Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte také vadu grafiky v misi :

    https://www.youtube.com/watch?v=w5p54ex0kpY

    nothing is written

    Při pohledu na zem pod váma se rozmaže zrněním...,na videu to není moc vidět,ale ve vaší hře?
    Mě se to rozmaže uplně celé...a co vám?
    • Další věc ,který xxx tam dal ty červené tečky nad napřátelama?Jak se to vypne?Není to k hrraní ani za darmo s těma tečkama jsou všude vidět,nejde si užít válku.
  • Mám pocit ze to tu někdo(dost) haní k vůli tomu ze to není simulator...avšak ta hra to ani o sobě netvrdi.
  • BF1 je neeeeej ...jako Wolfenstain *14* Enemy Territory
  • schali
    Hodnotim jen kampan a je to težký zklamani. EA je jako mor. Na co sahne to promeni v zarive jablicko, které je uvnitr kompletne prozrane od cervu. Nejenom, ze to nestoji za ty penize, ale ani za ten cas.
  • Jack1947
    Opět hra která nechápu že v DX12 nevypadá nějak extra ale padá a dokonce se i seká. Jako grafika je hodně hezká pomalu až tam není nic (v mlze)vidět ale to sekání je hrozné.

    DX11 to má trošku horší grafiku ale zase to jede i na ultra v poho. Na ULTRA na mým starým šrotu ( myslím cpu)
  • no prekvapujuco tento tipek toho vie dost o 1 svetovej, takze recenzia posobi profesionalne.
  • Pár buggů ve hře-procházení skálou,levitující kameny....
    Grafika-místy hrozná,záběry na detaily jsou příšerné....
    Hratelnost dobrá,krátká doba hraní....
    Závěr- taková hra na konzoli za dva tisíce je špatný vtip.....
  • Nejlépe hodnocený nejhorší díl série Battlefield... nerozumím těm superlativům :)) Odrostl jsem na všech dílech Battlefiledu včetně BC2 a všech datadisků, ale BF1 je TOP1 zklamání celé série. Poprvé nebudu kupovat už premium... protože proč? :) Ale pro nováčky, co neznají značku BF a mají rádi nevyvážené pozlátkové divnohry, užijte si dosyta ;)
  • Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit jak zprovozním gamepad v této hře (PC verze), mám Logitech cordless rumblepad 2, když spustím hru tak ovladač nefachá a v control option hry mi to nijak nejde zapnout, funguje pouze myš. Díky za info jak na to.
  • Kdyby měl někdo čas po večerech - cca 20:00 - 23:00 čas popařit, budu rád za někoho schopnýho do squadu na PS4. (ideálně jiná classa než já - hraju za assaulta). Na PSN jsem jako KarlosCZE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit