Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by nový díl měl obsahovat ještě více zničitelné prostředí, více hráčů (na konzolích) a bude pro next gen konzole, tak nevidím problém. Tohle je stejně hra, kterou neprodává singleplayer, takže příběh nám může být ukradený (pokud nějaký vůbec bude).

    Horší je, že hra nejspíš vyjde ještě na současnou generaci konzolí a ta už nemá výkonu zrovna na rozdávání....
    • Erien
      BF 4 nevýjde dřív jak podzim dalšího roku, podle mě výjdou i nové konzole v té době a mohl by to být launchovej titul.
  • Menorri
    Díky bohu za to.......začínal jsem se bát, že budou dělat remake 2142.....to už by mně opravdu po BC2 a BF3 asi dorazilo! *10* *10* *16*
  • nejlepsi co muze byt tak je prave ta dnesni moderni doba je to sice uz ohraty , ale me to nevadi a raci si zahraju s poradne krasnou grafikou bf4 nez cod kde je posrana budousnost klasiky zustanou klasikou ale budoucnost naky roboty atd jak bude v new cod ...tak sory na to si nepotrpim..tesim se na bf4 ! *5*
    • Takže namísto h*vna na talíři budeš snídat h*vno v krabici od McDonalda, jo?
      • *1*
  • Já bych rád viděl další díl Battlefieldu jako válku ve Vietnamu a vůbec bych se nezlobil za nějaký ten singleplayer *1*
    • A ještě mě napadlo udělat další Battlefield ve stylu studené války podobně jako to udělala strategie Wargames *5*
  • Já si BF4 taky nekoupím, nebudu přece kupovat jednu a tu samou hru dvakrát... já asi BF4 raděj stáhnu. :D :D *5*
  • A to se svého času nadávalo na druhou světovou. A jaká to byla variabilita proti neustále stejným "modernům". Už by bylo záhodno vrátit se trochu v čase...
  • Pánové,
    nedá mi to, abych článku neoponoval. Za dobu co čtu různé recenze a články si recenzenti neustále u nových dílů zaběhnutých sérií stěžují na to, že u nového díl není dostatek změn a invence. Jenže! Proč měnit to, co funguje, co je prověřené a s čím jsou hráči nadmíru spokojeni? Proč se neustále pokoušet změnit herní prvky a design když od nového dílu. Upřímně, já jako hráč u několika herních sérií hlavně očekávám to, že si zase zahraju v podstatě tu stejnou hru, ale s například s jiným příběhem a spolu s herním avatarem zažijeme nové dobrodružství tak, jak jsme zvyklí? Náš soused, starší pán co už je nyní po smrti tvrdil, neustálím vylepšováním se věci akorát nak......rví a mnohdy to tak také dopadne. Kolik her už bylo pohřbeno v dalších dílech změnama designu když si hráči oblíbili hru právě proto jaká je. Sami pak mnohdy brečíte na tím, jak byl první díl nejlepší a pak už to stálo za prd. Co je špatného na tom, těšit se na nový díl, protože se to bude zase hrát výborně, stejně jako předchozí?
    • jsou hry u kterých stimhle souhlasim ( treba uncharted u kterého přesně doufam že každý nový díl bude přesně stejnej jako ten předchozí :D jen v jiných reáliích ) na druhou stranu kdyby se tim řídili všichni tak tu dneska hrajem miliontou variaci Pac mana a -Maria :D
      • tomas.nechanicky
        a my nehrajem miliontou varaci Pacmana a Maria ?
    • NA druhou stranu..Proč se má někdo těšit na další díl, který bude naprosto stejný jako ten předtím ? Proč mám platit podruhé za něco co bude stejné ? Jasně, že nemusím kupovat další dí, který bude naprosto stejný, ale o to přece nejde.Ty bys normálně zaplatil 2x za stejnou věc ?
      Někde jsem teď nedávno četl, že učebnice pro školáky jsou mnohdy starší než sami žaci nebo studenti a nejsou na nové peníze.V tu chvíli jsem si vzpomněl na učebnici angličtiny, která se tuším jmenovala Headway nebo tak nějak.A co udělali autoři s touto učebnici angličtiny ? Během několika let ji vydali několikrát, čímž se zřejme pokoušeli zamezit nebo snížit prodeje mezi studenty a zárověn se snažili vydělat více peněz.Chtěli lidem dokázat, že každá novější edice, kterou vydali byla lepší atd. jenže když si ty knihy otevřel a porovnával je tak byly prakticky stejné s několika kosmetickými změnami.

      S těmí BF, CoD to máš stejné.To mi hlava nebere proč lidi kupují poněkolikáte to stejné :)
      • víš jak?? neplať, nekupuj když to nechceš!!! a hlavně necpi nám to!
        • Vis jak? necti to a nereaguj, a hlavne nam to necpi. *7*
      • Ber to trochu z jineho uhlu pohledu, rad hraji Bf3 s kamarady, a penize co jsem za nej dal se mi vratili nekolikrat (rozumej, za ty penize v prepoctu na navstevu kina/restaurace/koupeni si nejake hracky, se mi proste vyplatili mockrat). KDyz budu chtit jiny zanr, sezenu si gamesu jienho zanru. Inovace je fajn, at se snazi. Kdyz zachovani stareho Bf3 v kabatku Bf4 nebude uspesne, pak se da cekat zmena... proc ne. Nechme to na vyvoji.
  • Já jim na BF 4 celkem dlabu a doufám že radši jako první udělaj BF bc 3 kde byl v obou dílech příběh dobrej ale hlavně neskutečně zábavnej díky neustálímu rejpání všech členů týmu. Mimochodem nevíte někdo jak je možné že ve dvojce je ten tým opět pod velením američanů když na konci jedničky jim ukradli to zlato? Nějak jsem si nevšiml že by se to ve dvojce vysvětlovalo ( nebo jsem to jen přehlíd ).
  • vy ste panďuláci :-D... proč sem lezete když vás nový hry nezajímaj a chcete hrát furt to samý *7* ... ste měli zůstat u cs 1.6 a nestěžovat si........
    • Asi proto, že nejsme tupé ovce, ako ty *7*

      Asi tomu ani nebudeš věřit, ale nekteří lidi mají IQ větší, než 80...
      • to víš že sem ovečka.... akorát asi né tak rozmazlená abych si stěžoval že mi někdo dělá novej díl mí oblíbený hry :-D..... vlastně bych jí chtěl hrát další třicet let furt dokola a stěžoval si na každou inovaci jako hráči céeska *7*
  • prijde mi to trochu brzo po 3. dilu
    • Menorri
      *1* *1* *1* *1* Máš recht *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit