Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb rozsirte si BF4 DLC timto novym DLC!
  • Sithard
    A k tomu by EA melo vydat BF 4 premium v2 pro novy balicek DLC
  • Chcelo by to nieco viac.

    Oni len obnovuju povodny model battlefield 1942 podobne ako cod.
    Pritom si viem predstavit bojisko so vsetkym co k tomu patri.
    Tymy by mali zakladne. Po zniceni letiska by tym prisiel o letectvo, popripade by mohli povolat posily z lietadlovej lode co by chvilu trvalo.
    Jednoducho dat tomu novy rozmer, dychnut do toho prvky rts.
    Jeden tym by odstavil elektraren, zatial co dalsi by spravil nalet po vyradeni obrany atd.
    Znicil by sa sklad zbrani, tym by musel cakat na zasoby z lietadl lodi.
    Preco taka hra neexistuje
  • Ne nikdy nas#t ani korunu sv1ne z EA si nezaslouzi penize za hru ktera pada pri zapasech ESL. Uboha marketingova taktika ktera uz nastesti byla prokouknuta a doufam ze Battlefield 5 se nejak odprosti od tohodle ucuravani obsahu po troskach a bude hratelny jiz od vydani.
  • Za mne by to bylo Valparaiso a Arica Harbor z Bad company 2
  • kterákoliv mapa z BF2 (respektive několik :D) Pro mě byl BF2 nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál a když vzpomenu, že jsme hráli s kámošema jako team v 5-6, byl to nářez!
  • kde je G3a3 ? takze si trhnete.
    • dobré! pán je gurmán!! :)))
  • Hmm ja by som nebol proti keby znova spravili remake aspoň 4 máp z tohto zoznamu
    Midway, el alamein, wake island, iwo jima, Operation Market Garden, Battle of the Bulge a eagle's nest - všetky sú z bf 1942 a potom Operation Irving a op hastings z vietnamu
    mapy z bf2 , teda aspoň ich názvy si nejako nevybavujem ale možno strike at karkand a Highway Tampa
    z ostatných bf hier snáď len bc2 mapy ako white pass, nelson bay,port valdez, harvest day a africa harbor.
    • omaha <3
    • kennyB
      Hodně dobrá byla taky mapa Hellendoorn, kterou jsem hrál jako demo. Měla být jako přídavek v BF 1942 Secret Weapon.
      • taktiež dobrá mapa, ináč celkovo secret weapons of ww2 bol ohromne podarený datadisk, mňa najviac bavila mapa eagle's nest z toho datadisku.
  • 1.Kubra Dam
    2.Zatar Wetlands
    3.Smoke Screen
    4.Dragon Valley
    5.Warlord

    Mám premium , a za těhle 5 map navíc bych klidně ještě 10e vypláz . A to jsem si řekl že už jim ani korunu nedám.
    • Strike at Karkand tu mapu jsem v BF2 zbožňoval, bohužel v BF3 se pak po nějaké době už vůbec nehrála...
    • Ještě bych přihodil Noshar Canals z BF3 *3*
    • Atacama Desert plz
      • kennyB
        A k tomu White Pass *14*
        • Arica Harbor se stejnou destrukci *3*
  • Všechno tohle by udělala komunita Battlefieldu, která vlastně tyto předělávky sama chce, kdyby ovšem měla tu možnost. Battlefield je ve směru modifikací dost uzavřený.

    Místo toho si to člověk musí kupovat, kupovat a kupovat.
    • Nemusí kupovat. Kdo kupuje, podporuje aktivně EA + DICE a jejich praktiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit