Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pijů pijů pijů
    • Sraz anonymních alkoholiků je jinde...
  • Takze to iste co Hoth len piesok? A co sa tyka palety ovladatelnych strojov - v romskej osade maju vacsi vyber. No nic, hlavne ze je sexi grafika.
  • Mohli trochu zapojit fantazii, či se podívat na SWTOR a udělat např. Dromund Kaas, Korriban. Trošku neokoukané místa.
    • proboha jenom ne swtor, to je ještě větší kýč než overwatch
      • řešit kýč v mmorpg je k ničemu, v mmorpg záleží na guildě, na raidovaní, na pvp a jak se to hraje, grafiku jsem nikdy neřešil ani ve Wowku ani ve Swtor a řekl bych, že Dromund Kaas je třeba ve SWTOR pěkně zpracovaný a rád bych ho viděl v důstojné grafice i jinde.
    • ne
  • Ale ale, že by reakce na to, že se ta srágora neprodává zdaleka tak jak si představovali? Jedině dobře aby si nemysleli, že nás budou krmit takovýma blitkama za velký peníze...
    • Veskoslav
      Až na to, že ta hra má jeden z nejlepších startovních prodejů z her EA. A spoustu lidí prostě baví mít jednoduchou MP hru v kulisách SW.
      • Jasně, tak si tomu věř, a i kdyby, prodeje půjdou setsakara rychle dolů protože vetšina lidí už zjistila, co je to za odpad...
        • Veskoslav
          Jasně. Mě to třeba baví si prostě vypnout a jednoduše si na hodinku zastřílet. Ale ty by jsi nejraději diktoval, co máme hrát, co?:) A půjdou setsakra dolů? Měl by jsi dělat finančního analytika. Slušný analytik jde i přes 5000 Kč/hodina, takže pošli to EA a třeba tě přijme:) O Titanfall se mluvilo o tom samém a stále je to hra, kde není problém najít server pod 30 sekund u většiny módů a ta hra je už nějaký pátek venku. To samé bude platit pro toto. A ruku na srdce. Moc MP FPS ze světa SW není a na konzolích nové generace ani není moc MP her jako takových. A když to srovnám například s BO III a jejím MP, tak SW vyhraje na plné čáře a všichni nemohou hrát Destiny/Halo.
          • Sry, ale za ty peníze bych očekával více, než si jen "hodinku zastřílet".
            • Hral jsem betu. Prislo mi to jako nadherna a vcelku zabavna zalezitost kterou par veci sice kazilo ale nerekl bych ze z toho co jsem poznal to je spatna hra. 7/10 je myslim zaslouzeny hodnoceni.

              A ted k te moji otazce prosim. Co bys od MP FPS cekal vic nez proste vypnout a jit si zastrilet? Co jsi cekal od tehle hry?
            • Příhodnější otázka by byla - "Hrál jsi to ty, když oponuješ?"
            • A co bys od MP FPS cekal navic? Hral jsi to vubec?
          • Klidně si to hraj, mě to nevadí. ale chci vidět ty jejich očekávané milionové prodeje, leda ve snu...
  • TheGGG
    kdy přidaj starýho obi-wana, nebo nějakou další postavu s lightsaberem? Když už by byli v tom, mohli by dát nějaký lepší (jedi academy) soubojový systém šermu. Pak by mohli dát lokace a postavy z nové trilogie a klidně aj nějaký ten nový gamemod. Jestli někdy přijde den, kdy si budu moci v této grafice zabojovat na kashyyyku nebo geonosis, tak pak maj moje prachy jistý...
    • Veskoslav
      Kashyk je zrovna docela nudná planeta. Ono třeba takový Dac a podvodní souboje, to by byla teprve sranda:)
      • TheGGG
        s kashyyykem by přišli ti awesome cloni v zelenejch uniformách a wookiové, to je pro mě víc než dost. Navíc proč proč nám nedat všechno, planet je v lore víc než dost...
        • Veskoslav
          Mě ta jejich planeta nikdy nějak neseděla. Navíc fakt mi přišlo divné, že tento hrdý národ se vlastně po pádu republiky stal čistě otroky a prohráli, co mohli. Většina planety byla zničena či byly vytvořeny tábory otroků. Jo kdyby udělali ještě z republikové éy a ne imperiální, to by bylo něco jiného, to souhlasím:)
          • TheGGG
            samo sebou to chce přidat celou republikovou éru...
            Moc nevím, co tam chtějí víc přidávat z dob galaktického impéria a rebélie. Prej další čtyry postavy pro S. Pass, no to sem zvědavej, kde tydle postavy vezmou. Možná tak eště Chew., nebo starej obi-wan, ale hrát za greeda, nebo landa, to teda není žádný terno...
            Ale očekávám DLC v ceně 60 éček, co přidá klonové války...
            • Sithard
              Myslim ze vesmirny bitvy ala Btf 2 tu ani bejt nemuzou.. fyzicky se da nastoupit pouze na speedery co jsou Endoru a vse ostatni se slawnuje pres power-upy. Buh vi jestli maji vubec spravny meritko vuci postavam atd takze se jim do toho asi zrovna moc chtit nebude. Ja porad doufam ze se dockame nejaky mapy se Hvezdou Smrti.
            • TheGGG
              takže asi už nemůžu očekávat vesmírné bitvy a clone wars období... *13*
            • Veskoslav
              No tak v SP máš všechno. Zrovna u Dice se toho "nebojím", jak se říká, ti nikdy neměli placené DLC mimo SP či Premium nebo jak se to jmenovalo.

              A Impérium. No vem si, že máš skoro 30 let Impérium:) Ono i ty počátky musely být zajímavé.
  • Bohuzial, Season pass sa uz predava a tym padom bude musiet obsahovat 4 DLC. Ak EA bude chcet dat standard edicii nieco zadarmo, tak to bude pre nich praca navyse alebo to budu omrvinky. Osobne som skepticky k tomu ze by EA chcela davat nieco zadarmo potom, co uz ziskala peniaze od zakaznikov. Skor ocakavam nieco na sposob Night Operations (te same mapy ale v noci) nebo Community Ops (outsourcing) z BF4.
  • Zle EA a jejich plocha hra s plochym gameplayem kazi svoji plochou hru plochym obsahem zdarma! Nenavidim je!
    • No teď není doba kterou ovládají kvalitní hry. Dnes všechno ovládá marketing. Skvělým příkladem je Call of Duty. Ta série prostě šla do kopru. Battlefront měl potencíal ale EA ho nedokázalo využít. Myslim že kdyby to nechali stejně jako u Battlefieldu byl by ten gameplay rozhodně záživnější. Ještě kdyby přidali ty vesmírné bitvy to by bylo něco. Je prostě vidět že marketing převažuje. Kvalita je důležitější než kvantita. Je lepší vydat jednu hru která bude skvělá než 20 nadprůměrných
      • Kdyby to bylo jako Battlefield tak by lidi nadavali, ze je to stejny jako Battlefield a ted kdyz to neni jako Battlefield tak lidi zase nadavaji, ze to neni jako Battlefield. Nevim co vsichni chteji...pro hardcore hrace strilecek je tu CS a Battlefield a pro nas ostatni je tu Battlefront. To je tak tezke pochopit?
        • Ježiš tak si to hraj, my ostatní co máme větší nároky na hru než pobíhat po mapě jako blb bez jakékoliv myšlenky si nad touhle "hrou" akorát odplivneme...
      • Panbože, všichni tady chcípneme! Zlej marketing, fuj, fuj. *16* Co naplat, že AAA hry dělají naprostou menšinu z objemu celkového počtu her a ještě méně takovýcho her má tak velkou marketnigovou kampaň, jako COD, BF apod. Co naplat, že tu vychází tuny kvalitních, hipstersky nemainstreamových a nemarketingových her a, že do konce života bych měl co hrát, když můžu po fórech pořád brečet, jak zrovna těch několik AAA her do roka s velkým marketingem ku*ví herní průmysl.

        Prostě co je mainstream, to je zlo a kdo to hraje, je horší, jak náckové.
    • Jack1947
      Jedno dvě DLC a zbytek za pracjy pfujx *11*
      • Veskoslav
        No jelikož ty ročně utratíš za hry 0 Kč, tak že zrovna ty si stěžuješ. Kdyby to mělo nějakou kampaň, tak už to sosáš.
        • Ledaže by se kolega Jack naučil být podobný jestřáb jako kolega Draken. Jinak se k těm hrám legálně asi nikdy nedostane.
          • Jack1947
            Nebo zoufalec? ne děkuji...
      • Tobe to muze byt jedno kdyz si nekoupis ani zakladni hru
        • Jack1947
          Máš pravdu radši BO3 ale protože jsem to zde zmínil zase přispěchá Veskoslav jakou hloupost bych udělal.

          Takže BO3 bez DLC jen čistou hru na srandu lepší? *3*
          • On je rozdíl mezi relativní topografickou plochostí této hry a BO3? *8*
            • Jack1947
              Ne, jen nemám rád moc otevřené prostory...
            • Každopádně CoD2 a CoD:MW1 playing 4ever!
    • Ještě štěstí, že toho obsahu není moc *1*
    • No vole, přece doba temna, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit