Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stojí to krabicově za 299,. rok od vydání nebo kolik lol... to už by možná stálo za zkoušku i když se mi nelíbí že ten Matchmaking tam je stále špatný a čekací doba dlouhá noo... nevííím.
    • na XO je stale dost hracu ale chce to mit i dlc.
  • rozhodne je to zabavnejsi nez Overwatch
  • Jak můžete dát tolik bodů takové sprosté kopii!
    Držíte snad Mega strategie jako sudden strike 1 za své božstvo?
  • Zase recenze totálně mimo, tiscali je mrtvý, ti lidi vůbec neví jak hodnotit battleborn je 7/10 s přehledem. Koukněte na jiný recenze, ano je to předražený, ale hra je to určitě above average.
    • Ty jsi úplně mimo. Že prej koukněte se na jiný recenze. =DD Jsi kresťan? Proč ne? Cca třetina světa v to věří, tak drž brázdu.
    • Mám takový neodbytný pocit, že před půl rokem tu bylo 10 po sobě jdoucích článků jen o Blizzardu/hrách od nich. Blizz mám rád, ale ten fanboyismus co Tiscali nacvičuje je opravdu na pováženou.

      Overwatch mám koupený a hrát budu obě dvě hry. (Už jen proto, že obě jsou uplně jiné FPSka)

      A jen tak pro zajímavost otázka pro fanboye. Proč váš dokonalý Overwatch nemá single player? Blizzard je snad společnost co dělá jen MP gamesy? Nemá s tím valné zkušenosti? Výsledek by stál za nic?

      Proč Blizz investuje tolik do marketingu, který se točí okolo "příběhu" jednotlivých postav, když ve výsledku dostaneme "jenom" multiplayer bez jakékoliv logiky "kdo proti komu a proč" ?
  • zřejmě nové pravidlo herního byznysu: "jakmile začne Valve nebo Blizzard něco kutit, je třeba co nejrychleji udělat kopii, jelikož je velká šance že se z žánru stane hit a je třeba si urvat z koláče, dokud je co, nechceme, aby nám ujel vlak jako u WOW nebo Doty"
    • A Blizzard vůbec žádný nápady nekrade a nekopíruje že..
      Warhammer 40k -> Starcraft
      Magic the Gathering -> Heartstone
    • A to, že Battleborn byl oznámený o několik měsíců před Overwatchem, je samozřejmě vedlejší nepodstaný fakt, který se nehodí *4*
      • Ano, to je opravdu vedlejší a nepodstatné, jak říkáš
        • Tak tak, neoznámené věci se totiž kopírují nejsnáze, jak všichni víme! *3*
  • Ako moze takato hra tolko stát penazi :D
  • som sa dosral z tej recenzie
  • Blizzard nemam rad, ale potom co jsem vyzkousel obe hry mam jasno ..Overwatch se proste povedl a tahle koncentrovana nuda mu bohuzel nesaha po kotniky.
  • Se nedivím, vždyť to vypadalo otřesně a nezáživně už jen ze samotných trailerů.
  • Neuvěřitelně hezká, ale neuvěřitelně nudná a zpackaná hra. Absolutně žádný pocit zábavnosti.Cena je také obrovské mínus. Za pár měsíců to bude prázdná hra pro pár fandů.
    • JInak poznatek z recenze na metacriticu. Našli dírů v systému vrácení peněz na Steamu, pokud ti hra nevyhovuje. Prostě nemůžete pořádně vyzkoušet hru, protože prvních 60 minut jste zaseklý v prologu , kde nemůžete přeskočit filmečky. Pak hru vyzkoušíte, a čas na zkoušku máte vyčerpaný. Prasárna. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit