Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "PS Vita pěje labutí píseň handheldům..." ano, handheldy zanikají. Kupříkladu prodeje 3DS byly v Japonsku v minulém týdnu pouze pětzinásobné oproti PS 3 a pouze desetinásobné oproti vitě. Jak neúspěšná konzole, v Japonsku se jí za jeden týden prodá jen 300 000, Nintendo by mělo s handehldy taky přestat, že, ať máme jen blbosti pro mobily...
  • Apropo: Games je celkom fajn server, dobre informuje ľudí o tom, čo sa vo svete hier deje. Z toho dôvodu sem aj ešte chodím. Ja poukazuje len čisto na fakt, že kvalita recenzií sa uberá divným smerom. Inak sú chalani šikovní, a želám im do Nového roka všetko dobré :)
    • Keen
      Naopak, kvalita recenzí je tady na opravdu vysoké úrovni. To, že se neztotožňuješ s verdiktem nebo verdikt neodpovídá názorům jiných recenzentů neznamená, že je recenze špatná. Já jsem s místními recenzemi vesměs velmi spokojený jak po stránce obsahové, tak po té slohové. Sice by Games neuškodilo, kdyby si najali korektora, protože překlepů bývá v textech celkem dost, ale není to nic, co by mi vyloženě kazilo zážitek ze čtení.

      Tímto nechci říct, že se recenze na Games musí všem líbit, nicméně odsuzovat je jen kvůli tomu, že se ti nelíbí verdikt opravdu není v pořádku. ;)
      • Recenze jsou fajn, ale hodnoceni neumi, zvlaste to ciselne. Meli by ho prestat delat a odoroucet se z metacritics.com a nebo by meli zapracovat na jeho kvalite. Ciselne hodnoceni ma smysl, je urceno k rychle orientaci a rychlemu porovnani her v rozsahle databazi. Ciselne hodnoceni neni mozno sazet nahodne podle nalady, je nutno pridelovat systematicky ve vztahu k ostatnim hram. A to na games.cz nechapou a proto neumi.
      • OK, beriem to :) Koľko ľudí, toľko chutí *3*
  • Draxx, mike731 a spol. ... Názor som si vytvoril na základe skúseností s hrou...Ja poukazujem na fakt, že keď čítam recenziu, konfrontujem ju minimálne s 5-timi ďalšími servermi o hrách. Keď že verím vlastnému úsudku, a mám kvôli práci aj možnosť sa k novinkám ľahko dostať, hrám zväčša hry skôr ako výjde recenzia. Pracujem ako 2DArtis práve pri tvorbe hier. Ja sa snažím poukázať na fakt, že kvalitu recenzie nerobí výnimočne nízke hodnotenie, ako to niekedy pôsobí, pri čítaní, tu na Games. Keď popredné serveri udelia hre ako napr.: Miner Wars 2081 v priemere 4,5-10 a tu na Games 7-10 ??? A ešte k tomu je úplne totožné s výškou hodnotenie s Assassin Creed 3, čo je neporovnateľne kvalitnejšia hra ??? Tebe bude pripadať v pohode, keď tvoj kolega, ktorý bude mať totožné pracovné zaradenie, bude pracovať len 6 hodín denne 4 dni v týždni, ty 8h 5 dní v týždni, a šéf Vás finančne ohodnotí rovnako? Ale aby si sa nenaštval, tak prácu oboch pochváli :) Hodnotenie hier na mňa osobne nijako nevplýva. Ale na decká a rodičia, ktorí s rôznych dôvodov nečítajú recenziu, len verdikt a výsledné hodnotenie to vplyv má !!! Tu ide o zodpovednosť voči výrobcovi produktu ako aj kupujúcemu. Preber sa! Tiež by si sa nepotešil, byť na mieste vývojára hry, ktorú recenzent bez dôvodne potopí. Presne pre toto sa v umeleckých kruhoch, podpláca sa kritika...
  • Napisu jenom co me zaujalo:
    Bioware: konec rozhodne nebude jen A,B,C jako v jinych hrach, ale dustojne zakonceni epicke trilogie. Vysledek? Konec je A,B,C a vesmir ovlada kluk v priposranych teplakach.

    Vita: Ta je mrtva. Kdy by na to taky vydaval hry, kdyz se vubec neprodava ani Vita ani hry na ni.

    E3 je uz dva roky nudna jak sanky v lete.
  • Článek hezky shrnuje některé momenty tohoto roku, nicméně s některými názory, které jednotlivá témata doprovází, se ztotožnit nedokážu...
  • Je fakt, že některá hodnocení byly mimo, na druhou stranu některá se mi moc líbila (např. AC3 a 7/10 + pádné argumenty).
  • KokyMetalGear
    Škoda pánů z Bioware.
  • Kto si to všimol? Hodnotení hier na Games tiscali, hodnotenie za českými hranicami a úspech hodnotenej hry na trhu? Napríklad: The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard hodnotenie Games 5-10. A teraz: Dawnguard, na Video Game Awards 2012, kde sa každoročne usporadúvajú najprestížnejšie herné ocenenia, je najlepším DLC roka !!! Pokojne si to môžete potvrdiť trebárs aj na Steame ... Tak mi už niekto vysvetlí, ako si čitatelia tiscali games, môžu na základe recenzií vytvoriť názor na hru či DLC ? Nemá byť účelom recenzie hry práve to, aby vám pomohla sa čo najlepšie zorientovať na trhu hier? Plnia na Games recenzie naozaj ešte tento účel? Mám pocit, že hodnotenia sú tu písané od brucha, asi podľa nálady, a nie objektívnych skúseností s hrou. Nezabudli recenzenti naozaj hrať hry? Tento rok som sa na Games stretol s ešte väčšími nedostatkami ako minulý, a aj keď som čitateľom tohto webu po mnohé roky, až teraz viedlo k tomu, že som sa zaregistroval a začal komentovať recenzie. Nedalo mi totiž spávať, ako sa tu manipuluje s čitateľmi, ktorí sú viazaní na informácie týchto stránok, keďže na weby iných recenzentov hier podľa mňa chodia zriedka. Ľudia, nenechajte si usmerňovať vlastný pohľad na hodnotenie hier, podľa tunajších článkov ...typu napr.: "podľa recenzie a komentárov som sa rozhodol, že hru nekúpim" PS: inak želám všetkým hráčom veľa dobrých hier do nového roka *14* ... a recenzentom na Games..trošku viac zodpovednosti :)
    • Nejlepší DLC roku a hodnocení 5 se nevylučujou, záleží na tom jaká je konkurence. Třeba ty ostatní prostě byly ještě horší.
    • "Dawnguard hodnotenie Games 5-10. A teraz: Dawnguard, na Video Game Awards 2012, kde sa každoročne usporadúvajú najprestížnejšie herné ocenenia, je najlepším DLC roka" - - - "ako si čitatelia tiscali games, môžu na základe recenzií vytvoriť názor na hru či DLC"

      Aha, takze udelat si nazor znamena podivat se na cislo a vedet, ze to na VGA dostalo cenu...to mnohe vysvetluje. Libi se mi taky, jak oznacujes za manipulaci nazory, ktere nejsou stejne jako ten tvuj. Fakt skvelej prispevek.
      • Názor som si vytvoril na základe skúseností s hrou...Ja poukazujem na fakt, že keď čítam recenziu, konfrontujem ju minimálne s 5-timi ďalšími servermi o hrách. Keď že verím vlastnému úsudku, a mám kvôli práci aj možnosť sa k novinkám ľahko dostať, hrám zväčša hry skôr ako výjde recenzia. Pracujem ako 2DArtis práve pri tvorbe hier. Ja sa snažím poukázať na fakt, že kvalitu recenzie nerobí výnimočne nízke hodnotenie, ako to niekedy pôsobí, pri čítaní, tu na Games. Keď popredné serveri udelia hre ako napr.: Miner Wars 2081 v priemere 4,5-10 a tu na Games 7-10 ??? A ešte k tomu je úplne totožné s výškou hodnotenie s Assassin Creed 3, čo je neporovnateľne kvalitnejšia hra ??? Tebe bude pripadať v pohode, keď tvoj kolega, ktorý bude mať totožné pracovné zaradenie, bude pracovať len 6 hodín denne 4 dni v týždni, ty 8h 5 dní v týždni, a šéf Vás finančne ohodnotí rovnako? Ale aby si sa nenaštval, tak prácu oboch pochváli :) Hodnotenie hier na mňa osobne nijako nevplýva. Ale na decká a rodičia, ktorí s rôznych dôvodov nečítajú recenziu, len verdikt a výsledné hodnotenie to vplyv má !!! Tu ide o zodpovednosť voči výrobcovi produktu ako aj kupujúcemu. Preber sa! Tiež by si sa nepotešil, byť na mieste vývojára hry, ktorú recenzent bez dôvodne potopí. Presne pre toto sa v umeleckých kruhoch, podpláca sa kritika...
    • Hovoríš tu o tom, že máme mať vlastný názor, a pritom serveru vyčítaš, že sa nenecháva ovplyvňovať tými najkonzumnejšími médiami... Tak sa už prosím ťa rozhodni *7*
    • Člověk co bere VGA vážně nepatří na tenhle server.
      • Amen.
        • Trisska
          Hele moh bys mi vysvětlit, proč si dáváš můj obrázek?!!!
          • Proc by nemohl? Neni tvuj... Budto si tam vlep tvuj oblicej a nebo nehemzej
    • je dobře, že si to hodnotí podle sebe. Pro mě je důležitější samotný verdikt než číslo, a když si vybírám hru, určitě to není jen podle hodnocení na games :)
  • karliczekk23
    moc výborný článek
    • Magister_Peditum
      To je nějaký češtinářský kočkopes, ne? *4*
      • Ne, on tím prostě myslel, že ten článek je příliš dobrý.
        • Magister_Peditum
          Jasně, ale tohle moc výborný jsem nikde neviděl. *3*
          • pro kristovy rány
          • Nechápu proč, je to naprosto krupulentní výraz...
            • Magister_Peditum
              beca: Aha, už jsem si myslel, že to je nějaký slang. *3*
              smejki: Ještě přihoď "nejoptimálnější". *15*
            • smejki
              já si spíš myslím, že je nejvíc nejlepší.
            • To byl vtípek *4*
            • Magister_Peditum
              Vím, že budu označen za grammar nazi, ale co to je "krupulentní"? Ve slovníku to slovo není a na googlu je jen jeden jediný odkaz. *15*
  • Mam Vitu od března a na nedostatek her si nemohu stezovat, vzdyt tech zajimavych a hratelnych je dost. Zarazejici je spise jejich nizke hodnoceni nekterych her, ktere je imho nezaslouzene. Ale i tak Games dalo 3x 9/10 a 9x 8/10. A to jeste treba Uncharted, Mortal Kombat a Unit 13 bylo hodnoceno 7/10, coz je imho uplne mimo. Dale nebyly hodnoceny vyborne Sillent Hill, Tales from Space, Gravity Rush a dalsi. V podstate Games vubec nerecenzuje exkluzivni Vita tituly, takze soudim, ze Vita hry redakce nezna a soudi ho tak jen na zaklade dojmu a predsudku, nikoli realne zkusenosti (otestovali jen neco v dobe launche a tuto dobu take jako jedinou hodnoti pozitivne).
    • O tom tu chlape píšem celý čas....ale deti, čo nechodia čítať recenzie inde, alebo nehrajú hry ešte pred prečítaním recenzie, tu vykrikujú slová typu "Aleš si best" A to nehovorím o spoileroch v recenziách...totalka *10*
      • Aris ty slovenska kurvo tahni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit