Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kidnap
    Nechápu, jak sportovní hra roku může být takhle zabugovaná hra. Navíc distribuovaná přes Origin, nejhorší distribuční software, který spatřil světlo světa. Na jednom pc jsem hru nainstaloval a nešlo mi hrát online, díky neustálým disconnectům ve hře (netem to není, stejný problém mají i stovky dalších hráčů na EA foru, dle EA je takových hráčů pouze 2%!). Na druhým PC jsem hru nainstaloval a hra se ani nespustí. Zamrzne hned na úvodní obrazovce. Hru ani nemůžu rozšlapat, když nemám CD. Tohle se fakt povedlo. Na fórech je spousta naštvaných hráčů, jejichž problémy nikdo neřeší. Technická podpora neschopná. To že si mám přeinstalovat systém (WTF?!?), slyšet nemusím. Jedno se ale musí nechat, prodávat takhle úspěšně takto nedodělanou a zabugovanou hru přes BETA verzi Originu, to je panečku obdivuhodné. BRAVO EA! *11*
  • Best of RPG? Dark Souls, Skyrim, Zaklínač 2 - Jasní favorité. Bohužel Dark Souls nemám možnost hrát, koupit si Zaklínače, na to nemám odvahu (protože jednička mě VŮBEC nebavila, hold nejsem fanoušek Sapkowskeho) takže za mě to je i přes množství chyb TES.....
    • Veskoslav
      Do dvojky jdi:) Je jinak koncipovaná než jedička, narozdíl třeba od Skyrimu tam není inteligence nepřátel na úrovni IQ tykve, menu a inventář jsou mnohem přehlednější, graficky nádherné+koplení lokalizace češtiny a navíc za 799 Kč dostaneš luxusní balení Zaklínače včetně bonusových materiálů, návodu a knížky:)Dark Soul není špatný, ale něco mi tam prostě chybí. Skyrim považuji za nadprůměrnou hru, ale spousta věcí mně dokáže vytočit. Ať už se jedná o maličkosti jako je to, že i v té největší vychřici se stromy nehýbou či to, že nepřátelé, ačkoliv mají u sebe např luk a mohli by mně zabít na dálku, tak raději ke mně přiběhnou a nechají se zabít, až po to, že kň je kombinací nesmrtelnosti, Spidermana a dalších. Troufám si tvrdit, že po roce úprav to bude skvělé RPG, do té doby nadprůměrné a pro mně osobně favorit Zaklínač 2. Jelikož s tím, co mněl daný tým k dispozici a kolik měl finančních prostředků, tak je to mnohonásobně lepší výsledek než u Skyrimu.
    • Za me Dungeon Siege III :) Na odreagovani naprosto idealni. A hlavne jsem nic jineho nehral, na Zaklinace cekam, az vyjde na xbox, Skyrim by me lakal, ale tak v sestancti, kdy byl cas na pareni, a ne dnes, a Dark Souls mi nim moc nerika :/
      • Veskoslav
        Raději si zahrej i další hry, jelikož DS III už má s původní sérií akorát stejný název, jinak je to spíše mlátička než RPG a mozek, to je tam pomalu sprosté slovo.
        • Hrál jsem všechny DS a i když je DS III trochu jiné a chybí tam oslík, tak jsem se u toho bavil... Na oddych hrani podle me idealni. Po praci nechci premyslet, ani si dokazovat, jakej jsem uber borec. Chci se treba hodku bavit a zabavu mi DS III nabidlo. A i ten pribeh me nakonec docela potesil :)
    • Vitekb
      Vyjádřil si svůj názor, to je skoro automatické mínus. *3*
    • ja souhlasim, Dark Soul , Zeldu nikdy neuvidim, Zaklinac 1 me taky nechyt proto se se 2kou porad rozmyslim a Deus Ex3 nebyl spatny, jen mi uplne nesednul . DA2 to opravdu ne. Takze mi vychazi, ze bud neco z konzoli nebo Skyrim (imho samozrejme). Ale je to trochu jednooky kral :)
      • Veskoslav
        Proč jednooký? Sám přiznáváš, že jsi některé tituly z žánru RPG, co vyšli v roce 2011, tak jak můžeš napsat, že je jednooký král?:) Neřeknu, kdyby jsi zmíněné tituly hrál všechny, to by jsi tvrdit mohl, ale takto je to zcestné docela:)Ale i přesto máš v něčem pravdu. Ale nemyslím si, že by mnělo něco z konzolí vyhrát, jelikož ty konzoloidní RPG jsou většinou mlátičky z přídavky RPG, kde slovo mozek je pomalu nadávka a kde příběh je mnohdy lineárnější než u takového CoD.
        • nehral jsem zaklinace (kteremu ale tady dali 9, takze pocitam, ze lepsi jak ty dalsi dve desitky nebude) a konzolovky.. takze jestli konzolovky nejsou lepsi pak skyrim je jednooky kral z duvodu napr: ultra schematicky urychleny postup questovych lini za frakce (hranicici az s tuposti), nepouzitelny inventar a levelscaling, kterej me tady preci jen trochu stve a dalsi veci
      • nemate nekdo savy na deuse 3 .... stacilo by save do garazi kde hledate pilota.. podruhy co se vracite do ciny.. a druha otazka : da se v dark soul sekat ruce nohy?
        • smejki
          savy z DX:HR nejsou dost dobře přenositelné
          • no prave ... hlavne ja mam verzi ktera se jen zkopiruje a cekal sem ze savy sou v tom .. ale nikoliv .. kdyz sem hru pak presunul a formatoval win tak savy uz nemam ael tu hru mam strasne rad .. budu muset dal hledat no
        • 13_11
          Nevím jak v Dark Souls (tipnul bych si, že ne), ale v těchhle starých klasikách to jde – v Rune jde dokonce useknutou ruku čapnout do ruky a dál s ní mlátit nepřátele, dokud neumřou. Rune (2000), Severance: Blade of Darkness (2001)
          • jj blade je super ... ale do nej se mi uz poustet znova nechce .. rune neznam ale uz bych tam mel asi problem s grafikou .. mrzi me zkratka ze dnesni sekacky se delaji bez teto moznosti ujmuti nektere z koncetin .. proto davam mrte props fallout 3 nebo i treba skyrimu aspon za tu hlavu .-D idkyz tam o to vubec nejde ..
    • Místo těch mínusů bych radši uvíta lkonstruktivní diskuzi...co konkrétně je na mém názoru špatně?
  • Mnoho let jsme hraval PESko,ale podle me FIFA 12 je nejlepsi fotbal jaky tu kdy byl.Chvili to trva nez prejde novy styl braneni do kuze ale jak si to clovek osaha musi byt spokojen.Nekdy je velmi tezke se protlacit obranou,golmani jsou az moc zazracni ale aspon je kazdy zapas vyzva(teda aspon pro me).Rozhodne souhlasim
  • FIFA *1* *1* *1* *1* *1* Aspoň si autor článku namastil kapsu bakšišem od EA, ale jeho morální hodnoty padly hluboko pod bod mrazu
    • Fotbal nehraju, jsem nhlkar, ale vsichni mi kamosi (az na jednoho) za posledni dva roky presli z milovaneho PESka na nenavidenou FIFU. Rikaji, ze nikdy nic lepsiho nehrali. A kdyz se podivam na prodejnost tech dvou her a fakt, ze FIFA se v nejakych zebriccich prodejnosti, ktery se zde na webu uvadi v hot news, drzela snad dva mesice v top 3, tak mi prijde, ze se tak zachovala velka cast hracu. Ted, co to znamena? Bud se FIFA fakt vzchopila a je po letech utlumu top, nebo si vetsina hracu na svete namastila kapsy baksisem a jejich morlani hodnoty padly pod bod mrazu... Ted, ktera hypoteza je pravdepodobnejsi (spis, ktera je uplne ujeta:). Hezky den
      • Ale já tady nehodnotím bitvu mezi Fifou a Peskem ale mezi Fifou a ostatníma sportovníma hrama. NBA 2K12, FM 12 i Top Spin jsou daleko kvalitnější tituly než FIFA12. Ale prostě tady EA maže a jede, proto tady FIFA dostává nesmyslné hodnocení, které je velmi neobjektivní.
        • Je divne, ze kdyz je FIFA oproti ostatnim sportovnim hram tak spatna, tak proc ji hraje suverene nejvic lidi :) uz jenom srovnavat sportovni hry jako je fotbal (tymovka), tenis (singl) a FM (sportovni??? snad strategie ne?:) je divne. Treba ja bych to nedokazal, uz jenom kvuli tomu, ze z tech peti jsem hral vice jenom tri (nhl, fm a top spin), fifu jenom ozkousel (jsem na simulace fotbalu uplne levej, takze i kdyz me mrzi, ze nemuzu nakopavat barce s realem zadek, tak je to jedine, co s tim muzu delat) a basket nehral. I kdyz mi vsichni rikaj, ze je skvelej.
          • Že něco hraje hodně lidí znamená že to je kvalitní? Kdysi byl nejnavštěvovanějším filmem v kinech Kameňák od Trošky a znamená to, že to je vrchol české kinematografie? Spíše je to naopak. A podobně je to s fifou
            • kdyz to jeste pred tremi lety vsichni zavrhovali a ted vsichni hrajou, tak to asi neco znamena :) ale hadat se o tom s tebou nebudu, podle tebe je proste fifa srajda a vymlouvat ti to nebudu :)
    • to jsi dobře vypichol *5*
  • Bude i Nejlepší simulátor? Loňský rok byl v této kategorii celkem plodný *3* DCS: A-10C Warthog, Cliffs of Dover, Take On Helicopters, Steel Armor: Blaze of War.....
  • Ja som dlhe roky hraval PES, potom som minuleho roku drtil fifu 11 ktora ma uplne uchvatila, ale tohto roku som sa originalku rozhodol zakupit PES. Stiahol som obe, to uznavam, fifu som odohral asi 10 matchov, ta nova obrana mi nesedela tak som prepol na staru a potom to uz bolo uplne to iste ako 11, goly z rovnakych situacii ( 5 nahravok, klucka na posledneho obrancu a na milimeter umiestneny tukanec ku tycke) , potom som skusil pesko, kym som si znovu zvykol na ovladanie ala pes tak mi to trosku trvalo ale potom absolutna extaza, goly z dialky, z blizka, volejom, do vinkla, ku tycke... proste kazdy iny, a dostat sa cez obranu barcelony s tymom ako arsenal chce tiez dost kumstu... fifa 12 sla prec z disku a pesko som hned objednaval, a do teraz nelutujem
    • tak ja sem s pesem letosnim skoncil u dema .. a stacilo me to kdyz sem s giggsem dal hatrick trikrat za sebou ze stejneho mista golem z dalky.. plus je to porad vsechno takovy nemotorny..ve fife das gola z dalky fakt jen stezi..jo a k ty barce.... v letosni fife sem jeste nedokazal barcelonu porazit a to si na svou obtiznost vyhravam tituly v kariere..
      • Muj kamarad hraje fifu online jako blazen je na tom zavislej a je i dobrej byl i treti v nejakym celosvetovym turnaji, a kdyz koukam jak hraje tak dava goly furt stejne....cituji: tady z toho místa staci dobre ttrefit silu a je gol........vecny problem fify. V mensi mire i pro eva. S tim giggsem si mel stesti a nebo si hral na obtiznost lapaj :-p
        • no prave me prijde ze uz i v 11 vystrelis stejnou silou a pokazdy je ta strela jina ... viz ty dokumenty od EA kde demostrovali jak se trefuji hraci s dobryma strelama a s horsima...zkratka ukazovali tam ze ten mic jde pokazdy jinak .. ale to jeste prave neni vubec zasluha impactu engine .. to uz tam podle me je od 09 nevim ... kazdopadne stim online hrani si me dostal , samozrejme jestli nekdo je 3 . nej na svete tak tomu dotycnymu moc argumentovat nemuzu ... ale ja si zkratka stojim za tim ze strely jsou pokazdy jinaci .. a samozrejme jestli hraje za real tak je jasny ze pravdepodobnost ze se trefi je obrovska ale nemyslim si ze je to automaticky ale nevim ...
        • Presne jak hovoris, toto kritizujem, tiez som minuleho roku hraval online a celkom dost mi to slo a casom fakt goly z rovnakeho miesta , aj tie iste akcie, ale ked sa to zacalo diat az po pol roku mi to nevadilo, ale po prechode na 12 sa to dialo okamzite, uplne to iste ako 11.... a k tomu gigsovy, ja to hrajem na predposlednej obtaiznosti ( zas kym si na pesko clovek zvykne)
          a dostat sa s tak pomalym hracom vobec do streleckej prilezitosti je dakedy zaberak :D a k otmu ze vo fife nepadaju goly z dialky- no prave to ma tam dost sralo, v reale proste padaju goly z dialky, a padaju relativne casto, vo fife ma strasne sralo ze nech som strelil jak osm strelil tak to brankar chytil alebo som trafil obrancu ( ked neratam lobiky z 30-40 m po kikske brankara, alebo ked s nim nejaky magor v online hre vybehoval moc)
          • a jeste posledni prispevek ke strela z dalky co se fify tyce .. me se to zkratka libi ze hraci casto prestreluji branu ... kdyby to padalo porad tak to je nuda a hlavne je to jako v realu .. a za sezonu dam takovych 10 golu z 20-30 metru takze pohodka ... moje icq : 245555077 kdyby ste se chteli jeste hadat o fife ... ja raaad :-)
          • jeste k tomu giggsovi ... asi sem hral na lehkou obtiznost ... takze obranci nepressovali a ja mel treba vice klidu ke strele ... ale jak rikam trikrat ty samy goly .. jako ja mam ryana rad a nerikam ze to byl moment ktery by me od pesa letos odradil ale kdyz mi nekdo rekne ze ty strely ve fife sou porad stejny tak sem musel reagovat stim giggsem .. a muzu dat dalsi priklad z predchozich pesu kdy kdyz sem sel sam na branu treba i z uhlu a dam sem bombu tak snad vzdycky z toho byl gol navic ta strela byla ta rychla ze bych i litoval golmana kdyby ho trefil :-D
  • no prekvapeni to neni, ale nic extra taFifa..nebejt tech podelanejch karticek a online hrani tak pro me ani neexistuje. Protoze herne je Pro evo tradicne daleko zabavnejsi.(Asi jak pro koho)
  • FIFA 2012 *15* *15* *15* *15* *15* *15* NECHÁPU
  • Milda8
    Tak už to opravte kluci.
    NHL12:
    ...není ve výběru pěti nejlepších INDIE her jen proto, že by nebyli jiní kandidáti. Naopak...
    • 13_11
      Děkujeme za postřeh – už je to opraveno; indie hry jsou prostě všude.
  • A co Madden 2012?!?!?!?!!!?!? Todd a Aaron tomu dali "Best original score" a "Best superhero game". Ti se nemuzou mylit, kdyz ocenili MW3 hrou roku!!!@11!

    related video: http://www.youtube.com/watch?v=EwdsBMLQyzk






    :D
    • Veskoslav
      Tak možná proto, že u nás je Americký fotbal opravdu okrajová záležitost s minimální hráčskou základnou, ať už v reálu nebo ve virtuální realitě:)
      • Podivej se na to video a uvidis, jak jsem to myslel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit