Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Gran Turismo v ohledu realistiky chovani vozidel nema zadna jina zavodni hra, to musi uznat kazdy, kdo ho hral.
  • Dobrý den našel sem nejlepší ČeskoSlovenskej server pro hru Live For Speed ,můžete si tam zahrát zadarmo,dokonce mají ten server upravenej různé hodnosti,body,statistiky atd... je to vážně super,jezdí tam dobrá parta Čechů a Slováků ,dokonce tam pořádaj demo ligy v LFS,zde vám přikladám odkaz podívejte se www.lfszacler.websnadno.cz *5* *5* *5*
  • Hanzales
    Já bych hlavně vyzdvihnul nedávno vydaný mod pro rFactor: Historic GT & Touring Cars 1.9, hlavně ve spojitosti s tratí Targa Florio ;o) A pročpak?
    Inu dostalo se mi do třetice i Xboxu, tedy již vlastním i poslední chybějící závodní titul do sbírky (Forzu). Zatím jen trojku, čtyřku určitě pořídím až s novým volantem, který je kompatibilní mimo PC a PS3 i s Xboxem (FANATEC) ale nějakou představu určitě mám a na Forzu 4 se těším ne méně, než na jakýkoli jiný předchozí titul. Musím podotknout, že nechci chytračit, co je ze všech těch závodních her/simulátorů nejlepší. Káždý titul má něco mnohem lepšího, než ty ostatní a každý v něčem vyniká, nebo zaniká.
    Poté, co jsem oběvil iRacing už jsem milovaný rFactor vlastně tak nějak nechal zaprášit, ale po nainstalování výše zmíněného modu a trati musím konstatovat, že byť grafika rFactoru už dnes možná není IN, tak požitek z jízdy je asi nejultimátnější ze všech závodních titulů vůbec! Jednoduše záležitost, kterou by měl každý fanoušek virtuálního závodění minimálně vyzkoušet.
    • Na rFactor mam super vzpominky,Targu Florio sem nezkousel ale je to asi ta nejlepsi trat co kdy kdo udelal,a Historix mod?Ty frajeri co to delaj by meli dostat metal...Tady jde videt jak simulator,kterej nevypada nijak extra (graficky) zije diky komunite...S poradnym volantem je to opravdu zazitek! LFS je taky fajn ale uz sem na to nesahl skoro rok,ten simulator umira...A xko mam skoro 2 roky,taky kvuli Forze :D Do 4ky urcite jdi,urcite nebudes zklamanej.
      • Však si počkejte na Rfactor 2. Jsou tam takové vychytávky, jako zdokonalená fyzika chování podvozku
        http://youtu.be/EDFFjFhszks
        http://youtu.be/0ZWeEoOxKKw
        • Hanzales
          Všechny připravované tituly budou parádní. RFactor2 je must have, takže brzy půjde testnout, ale do vydání nějakého ryzího modu do rf2 ještě asi něco času uteče. Momentálně jsem třeba nadšen z aktuálního buildu project c.a.r.s. Ten Gumpet absolutně nejdrsnější zvuky celkově co jsem slyšel a řídí se to taky skvěle. Přinejmenším to bude hodně zajímavé :)
          BTW hlavní je, že to nestojí na místě a na všech frontách se stále něco kutí.
  • Dirty 3 byly paradni... ale prost Forza 4 je spicka.. lepsi zavodni hru jsem nehral v zivote
  • A kde je závodní simulace Rfactor?
  • Tak mne tu chyba Trackmania 2: Canyon... Recenziu tu tiez nikto nepisal. Ani by som sa necudoval keby niekto nevedel ze to je uz vonku od leta :D... Je sice pravda ze je to internetova hra a nie je to ziadne Flatout kde sa krcia plechy... ale graficka stranka a system TM2 je vynikajuci.... Umna jednozcnacne vyhrava prave Canyon :)
  • Driver: San Francisco??? Promiňte mi mou opovážlivost, ale není pod pojmem "závodní hra" bráno v potaz, že by se v ní mělo hlavně (co?) ZÁVODIT? Neříkám, že je to hra špatná, ale závodů sem si v ní zase tolik neužil... to spíše neustálých havárií a "shiftování". Opravdu bych ty Dirt 3 nebo Trackmanii 2 uvítal v nominacích mnohem víc. Ale je pravda, že "Proti gustu...".
  • Pan_Klobouk
    S vyberem se asi da souhlasit (snad jen ten Dirt 3 chybi), celkove ale vypada zavodni rok 2011 docela chude?

    Forza 3.5, patch k F1 2011, vetsi DLC pro Shift 1, Ibiza a The Sims DLC pro TDU1... vycniva snad jen ten Driver, ten prekvapil, docela cerny kun mezi vsemi temi datadisky. ;)
  • tO JE TRAPNY, JEDINA ZAVODNI HRA KTERA ME LONI ZAUJALA BYL dIRT 3 A VY JI SEM ANI NEDATE, FUJ, STYDTE SE.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • GRID je porad kral. bohuzel.
    • grid? kral ceho... odpadu?

      co treba pockat na neco zajimavejsiho? rFactor2? GTR3? Assetto Corsa? :o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit