Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo chce psa být hul si najde. Už mě ty hateři začinaj fakt sr*t. Ani to nehráli a budou řikat že ta hra je plná chyb. Wake up bitches. *2*
  • jen si kafrejte, pokud to bude něco jako film Heat nebo ta mise v bance z GTA 4 akorát že každej match dopadne jinak tak si to budu vychutnávat *5*
  • Aaa, koukam dalsi PR masirka, bude to bez chyb (lol) , bude to mit uzasnej pribeh (lol lol) ...
  • Kdyby nabídli edici kde by byl jen singl řekněme za 499,- tak bych si ho snad i koupil. Takhle počkám až to bude na Originu na omezený čas free a kampaň si projdu. *6*
    • Jack1947
      Free jo? to jsem zvědavý kdy...jestli to dopaříš např za 10hodin nebo tak v kuse tak všechna čest nedojel jsem takhle žádné COD.
      • Si nedohrál COD za 10 hodin .. ? Co ty seš za profíka. Aji bezruké děcko by to mělo dohrát max do 6ti hodin. (minimálně osledních 5 CODek)
        • Jack1947
          Ne v kuse dojel jsem to za 5-6hodin v několika časových intervalech (dnech). Poslední jsem dojel za 2dny. Nebo 3nevím.

          Typ hry kdy se unavíte po několika misích a stále stejným přísunem stejně otravných jednotek po desítkách.
    • kdyby nabídli edici, která bude fungovat na pravidlech Battlefield 2, ale v kulisách WW2 jako BF 1942, tak bych do toho šel *1*
      • Jack1947
        To už je a zadarmo jmenuje se to Forgotten hope2. Další návrhy,podněty tipy? *3*
  • MickeyMutant
    Vím naprosto bezpečně, Aleši, že kampaň nebude o příběhu. Možná příběh bude o nějaké kampani (vojenské, předvolební, za rovnost pohlaví), ale určitě ne naopak.
    • Aleš je trochu Yesman, ale těžko mu vyčítat entuziasmus, skoro až naivitu, kterou do hraní vkládá, možná spíš závidět *4*
  • jinými slovy Battlefield zdůrazňuje, že bude naskriptovaný tunel, nic nového, ale kvůli příběhu si to koupí velmi malé procento hráčů, spousta lidí, co si koupí BF nebo COD přiznává, že singl ani nezapnuli, leda tak u nového Advanced warfare
  • Krescz
    Battlefiled ma nejhorsi kampane na svete *7* porad se snazi tam nacpat ten singl, ktery ocividne neumi...kdyby radsi...
    • oktavius66
      Jenomže to se ještě toho nechytlo Visceral Games. Teď by to možná vyjít mohlo. Ale jenom MOŽNÁ. Samozřejmě tyhle hry jsou o MP. Určitě tady to jinak nebude.... Ale když to dělá jiné studio, co má za sebou hlavně Dead Space, tak prosím. Proč ne. Když je příběh rozdělený do 10 kapitol, tak asi bude zase pouze 10 misí a to mě štve na tom nejvíce. Snad to vykompenzují tím že jedna mise bude mít tak 30-40 minut, ale to silně pochybuji. No nechejme se překvapit. Třeba jim to tentokrát vyjde...
    • Jack1947
      Nevyšlo jim to no, neznamená že BF:H nebude kampan stejně špatná, hlavně když se vyhnou nelogičnostem tak to bude ok. Naopak BFH by mohlo mít parádně napsanou kampan umím si to představit, prostě příběh o nějaké např zásahové jednotce nebo o policajtovy uvidíme rozhodně jsem zvědavý.

      BF3 bylo docela dobrá kampan a bavila...
      • Naivista ...
        • Jack1947
          Jaký naivista? si chtít zahrát kampan řekni mi co lepšího vychází povídej přehánej, já nic než pár indieovek které hrát např nebudu nevidím... obávám se že příští měsíc bude ještě slabší. *7*
          • Mno blb jako ty si samo zaslouzi .racky ktery hraje.
            • Jack1947
              Cože to jsou bláboly radši neblábol...
    • Morraw
      Souhlas. Kampaň pro BF4 byla něco strašného. Dokonce i v CoD měřítku.
  • VaZqeZ_EU
    "Battlefield Hardline zdůrazňuje, že kampaň bude o postavách a příběhu"
    ...to mne tedy opravdu šokovalo! ...já myslel, že kampaň bude čistý multiplayer!? *8*
  • Jack1947
    Na kampan jsem zvědavý, bude to nějaká drsnárna... ještě kdyby jsme si zahráli i za lapky. Toby mohli být 2kampaně každá 5hodin. *4*
  • To jsou filmy pro dospělé taky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit