Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, koupili jsme si BFBC2: Vietnam a i po zadání product key to hlásí že je neplatný. Poraďte někdo pls co s tim. Díky.
  • Dneska jsem to koupil společně se základním BFBC2 za necelých 250 kč :))
  • Kultovni pecka, nasel sem ji v na hry.tojepohoda.cz za solidni cenu
  • Urug
    Tak jo, koupil jsem. Jestli se mi to nebude líbit, žaluji celé games.cz a budu žádat odškodnění ve výši 330kč.
  • Nejlepší. Mutliplayerová. Válečná. Arkádová. Akce. To date. full stop.
  • vsetkym milovnikom BF serie vrelo odporucam :) vyborna robota, navyse za par drobnych! *5*
  • ....sem uplne blbej......znamenáto,ze kdyz je tato hra multipleyer,vůbec neexistuje singleplayer?????..dik za odpověd....
    • V základním Bad company je single, ale je opravdu jen do počtu ta hra je hlavně o multiplayeru, a vietnam je jen datadisk který obsahuje cca 5 MP map, takže žádný single.
    • neviem ako Vietnam ale BC2 singleplayer ma lenže je uplne na hov... Takže ak aj vo Vietname dačo bude zrejme to tiež nebude stáť za veľa.
  • Komu se nelíbí arkádovky tak ať zkusí Project Reality http://www.realitymod.com/ Modifikaci na BF2 *5*
    • PRko je nejlepsi hra(mod) co kdy vysla.ale uz me nak prestava bavit. vis proc ? nemuzu uz nak najit dobry SQ a tam kde jsou tak jsou ty servery porad plny. a nedavno vydany PRMumble je vec naprosto dokonala a nechapu jak to facha. ted zacli delat PRko na Armu 2 ale je pouze close beta. je to jedina vec co by me primela koupit si Armu2. Jinak psat tu na Topicu o BC2 o PRku mi pride trochu z cesty jelikoz jsou tu jenom BCeckari a CODari :D a vedou tu topic war o to co je nejlepsi :D PS: BadC2 i vietnam mam originalku. a bavi me to hlavne diky demolici. Az vydaj BF3 a bude na to PRko tak to bude muj splnenej sen. jelikoz jediny co mi chybi v PRku je nemoznost demolice. a uz starej Engine.
  • je to asi 100x lepsi nez BC2 ale i tak to je nic moc
  • neviem ako vo Vietname ale v BC2 su sniperske pusky slabe zufalo nepresne a optiky slabe, aspon tie co mate zo zaciatku. Hitboxy nie su zvacsene takze ak niekto bezi je prakticky nemozne ho trafit. A v tej hre nikto nestoji na mieste.
    • to nee. Je to velmi uber, ale až ve zkušených rukou. Ne jako v CSku např. Tady potřebuješ počítat se vzdáleností, klesající trajektorií kulky a délkou času mezi výstřelem a zásahem a vlastně musíš často odhadnout kde bude cíl za 0,5s. Pak se dá trefit cokoliv, ale musí se to trénovat a pokud možno s jednou zbraní a nastavením. Pak až zkoušet jiné.
    • No tak to te teda zklamu protoze me sniperi davaji na 1 nebo 2 rany zabehu :) bud mas velkou smulu nebo sniperka neni pro tebe urcena stejne tak jako pro me mam problem trefit vrata haha
      • tak s tym kanonom co sa odomkne ked dosiahnes urcity level by som aj ja bol kral. Ja som myslel o tych prvych puskach, odomkol som dalsie dve pusky ktore su paradoxne horsie, akurat maju lepsiu optiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit