušenosti nabrané na Insurgency a inspirovali se právě Day of defeat. Tohle je tak 4/10.
    • A Day of Infamy někdo hraje?
      • Já hraju každý den D:O:I je to super,ale jen 10 map.NO,tuhle stračku na skákání jako COD to je,ale vodpad.
      • Cca 900 lidí. V EU se dá běžně připojit na minimálně 5 plných serverů s pingem okolo 50. No BF1 to není...
    • Jack1947
      škoda škoda...
    • Sorry, Days of war. Všechny tyhle hry se jmenujou stejně *7*
  • Ze začátku ta hra vypadala opravdu dobře. Ale hraje si to na realističnost .. ale dle recenzí a reakcí milovníků takových her to nevypadá zrovna růžově.

    Já si raději předplatil Hell Let Loose..
  • Vím že to sem nepatří, ale když by někdo měl zájem o klíč k Hunt: Showdown (uzavřená alfa), tak mi napište. jan850915@seznam.cz
  • Není zač. Tohle se občas při psaní stane... horší, kdyby autor něco schovával. *4*
    • Dostal jsem od vývojářů pouze jeden klíč a ten již nemám. Děkuji
    • *Reakce na Aleše.

      Reálná ukázka, že i mistr tesař se občas utne. Naštěstí se taková chyba stane maximálně jednou za 10 let.
  • Jack1947
    Přiipomělo mi to skvělé Day of defeat jenže ta hra asi nebude taková... a to je škoda jestli tam budou zjednodušeniny které to chtě/nechtě přibližují ostatním nenáročnejm fps.
    • S Day of defeat to nemá nic společného. Na DoD odkazuje DoI, Day of Infamy *3*
      • Jack1947
        Myslel jsem realitou ale pravda nebude to asi ten případ... škoda.
  • Hru jsem zkusil a podle me ji chybej "koule". Nema to proste tu spravnou atmosferu.
  • Jsem si ale jistá, že i Battalion 1944 najde alespoň pár skalních fandů.
    Autor: Daniel Kremser

    wtf *13*
    • ales.smutny
      Díky za upozornění na překlep :)
  • Hm, možná tak Post Scriptum. Jinak co furt mají s těma plynovejma maskama a tragickou příšernou hudbou v trailerech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit