Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, ale ani zadarmo...
  • Jack1947
    I kdyby to byla sebelepší válečná hra z 1světové DLC za plnou cenu to prostě zabijí. Jenže někde to dojit prostě asi musej no *7*
  • Díky nechci, ani zadarmo, ani kdyby mi platili ať ten brak hraju
  • Hej lidi mám na vás dotaz...taky vám u bf1 neustále padá framerate? Často mi to padá i pod 30. A rozdíl mezi nastavením grafiky low až high mám tak 5 snímků. Přitom všechny ostatní hry které vychází mi jedou pěkně (Doom, Mirror's Egde, Deus Ex....) Nějaká rada nebo něco?
    • jakej mas hw a kolik ram a vram? rozliseni + detaily?

      zrovna u bf1 jsem videl, ze mit 16g muze hrat docela vyraznou roli proti 8

      jinak je docela narocna i na cpu a videl jsem propady i s i5
  • WW1 ala BF? Radeji snad ani ne, diky... Nejake alternativy? Verdun? Nebo?
  • Cely vikend? Neni to moc? Aby jim to nekdo neokoukal.
  • Beta sa mi moc nepacila. Bolo to take vseliake. No plna hra ma bavi po tom ako opravili hlavne tie prepady FPS a obcasne vypinanie hry. Asi najviac ma bavi hrat Operations. V podstate hram uz len to. A taktiez som zvedavy ako rozsiria DLC spominane Operations.
  • Ja bych si to i stahnul ale nechce se mi to stahovat.
  • archie777
    Je to jako Star Wars? Hopsani po ctyrech fotorealistickych mapach za 1800?
    • Battl má v základu 10 rozsáhlých map a aspoň za mě je všech 10 super, než projedeš celou rotaci je to na dost hodin.
    • no já kupoval před dvěma tejdnama za 300, battlefront, a bavím se u toho *3*
      • Souhlas, taky jsem pořídil SW a super :) jestli budeš chtít parťáka, nick KiwiSpOOky :)
    • Ma to lepsi vozidla a ovladani vozidel, lepsi variabilitu zbrani a system trid a rekl bych ze to ma i o dost lepsi mapy.
    • Single player - věc na kterou EA u posledního SW Battlefrontu rezignovali a ....Máš pravdu za 1500+ vyhozené peníze . ...Však u nové reinkarnace jej taky slibují ;) , otázka je jak dlouho jim to budou ještě lidé "žrát" ....
  • Rejsek
    Vypadá to moc pěkně a singl je fajn a má to atmosféru. MP jsem nezkoušel. Ale bohužel, ta 1.WW mi vůbec nesedí. Mám rád moderní kvéry s reddotama a gripama, taktickou ústroj a historie mi moc nevoní. Ale pokud se někomu to období líbí, asi bude těžko hledat "věrnější" adaptaci. Z tohoto pohledu bych tu hru určitě doporučil.
    • Sice dost sci-fi 1 světová , ale v zájmu hratelnosti přimhouříme obě oči . Právě přítomnost singleplayeru na rozdíl od Battlefrontu z novějších Battlefieldů činí věc co se už vyplatí ( když vypnou multiplayer servery) .Navíc teď je na PS Store akce , kdy dostanete Battlefield 1 a Titanfall 2 s prvními datadisky (taková ta edice o trochu lepší než základ) za 1300 Kč ... Já už neodolal ....
      Na novější dobu i výzbroj doporučuji Battlefield 4 ...Singl i když s ne moc fungujícími parťáky docela ujde (na COD variaci) ...
      PS: Jak to máte s březnovým cashbackem u Sony ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit